gilles muller

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gilles muller“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gilles muller“.

„Australian Open“ starte – favoritų pergalės

Pirmadienį Melburne (Australija) prasidėjusio atvirojo Australijos teniso čempionato ("Australian Open"), kurio prizų fondą sudaro 16,34 mln. JAV dolerių, vyrų vienetų varžybų pirmajame rate trečioji pasaulio raketė nugalėtojo titulą ginantis 21-erių metų serbas Novakas Džokovičius 6:2, 6:3, 7:5 nugalėjo italą Andreją Stopinį.
2009-01-19

Dar viena sensacija „US Open“ turnyre

Sensacija po sensacijos vyksta „US Open“ turnyre. Užvakar iš turnyro iškrito pirmu numeriu pasėta serbė Ana Ivanovič, o penktadienį pralaimėjo ir turnyro trečioji raketė rusė Svetlana Kuznecova. Ją trečiame raunde nugalėjo slovėnė Katarina Srebotnik. Turnyre taip pat jau nebeliko amerikietės Lindsay Davenport, kurią nugalėjo prancūzė Marion Bartoli.
2008-08-30

ATP serijos teniso turnyro JAV ketvirtfinalyje žais net šeši amerikiečiai

Floridos valstijoje (JAV) vykstančio ATP serijos "Delray Beach International Tennis Championships" vyrų teniso turnyro ketvirtfinalyje žais net šeši amerikiečiai. Sėkmingai aštuntfinalio barjerą įveikė ir vienetų varžybų favoritas praėjusių metų šio turnyro finalininkas Jamesas Blake`as iš JAV, ketvirtadienį 6:1, 6:4 nugalėjęs čilietį Paulą Capdeville`į.
2008-02-15

Tarptautiniame Vimbldono teniso turnyre Anglijoje

Anglijoje vykstančiame Vimbldono teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 11,283 mln. svarų, antradienio popietę buvo toliau buvo žaidžiami vienetų varžybų pirmojo rato mačai.
2007-06-26

Korto šeimininkų pergalės teniso turnyre Adelaidėje

Australijoje vykstančiame ATP serijos "Next Generation Adelaide International" vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 419 tūkst. JAV dolerių, sekmadienį vienetų varžybų kvalifikacinį etapą pergalėmis baigė ir į pagrindinį turnyrą iškopė trys korto šeimininkai bei švedas:Alun Jones (Australila) - Gilles Muller (Liuksemburgas) 6:2, 7:5;Peter Luczak (Australija) - Martin Vassallo Arguello (Argentina) 6:3, 6:4;Chris Guccione (Australija) - Amer Delič (JAV) 4:6, 6:3, 6:4;Joachim Johansson (Šve...
2006-12-31

Atvirosiose Australijos teniso pirmenybėse

Pirmadienį Melburne prasidėjo pirmasis šio sezono "Grand Slam" serijos turnyras - atvirasis Australijos teniso čempionatas, kurių prizų fondą sudaro 19 mln. Australijos dolerių.
2004-01-19

Tarptautiniame "Heineken Open" vyrų teniso turnyre Naujojoje Zelandijoje

Naujojoje Zelandijoje tęsiasi ATP serijos "Heineken Open" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 404 tūkst. JAV dolerių. Nugalėtojo titulą ginantis trečias pagal reitingą brazilas Gustavo Kuertenas antradienį (01.13) pirmojo rato mače tik po 2 valandų ir 49 minučių kovos 6:7 (9:7), 7:6 (7:3), 7:5 nugalėjo ispaną Alexą Corretją.