gintautas gascevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gintautas gascevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gintautas gascevičius“.

„Lietuvos talentuose“ – „auksinis mygtukas“ ir kiti teisėjus nustebinę pasirodymai

Sekmadienio vakarą TV3 žiūrovus prie ekranų pritraukė jau trečioji projekto „Lietuvos talentai“ laida. Kaip visuomet, čia netrūko pačių įvairiausių emocijų, o ši laida ypatinga tapo dar ir dėl to, jog vienas iš teisėjų jį sužavėjusiai dalyvei paspaudė „auksinį mygtuką“. Šį mygtuką paspaudė teisėjas Marijus Mikutavičius. Auksinis mygtukas“ reiškia, kad dalyvė iškart pateks į superfinalą. Tokia sėkmė šįkart atiteko „standuperei“ Aistei Krušinskaitei. Merginos humoras ir sąmojis sužavėjo teisėjus.
2022-03-21

Po daugiau nei 30 metų grupė „Bix“ išleidžia savo patį pirmąjį albumą: jo atradimas – visiškai netikėtas

1987 metais Šiauliuose susikūrusi legendinė Lietuvos roko grupė „Bix“ netruko šauti į populiarumo viršūnę. 1989-1991 metais daugiau laiko praleisdavusi turuose užsienyje nei Lietuvoje, grupė rengė koncertus Vakarų Europos valstybėse ir JAV, o pirmąjį kultiniu tapusį grupės albumą „Akli kariai“ išleido tik 1991 metais.
2021-09-09
REKLAMA
Šiaulietis Gintautas Gascevičius – daugybės muzikinių projektų iniciatorius ir dalyvis, audioperformansų kūrėjas. Sigitos Inčiūrienės nuotr.  Šiaulietis Gintautas Gascevičius – daugybės muzikinių projektų iniciatorius ir dalyvis, audioperformansų kūrėjas. Sigitos Inčiūrienės nuotr.

Gintautas Gascevičius: „Užsidaręs vien savo pasaulyje, nepatirsi labai įdomių dalykų“

2020-aisiais sukaks 40 metų, kaip scenoje būgnus mušti pradėjo šiaulietis Gintautas Gascevičius, daugeliui žinomas kaip grupės „Bix“ narys, daugybės muzikinių projektų iniciatorius ir dalyvis, audioperformansų kūrėjas. Viename interviu muzikantas prisipažino nuolat ieškantis „skersgatvių, vedančių į jo dar neatrastus pasaulio šmotelius“. Neabejoju, kad vienas tokių šmotelių yra Gintauto muzikavimas su įvairių negalių turinčiais žmonėmis.
2019-12-31

Baltijos kelio 20-mečiui – muzikos albumas „Tu ne viena, Lietuva!”

Įrašų kompanija „Melodija“ artimiausiu metu išleis albumą „Tu ne viena, Lietuva!“, kurio iniciatorius ir muzikos autorius – žymus kompozitorius Faustas Latėnas. Numatoma pasirodymo prekyboje data - 2009 m. rugpjūčio 23-ioji, kai bus minimas Baltijos kelio 20-metis. Planuojama, kad pirmieji šį albumą galės įsigyti tie, kurie sekmadienį susirinks į Vilniaus Katedros aikštėje vyksiantį renginį šiai sukakčiai paminėti.
2009-08-20
Į viršų