golas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „golas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „golas“.

Šešiskart moksleivių futbolo žaidynes „Golas“ laimėjusi Simno gimnazija: brazilai pagal titulus turės mus vytis

724 gimnazijas ir mokyklas sutraukusios dešimtą kartą vykstančios moksleivių futbolo žaidynės „Golas“ trečiadienį finišavo Kaune. Po mėnesį trukusių varžybų nugalėtojais tapo Klaipėdos ir Simno moksleiviai. „Dabar brazilai turi mus vytis, nes jie tik penkiskart čempionai“, - po pergalingų finalo rungtynių džiaugsmo neslėpė nenuilstantis Simno gimnazijos kūno kultūros mokytojas Juozas Bagdanavičius, kuris su įvairaus amžiaus komandomis „Golo“ taurę laimėjo jau šeštą kartą.
2014-06-12

Futbolo žaidynių „Golas!“ nugalėtojų laurai – Simno ir Šilalės moksleiviams

Praėjusį penktadienį Kaune finišavo masiškiausios Baltijos šalyse moksleivių futbolo žaidynės „Golas!“. Dvi dienas Nacionalinės futbolo akademijos aikštynuose virė įnirtingos kovos, aidėjo džiaugsmo šūksniai – čia 20 komandų dvejose amžiaus grupėse varžėsi dėl geriausiųjų titulų, praneša LFF.
2012-06-25

Futbolo žaidynėse „Golas“ 20 moksleivių komandų kovos dėl šalies čempionų vardų

Didžiausiose Baltijos šalyse moksleivių futbolo žaidynėse „Golas! 2012“ iš beveik 800 komandų liko po 10 kiekvienoje amžiaus grupėje. Ketvirtadienį Kaune startavusiose ir penktadienį finišuojančiose didžiojo finalo varžybose paaiškės du žaidynių nugalėtojai, praneša LFF. Aštuntąjį sezoną vykstančiose, Lietuvos futbolo federacijos (LFF) organizuojamose varžybose šiemet dalyvavo 784 komandos.