glebas kluškinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „glebas kluškinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „glebas kluškinas“.

Trys iš trijų: Valdas Dambrauskas Latvijoje neklumpa

Latvijos futbolo lygoje trečiąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo Valdo Dambrausko ir Mariaus Skinderio treniruojama Rygos FS. Ji šeštadienį namuose 3:0 (1:0) sutriuškino „Jelgava“. 32-ąją minutę įmušė Kasparas Dubra, 65-ąją – po keitimo pasirodęs Robertas Uldrikis, 90-ąją – Glebas Kluškinas. „Jelgava“ starto sudėtyje žaidė du lietuviai – Mindaugas Grigaravičius ir Sigitas Olberkis. „Tikėjomės labai sunkių rungtynių, jos tokios ir buvo.
2018-04-14

Latviai pralaimėjo draugiškas rungtynes Kosove

Pirmadienį sužaista nemažai draugiškų futbolo rungtynių. Kontroliniame mače jėgas išbandė ir kaimynai latviai, svečiuose 3:4 (2:2) pralaimėję Kosovo futbolininkams. Latviai triskart pirmavo, bet persvaros neišsaugojo. Kaimynams įvarčius pelnė Glebas Kluškinas (11 minutė), Valerijus Šabala (30 min.) ir Alanas Sinelnikovas (59 min.). Šeimininkų gretose pasižymėjo Amiras Rrahmani (13 min.), Vedatas Muriqi (45 min.), Elba Rashani (86 min.) bei Besaras Halimi (94 min.