Giedrius Zabulionis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Giedrius Zabulionis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Giedrius Zabulionis“.

Lietuvių triumfas Baltarusijos drifto čempionate: Benediktas Čirba - 2-as, o Gediminas Levickas - 3-čias

Gegužės 16-ają lietuviai triumfavo Baltarusijos šonaslydžio čempionate. Šonaslydžio profesionalai iš Lietuvos įveikė savo varžovus ir finaliniuose važiavimuose užėmė aukščiausias 4 pozicijas. 2-ą vietą iškovojo daugkartinis Lietuvos čempionas Benediktas Čirba, 3-čią vietą užėmė Gediminas Levickas, o per plauką nuo podiumo, 4-oje pozicijoje liko Giedrius Zabulionis. Jungtinė lietuvių ekipa „Side to side & Urta drift” komandinėje įskaitoje triumfavo kaip nugalėtoja.
2021-05-17

Benediktas Čirba ir Giedrius Zabulionis vyks į antrąjį Baltarusijos drifto čempionato etapą

Benediktas Čirba gegužės 15-16 dienomis į Minske vyksiantį antrąjį Baltarusijos „drifto“ čempionato etapą siekti pergalės sugrįžta su komandos pastiprinimu. 5-ą vietą pirmame etape užėmusiam lenktynininkui revanšo siekti padės kartu „Urta drift“ komandą atstovaujantis PRO lygos lenktynininkas Giedrius Zabulionis.
2021-05-13

„Urta Drift“ komandos vadovas: „Artėjančiame „Drift Matsuri“ įjungsime party mode“

Daugelyje drifto renginių neįmanoma nepastebėti geltonos spalvos BMW, kurie, tarsi vizitinė kortelė, išduoda, kad tai – „Urta Drift“. Ne tik išskirtine automobilių išvaizda, bet ir pavadinimu, primenančiu „Mercedes-Benz“ istoriją pasižyminti komanda, drifto pasaulyje skaičiuoja jau ne vienerius metus. Už viso to slypi – Alvydas Banys, kuris pašonėje augina bei kartu, sėkmės link, keliauti padeda dar penkiems sportininkams.
2020-09-21

Naktinėse „Gera Dovana Drift“ varžybose Palangoje nugalėjo Benediktas Čirba

Ukmergiškis Benediktas Čirba geriausiai prisijaukino išskirtinę Palangos aplinkkelio ir link Kretingos vedančio viaduko sankryžoje suformuotą drifto trasą ir nugalėjo „Gera Dovana Drift“ varžybose. Tai buvo ne tik Lietuvos, bet ir Baltijos šalių čempionato etapas – Palangoje rinkosi stipriausi Lietuvos, Latvijos ir Estijos šoninio slydimo profesionalai.