glenas johnsonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „glenas johnsonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „glenas johnsonas“.

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.
2017-04-01

„Premier“ lygoje – „Manchester United“ fiasko mače su naujoku

Trečiadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo žaidžiami keturi 2-ojo turo susitikimai. Juose net tris pergales šventė šeimininkai ir tik vieną – svečiai. Netikėtą pirmąją nesėkmę patyrė šalies čempionas „Manchester United“. Lygos naujokas „Burnley“ nugalėjo Alexo Fergusono auklėtinius rezultatu 1:0 (1:0) bei iškovojo pirmąją pergalę šių metų pirmenybėse. „United“ turėjo puikią galimybę išlyginti rezultatą, tačiau Michaelas Carrickas 45 min. nerealizavo 11 metrų baudinio.
2009-08-20

„Manchester United“ iškovojo „Community Shield“ trofėjų

Tryliktą kartą klubo istorijoje Anglijos „Community Shield“ taurę iškovojo „Manchester United“ komanda, sekmadienį po 11 m baudinių serijos įveikusi „Portsmouth“ ekipą. Pagrindinis rungtynių laikas nugalėtojo neišaiškino - per 90 minučių nė vienai komandai nepavyko pelnyti įvarčio. Pratęsimas šiose varžybose nėra žaidžiamas. Baudinių serijoje sėkmė lydėjo „Manchester United“ komandą - net trys „Portsmouth“ žaidėjai Lassana Diarra, Arnoldas Mvuemba ir Glenas Johnsonas smūgiavo netiksliai.