giovani lo celso

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „giovani lo celso“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „giovani lo celso“.

„Saint-Germain“ įspūdingu stiliumi tapo Prancūzijos čempionu

Prancūzijoje įvyko laukiamiausias vietos futbolo mūšis. Jame intrigos nebuvo – „Ligue 1“ pirmaujantis Paryžiaus „Saint-Germain“ savo aikštėje 7:1 (4:1) sutriuškino titulą gynusį „Monaco“ ir tapo naujuoju šalies čempionu. Dubliais pasižymėjo Giovani Lo Celso (14, 27 minutėmis) bei Angelis Di Maria (20, 58 min.). Po įvartį pridėjo Edinsonas Cavani (17 min.) ir Julianas Draxleris (86 min.). 76-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė svečių lyderis Radamelis Falcao.
2018-04-16

PSG iškovojo užtikrintą pergalę

Prancūzijos futbolo čempionate įtikinamą pergalę iškovojo lygos lyderis Paryžiaus „Saint-Germain“. Jis svečiuose 3:0 (1:0) nugalėjo „Lille“. PSG varžovams „padovanojo“ įvartį į rūbinę. Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką (45+1 minutė) tikslus buvo Yuri. Rungtynių taškus svečiai sudėjo antrojoje mačo dalyje. 77-ąją minutę įmušė Neymaras, 87-ąją – Giovani Lo Celso. Paryžiaus futbolininkai (62 taškai) užtikrintai pirmauja čempionate, lenkdami Marselio „Olympique“ (51 tšk.