golubickas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „golubickas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „golubickas“.

Golubicko ir Vorobjovo komandos pralaimėjo, o kaip sekėsi kitiems lietuviams?

Šeštadienį daug lietuvių įvairiose užsienio lygose gavo progą pasireikšti. Kroatijos čempionate prieš šalies čempionus Zagrebo „Dinamo“ žaidė Paulius Golubickas. HNK „Gorica“ klubo narys rungtynes pradėjo ant suolo, bet buvo pirmasis komandos keitimas ir aikštėje pasirodė 68 minutę.
2021-01-24

Golubickas atvirai – apie rinktinę, nelemtą traumą ir žaidimą Kroatijoje

Spalio 11 dieną Lietuvos rinktinė Vilniuje susitiks su Baltarusijos rinktine. Lietuviai šiomis rungtynėms užbaigs pirmąjį UEFA Tautų lygos ratą. Į nacionalinę rinktinę po pertraukos sugrįžęs Paulius Golubickas džiaugėsi, jog nuotaikos rinktinėje – geros ir tikisi, jog sekmadienį jos bus dar geresnės. „Iškovojome pergalę prieš estus, laukiame sekmadienio ir tikimės dar vienos pergalės. Šiandien vėl treniravomės, kas atsistatė, kas pajudėjo.
2020-10-09

Pamatykite: Golubickas pelnė antrą įvartį Kroatijoje

Praėjusią savaitę įvartį Į Zagrebo „Dinamo“ vartus įmušęs Paulius Golubickas vakar pasižymėjo dar kartą. Kitose draugiškose rungtynėse su „Varaždin“ klubu lietuvis įmušė trečią savo komandos įvartį ir padėjo HNK „Gorica“ klubui švęsti pergalę rezultatu 5:1. Šios draugiškos rungtynės vyko ne standartiniu formatu, nes buvo žaidžiami ne du, o trys kėliniai po 45 minutes.
2020-05-31

Geriausias Lietuvos futbolininkas – Ernestas Šetkus

Ketvirtadienį Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje buvo išrinkti 2019 metų Lietuvos futbolo geriausieji. Svarbiausią apdovanojimą – metų futbolininko – iškovojo Lietuvos vyrų rinktinės vartininkas Ernestas Šetkus. „Gaila, kad dabar geriausi futbolininkai nėra tokie geri, kokie būdavo anksčiau, tokie, kaip dabartinis federacijos prezidentas. Tiesa, geriau tokį prizą gautų aikštės žaidėjai, nes tai reikštų, kad buvo daugiau pergalių“, – sakė E. Šetkus.