girteka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „girteka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „girteka“.

Žiniasklaida: daugelio didžiųjų šalies transporto įmonių finansiniai rezultatai pernai prastėjo

Daugelio didžiųjų kelių transporto įmonių pajamos ir ikimokestiniai pelnai pernai mažėjo, dalis dirbo nuostolingai. Šešių iš dešimties didžiausių bendrovių pajamos praėjusiais metais krito, keturių – augo, ketvirtadienį skelbia portalas „Verslo žinios“. Logistikos bendrovės „Everwest Group“ vadovas Pavelas Kvetenas portalui teigė, kad praėję metai visam sektoriui buvo sunkūs, nes traukėsi rinka, o konkurencinė aplinka buvo itin aktyvi – krito pervežimų kainos.
2024-07-18

„Girtekos“ įmonės atleidžia daugiau nei 100 darbuotojų

Didžiausią Europoje nuosavų vilkikų parką valdančios logistikos „Girtekos“ grupės įmonės ketina atleisti daugiau nei 100 darbuotojų. Bendrovės „Girteka Europe West“, „Girteka Nordic“ ir „Girteka Competence Center“ Užimtumo tarnybai pranešė, kad apie atleidimą įspėjo iš viso 107 darbuotojų. „Girteka“ dar lapkritį pranešė, kad dėl permainų logistikos sektoriuje planuojama pertvarkyti įmonių veiklą, todėl gali būti atleidžiama iki 10 proc.
2023-12-19

„Girteka Group“ vadovas: mažoms logistikos įmonėms išgyventi bus sudėtinga

Pervežimų ir logistikos rinkoje trūkstant vairuotojų ir sparčiai keičiantis technologijoms, mažoms įmonėms neužteks resursų investicijoms, o jų klientus perims didžiosios logistikos bendrovės, sako naujasis  Lietuvos krovinių vežimo ir logistikos grupės „Girteka Group“ vadovas Jeroenas Eijsinkas. „Manau, kad dėl „Girtekos“ masto ir gebėjimo generuoti pakankamai pinigų, dėl to, kad galime reinvestuoti į verslą, jį auginti, mes galime išgyventi transformaciją.
2023-10-18

Darbą pradeda naujas „Girtekos“ grupės vadovas Eijsinkas

Transporto, krovinių pervežimo ir logistikos grupės „Girteka“ vadovu nuo antradienio pradeda dirbti olandas Jeroenas Eijsinkas (Jerunas Eisinkas). Jis pakeitė nuo 2008 metų vadovavusį Edvardą Liachovičių, kuris liks grupės valdybos nariu.  J. Eijsinkas dirbo įmonėse „Siemens“, „Deutsche Post DHL“, nuo 2015 metų ėjo JAV logistikos bendrovės „C.H. Robinson“ prezidento Europai pareigas. Skelbiama, kad 90 proc. „Girteka Holding“ akcijų per šeimos biurą valdo Mindaugas Raila, o 10 proc.
2023-08-01

„Girtekos“ grupės pajamos pernai augo 34 proc. iki 1,93 mlrd. eurų

Transporto, krovinių pervežimo ir logistikos grupės „Girteka“ konsoliduotos pajamos pernai siekė 1,93 mlrd. eurų – 34 proc. daugiau nei 2021 metais. Grupės grynasis pelnas siekė 143,45 mln. eurų – dukart daugiau nei prieš metus.  „Praėjusiais metais mūsų strategija turėti nuosavą vilkikų parką su savo vairuotojais buvo konkurencinis pranašumas, užtikrinęs sėkmingą įmonės veiklą“, – pranešime sakė „Girteka Group“ vadovas Edvardas Liachovičius.
2023-06-26

Plėtrą į Europą planuojanti „Girteka“ atidaro biurą Kaune

Tarptautinės transporto, krovinių pervežimo ir logistikos grupės „Girteka“ įmonė „Girteka Europe West“ atidaro naują pardavimų padalinį Kaune – tai susiję su verslo plėtros planais į Vakarų Europą, jame žadama įdarbinti apie 15 naujų darbuotojų.  „Girteka Europe West“ vadovas Mindaugas Pasilauskas sako, kad šiai plėtrai šiemet skiriamas ypatingas dėmesys.
2023-06-05

Paviešinta, kuri įmonė vasarį mokėjo didžiausias algas: dalis darbuotojų gavo po 51,4 tūkst. eurų

Transporto, krovinių pervežimo ir logistikos grupė „Girteka Holding“ vasarį mokėjo didžiausią vidutinį darbo užmokestį Lietuvoje – penkiems darbuotojams išmokėta po 51,4 tūkst. eurų (iki mokesčių), rodo „Sodros“ duomenys. Koncerno „Achemos grupė“ elektros gamintoja „Renerga-1“ šešiems darbuotojams mokėjo po 37,7 tūkst. eurų, Švedijos investicijų bendrovė „Eastnine Lithuania“, kurioje dirba devyni darbuotojai, – po 37,4 tūkst.
2023-04-05

„Girteka Holding“ vadovaus olandas Jeroenas Eijsinkas

Transporto, krovinių pervežimo ir logistikos grupės „Girteka Holding“ generalinio direktoriaus pareigose Edvardą Liachovičių pakeis olandas Jeroenas Eijsinkas.  Grupė pranešė, naujasis vadovas padės dirbti rugpjūčio 1 dieną, o E. Liachovičius liks jos valdybos nariu. „Džiaugiuosi, kad J. Eijsinkas pasirinko tęsti savo 25 metų tarptautinę karjerą būtent „Girtekoje“. Tikime, kad tai paskatins mūsų įmonės augimą“, – pranešime teigė E. Liachovičius.
2023-03-20

Žurnalas „Top500“: Lietuvoje trys milijardieriai, turtingiausias – Gediminas Žiemelis

Kasmet 500 turtingiausių šalies gyventojų skelbiančio žurnalo „Top500“ šių metų viršūnėje – nauja pavardė. Pirmą kartą turtingiausiu Lietuvos verslininku tapo „Avia Solutions Group“ didžiausias akcininkas Gediminas Žiemelis, rašo žurnalas „IQ“. Antroje „Top 500“ sąrašo vietoje, kaip ir pernai, yra Nerijus Numa (anksčiau – Numavičius), Vilniaus prekybos“ įkūrėjas. Trečias – Mindaugas Raila, „Girteka Logistics“ valdybos pirmininkas.
2022-11-24

LTG vadovų komandą papildė Edvinas Kerza, Vytautas Bitinas ir Ieva Lauraitytė

„Lietuvos geležinkelių“ (LTG) vadovų komandą papildė buvęs „Ignitis grupės“ verslo atsparumo vadovas Edvinas Kerza, buvęs „Amber Grid“ valdybos pirmininkas ir „Epso-G“ strategijos ir plėtros direktorius. Vytautas Bitinas ir Ieva Lauraitytė iš logistikos bendrovės „Girteka“, pranešė LTG.
Aktualijos 2022-11-21
REKLAMA
REKLAMA

Žiniasklaida: tarp didžiausių Vidurio ir Rytų Europos įmonių – 22 lietuviškos bendrovės

Tarp 500 didžiausių Vidurio ir Rytų Europos įmonių atsidūrė 22 Lietuvos bendrovės, praneša portalas vz.lt. Tarptautinės prekinio kredito draudimo ir rizikos valdymo įmonės „Coface“ sudarytame reitinge tarp dešimties didžiausių Lietuvos įmonių atsidūrė „Vilniaus prekyba“ (21 vieta), „Maxima grupė“ (29), „Orlen Lietuva“ (31), „Thermo Fisher Scientific Baltics“ (105), „Ignitis grupė“ (113), „Maxima LT“ (124), „ME Investicija“ (165), „Sanitex“ (195), koncernas „Achemos grupė“ (202) ir „Girteka Logi...
2022-11-10

Norvegijos teismas kol kas nenagrinės „Girtekos“ bylos

Norvegijos teismas kol kas nenagrinės bylos, kurioje vienos didžiausių Lietuvos transporto ir logistikos grupių „Girteka“ įmonė „Girmeta“ kaltinama nelegaliu krovinių vežimu Norvegijos viduje (kabotažu). Pasak portalo tungt.no, bylos nagrinėjimas nutrauktas paaiškėjus, jog kaltinimai buvo pareikšti ne tam juridiniam asmeniui. Norvegijos pareigūnai kaltina „Girteka Logistics“ ir jos antrinę įmonę „Girmeta“ pažeidimais vykdant kabotažinius pervežimus.
2022-08-23

„Girteka Holding“ pernai uždirbo 67 mln. eurų pelno, gavo 1,4 mlrd. eurų pajamų

Transporto, krovinių pervežimo ir logistikos grupė „Girteka Holding“, kurioje pernai buvo sutelktas „Girtekos“ grupės įmonių valdymas, 2021 metais uždirbo 67 mln. eurų konsoliduoto grynojo pelno, o jos konsoliduotos pajamos siekė 1,437 mlrd. eurų. „2021 metais „Girteka Holding“ įvykdė grupės struktūrinius pokyčius per dukterinių įmonių įsigijimus iš motininės įmonės „ME Investicija“. Tokiu būdu buvo suformuota atskirta įmonių grupė.
2022-07-25

„Girteka Logistics“ bus suskaidyta į keturias bendroves

Didžiausią Europoje nuosavų vilkikų parką valdanti logistikos grupė „Girteka“ tęsia struktūros pokyčius ir numatė suskaidyti grupės įmonę „Girteka Logistics“ į keturias bendroves. Pernai pervežimo įmonių valdymas buvo sutelktas bendrovėje „Girteka Holding“, o iki šių metų pabaigos numatoma išskaidyti „Girteka Logistics“ į tris atskiras bendroves, kurios veiks skirtinguose regionuose, ir kompetencijų centrą, kuriame bus sutelktos aptarnaujančios funkcijos, pranešė įmonė.
2022-07-14

„Swedbank” suteikė 50 mln. eurų finansavimą „Girtekos“ įmonių grupei

Didžiausią nuosavą vilkikų parką Europoje valdančiai „Girtekos“ įmonių grupei „Swedbank“ suteikė 50 mln. eurų finansavimą. Paskolos lėšas įmonių grupė naudos apyvartiniam kapitalui finansuoti, rašoma pranešime žiniasklaidai. „Su „Girtekos“ įmonių grupe mus sieja sklandus ilgametis bendradarbiavimas, todėl džiaugiamės galėdami ir toliau prisidėti prie sėkmingo šios įmonių grupės augimo.
2022-06-16

„Girteka“ Norvegijoje bylinėjasi dėl galimai neteisėtų pervežimų

Viena didžiausių Lietuvos transporto ir logistikos bendrovių „Girteka Logistics“ Norvegijoje bylinėjasi dėl šios šalies teisėsaugos bendrovei pareikštų kaltinimų, kad ji nelegaliai vežė krovinius Norvegijos viduje. „Girteka“ kaltinimus neigia ir teismui apskundė jai skirtas baudas. Norvegijos portalo frifagbevegelse.no teigimu, Sognės ir Fjurdanės apygardos teismas bylą pradės nagrinėti balandžio 4 dieną.
2022-01-19

„Girteka“ ruošiasi plėtrai: žada samdyti virš 100 IT specialistų

Lietuvos transporto ir logistikos bendrovė „Girteka“ praneša samdysianti daugiau nei 100 verslo procesų, analizės ir IT specialistų. Į plėtrą ir skaitmenizavimą bendrovė iki 2026 metų ketina investuoti apie 50 mln. eurų. „Ypatingą dėmesį bendrovė telks duomenų analitikų, dirbsiančių su finansinių duomenų analize, paieškai. Šiuo metu „Girteka“ ieško per 30 tokių specialistų“, – rašoma „Girtekos“ pranešime.
2021-11-25

„Girteka“ gavo 145 mln. eurų: pinigus skolino Šveicarijos, Vokietijos bei JK bankai

Šveicarijos „Credit Suisse“, Vokietijos bei Jungtinės Karalystės bankai vienai didžiausių Lietuvos transporto ir logistikos bendrovių „Girteka Logistics“ skolina 145 mln. eurų. Bankai ir įmonė pasirašė ilgalaikės paskolos sutartį, o lėšos bus skirtos jos automobilių parko plėtrai, pranešė „Girteka“.  „Šis susitarimas, pasiektas pasaulinės pandemijos laikotarpiu – reikšmingas pasitikėjimo mūsų įmone įrodymas“, – teigė „Girteka Logistics“ Iždo vadovas Tomas Kalvaitis.
2021-10-20

„LTG Cargo“ vadovas Egidijus Lazauskas: krovinių vežimo tarifai didės

„Lietuvos geležinkelių“ grupės krovinių vežimo bendrovė „LTG Cargo“ vadovas sako, kad pasaulyje didėjant metalų, energetinių resursų kainoms bei darbo užmokesčiui, bendrovė bus priversta didinti paslaugų tarifus. Tačiau to jis nesieja su gruodį nutrūksiančiu baltarusiškų trąšų tranzitu. „Tarifai, aš net neabejoju, kad didės, bet tikrai ne dėl kalio. Jei pasižiūrėti, kas darosi aplinkui, į metalų kainas, į darbo užmokestį, energetinių resursų kainas, mes nematome galimybių nekelti tų tarifų.
2021-10-04

„Girteka logistics“ apyvarta – beveik 1 mlrd. eurų

Viena didžiausių šalyje transporto ir logistikos bendrovių „Girteka logistics“ praėjusiais metais gavo 996,993 mln. eurų pajamų – 5,5 proc. daugiau nei 2019 metais (945,324 mln. eurų). Tai didžiausia bendrovės apyvarta iki šiol.  Jos grynasis pelnas augo 157,4 proc. iki 23,6 mln. eurų (9,169 mln. eurų), skelbiama Registrų centrui pateiktoje ataskaitoje.  Dokumente nurodoma, kad įmonė pernai išmokėjo 4,5 mln. eurų dividendų.
2021-08-02

„Girtekos“ vairuotojai pradeda streiką: įmonė žada vėliau atstatyti dienpinigius

Didžiausios Lietuvoje pervežimų įmonės „Girteka“ vairuotojai dėl sumažintų dienpinigių pirmadienį rengia streiką. Įmonės atstovas sako, kad streikas neturėtų sutrikdyti „Girtekos“ veiklos, ir žada, kad dienpinigiai praėjus krizei bus gražinti į ankstesnį lygį.    „Neturime sunkvežimių, stovinčių dėl krizės, ar dar ko nors.

Paskelbtas Lietuvos turtingiausiųjų sąrašas: minimos žinomos pavardės

Turtingiausi Lietuvos verslininkai yra „Vilniaus prekybos“ akcininkas Nerijus Numavičius, „Girteka logistics“ valdybos pirmininkas Mindaugas Raila ir „MG Baltic“ savininkas Darius Mockus, rodo pirmadienį naujienų portale delfi.lt paskelbtas sąrašas. Tyrimo autorių teigimu, N. Numavičiaus turto vertė siekia 1 mlrd. 925 mln. eurų. Per pastarąjį dešimtmetį pagrindinis „Vilniaus prekybos“ akcininkas padidino savo valdomų akcijų dalį nuo 37 proc. iki 77 proc.

Paaiškėjo, kuri bendrovė sukūrė daugiausiai darbo vietų

Daugiausia darbo vietų pernai sukūrė logistikos įmonių grupės „Girteka“ bendrovės – „Girmeta“, kurios personalas išaugo daugiau nei 900 darbuotojų, „ME transportas“ – 820 ir „Girtrans“ – 545, rašo „Verslo žinios“. „Verslo žinių“ sudarytame daugiausia naujų darbo vietų pernai sukūrusių bendrovių sąraše iš 20 įmonių – 12 logistikos bendrovių, iš kurių septynios priklauso „Girtekos“ grupei. Iš viso „Girtekos“ grupė 2018 metais darbuotojų skaičių padidino nuo 10,3 tūkst. iki 14,2 tūkst.
2019-01-16

Šaltiniai: už sklypą šalia Gariūnų „Girteka“ pasiūlė daugiau nei 7 mln. eurų

Neįvardijamas pirkėjas už netoli Gariūnų esančias buvusias Lietuvos naftos produktų agentūros kuro saugyklas bei 18,5 ha ploto sklypą pasiūlė 7,19 mln. eurų. Neoficialiomis BNS žiniomis, pirkėjas yra logistikos bendrovė „Girteka“. Sparčiai besiplečiančios „Girtekos“ grupės nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Sirin development“ vadovas Laurynas Kuzavas BNS sakė negalintis patvirtinti šios informacijos.
2018-12-17

Lietuvių „Girtekos“ vairuotojai apsivogė Norvegijoje: piktinasi kvailumu

Du lietuvių transporto bendrovės „Girteka“ vairuotojai išgarsėjo Norvegijos žiniasklaidoje, kai apstulbęs tėvas pamatė, kaip jie kraunasi jo vaikų dviračius į savo krovinines mašinas. Plėšikai jau krovėsi pakelėje paliktus dviračius, kuomet juos pastebėjo dukters į stotelę atėjęs pasiimti vietos gyventojas Steffenas André Tveiten-MacQueenas, rašoma NKR. Vakar dienos vietos policijos žinutė skelbia, kad vagys dar nėra pagauti. Vyras savo išgyvenimus išdėstė „Facebook“ paskyroje.
2018-08-28

Į „Auga Group“ akcijas investavo Ž. Marcinkevičius, „Girtekos“ valdytoja

Vienos didžiausių Baltijos šalyse žemės ūkio investicijų bendrovių „Auga Group“ akcijų įsigijo verslininkas, buvęs VP grupės narys Žilvinas Marcinkevičius ir bendrovė „ME investicija“, valdanti vieną didžiausių šalyje transporto grupių „Girteka“. Į „Auga Group“ akcijas investavo ir Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas (ERPB). „ME investicija“ BNS informavo, kad jau anksčiau už maždaug 0,5 mln. eurų buvo įsigijusi 0,53 proc.
2018-08-27

„Girteka Logistics“ įsigys 2000 naujų „Volvo“ vilkikų

Viena iš didžiausių Europos vežėjų Girteka Logistics savo vilkikų parką atnaujins 2.000 naujų „Volvo FH“ vilkikų. Vieną iš naujų vilkikų kompanijos būstinėje Geteborge Girteka Logistics valdybos pirmininkui Mindaugui Railai perdavė „Volvo Trucks“ prezidentas Europai Rogeris Alm. Viena iš didžiausių transporto kompanijų Europoje Girteka Logistics savo vilkikų parką atnaujina įsigydama 2.000 naujų „Volvo FH“ vilkikų.
2017-09-12

Išrinkti geriausi šalies darbdaviai

Ketvirtadienį paaiškėjo geriausi šalies darbdaviai. Portalo „CV-Online“ inicijuotuose apdovanojimuose šiemet „Top darbdavys 2016“ titulą pelnė „Bitė Lietuva“, tačiau išskirti ir lyderiai prekybos, finansų, IT, pramonės bei transporto srityse. Įmonių darbuotojai bei ieškantys darbo top darbdavius renka internete nuo 2010-ųjų.
2017-02-03

„Girtekos“ byla dėl 0,6 mln. eurų nuslėptų mokesčių perduota teismui

   Byla dėl transporto ir logistikos įmonių grupės „Girteka“ antrinių įmonių nesumokėtų daugiau kaip 605 tūkst. eurų mokesčių už nelegaliai į Lietuvą iš Rusijos įvežto kuro perduota teismui.   Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) pirmadienį pranešė, kad Šiaulių apygardos teismui perduota byla, kurioje trijų Šiaulių transporto bendrovių vadovui pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis ir apgaulingo apskaitos tvarkymo.
2016-01-04

Vilniuje kyla naujas logistikos centras

Šiandien Vilniuje pradedamos naujo logistikos centro statybos. 7 km nuo miesto centro nutolęs GLC Logistikos centru pavadintas kompleksas užims 4,47 ha žemės sklypą šalia Minsko plento, Kuprioniškėse. Kompleksas įsikurs netoli būsimojo pietinio Vilniaus aplinkkelio, kurio dalimi, nuo Žirnių g. sujungsiančia automagistrales Vilnius-Kaunas-Klaipėda ir Vilnius-Minskas, už pusmečio pradės kursuoti krovininiai automobiliai.
2008-09-16

„Verdispar“ gal pirktų „Maximos" parduotuves

Prekybos tinklą valdanti „Maxima LT“ ir nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Verdispar“ derasi dėl dalies „Maximos“ parduotuvių įsigijimo. Abi pusės šių derybų detalių nekomentuoja.
2008-05-16
Į viršų