gintarė kubiliūtė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gintarė kubiliūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gintarė kubiliūtė“.

Bėgikė G. Kubiliūtė Europos jaunimo čempionate - 13-a

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančio Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato merginų 3000 m kliūtinio bėgimo varžybose sekmadienį Lietuvos atstovė Gintarė Kubiliūtė užėmė 13-ąją vietą. 19-metė lietuvė distanciją įveikė per 11 min. 15,19 sek.
2009-07-19

Sporto karalienė okupuoja Kauną

Šiandien Kaune prasideda įspūdinga sporto karaliene tituluojamos lengvosios atletikos šventė – Europos jaunimo (iki 23 metų) čempionatas. Tiesa, šiandien vyks tik čempionato atidarymo iškilmės, teatralizuotas renginys „Lietuvos tūkstantmetis“. Į kovą dėl 44 medalių komplektų atletai stos rytoj. O pirmą kartą Lietuvoje rengiamos tokio aukšto lygio lengvosios atletikos pirmenybės finišuos sekmadienį. Kaune varžysis beveik 1000 lengvaatlečių iš 43 Europos šalių.
2009-07-15

Lietuvos lengvaatlečiai lyderiauja Europos komandų čempionate

Slovakijoje vykstančiame Europos lengvosios atletikos antrosios lygos komandų čempionate Lietuvos rinktinė po pirmosios varžybų dienos - šeštadienio - užima pirmąją vietą. Mūsiškių sąskaitoje - 113 taškų. Lietuviai 8,5 taško lenkia Austrijos ir 13,5 taško Airijos komandas. Varžybose dalyvauja aštuonios ekipos. Dvi pirmąsias vietas užimsiančios komandos iškops į pirmąją lygą, o trys paskutinės ekipos iškris į trečiąją lygą.
2009-06-21

LLAF taurės varžybose triumfavo kauniečiai

Šeštadienį Šiauliuose pasibaigusiose Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybose, klubų taurės varžybose bei Lietuvos daugiakovių čempionate pirmojoje miestų grupėje Kauno sportininkai (63531 tšk.) pralenkė Vilniaus atstovus (49187 tšk.). Antroje grupėje nugalėjo šiauliečiai (31056 tšk.), antri liko klaipėdiečiai (19273 tšk.), o treti - panevėžiečiai (4048 tšk.). Rajonų grupėje daugiausiai taškų surinko Pasvalio komanda (5213 tšk.), Marijampolė (4493 tšk.