giedrius bučas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „giedrius bučas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „giedrius bučas“.

Kaune baltarusiai jėga nuėmė Ukrainos vėliavą – sulaikyti bandžiusiam vyrui perkando pirštą

Prie bendruomenės namų Panemunėje plevėsavusi Ukrainos vėliava užkliuvo pro šalį ėjusiems baltarusiams. Vienas jų ne tik nulaužė kotą, bet dar ir numetė vėliavą ant žemės, vėliau ją išvadino skuduru. Piktadarius bandė sulaikyti žinomas visuomenininkas. Sulaikomas baltarusis priešinosi ir kauniečiui perkando pirštą. Prie bendruomenės kūrybos namų Panemunėje dabar plevėsuoja jau tik istorinė Lietuvos vėliava su Vyčiu.
Aktualijos 2023-05-02

Valdas Adamkus savo vardo gamtosauginę premiją įteikė Giedriui Bučui

Visuomenininkui, socialiniam verslininkui ir tvarios gyvensenos populiarintojui Giedrui Bučui šeštadienį Kaune įteikta prezidento Valdo Adamkaus premija. Kaip pranešė Vytauto Didžiojo universitetas (VDU), Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekos-muziejaus ir Danos Gedvilienės Fondo premiją – 5 tūkst. eurų – VDU Botanikos sode G. Bučui įteikė pats V. Adamkus.
REKLAMA
Įdomioji pamoka „Kaip elgiuos? Ogi tvariai!“  Įdomioji pamoka „Kaip elgiuos? Ogi tvariai!“

Įdomioji pamoka „Kaip elgiuos? Ogi tvariai!“: apie tai, kaip išgelbėti pasaulį ir šiurpuliukais apipintas dirvožemio paslaptis

Ar žinote, kad be automobilio, kompiuterio, be pinigų, netgi be mobiliojo telefono galima išgyventi. O štai be oro ir vandens vargu ar įmanoma. Lygiai taip pat kaip ir be dirvožemio. Tie keliasdešimt centimetrų žemės – didžiausias mūsų turtas, sudarantis sąlygas visai gyvybei mūsų žemėje. Tačiau dirvožemiui šiandien reikia pagalbos ir apie tai papasakos Įdomioji pamoka „Kaip elgiuos? Ogi tvariai!“, kuri kovo 28-31 d. kviečia 3-4 klasių moksleivius patyrinėti didžiausią mūsų turtą.
2022-03-25

„Už švarią Lietuvą“ žygio dalyviai pasiekė finišą

Rugpjūčio penkioliktą dieną Palangoje startavęs žygis „Už švarią Lietuvą“ pasiekė finišą, o žygeiviai, apėję visą šalį, sugrįžo į starto vietą. Žygio organizatoriai džiaugiasi ne tik puikiais jo rezultatais ir dar tik laukiančiais darbais analizuojant surinktas atliekas, bet ir tuo, kad viso žygio metu juos lydėjo aplinką tausojantis elektromobilis „Nissan eNV200“. Šio žygio, tikslas buvo daugiau nei šiukšlių surinkimas ir vienkartinis Lietuvos perimetro pravalymas.
2020-11-03

Į ekologinį žygį išsileidęs Giedrius Bučas kviečia prisijungti prie akcijos – „Už švarią Lietuvą“

Šeštadienį, rugpjūčio penkioliktą dieną, Palangoje startavo pirmasis toks Lietuvoje, net 1200 kilometrų ir 80 dienų truksiantis žygis pėsčiomis aplink Lietuvą. Keliaudami žygeiviai ne tik grožėsis Lietuvos gamta, bendraus su sutiktais žmonėmis, bet ir surinks savo kelyje rastas šiukšles. Žygio „Už švarią Lietuvą“ organizatoriai sujungė jėgas su su Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir kviečia visus prisidėti prie darnesnės ir tvaresnės planetos kūrimo.
2020-08-18

Pasaulinė švarinimosi akcija: vėsų šeštadienį lietuviai pradėjo valydami upes ir pakrantes

Vietoj šiltos antklodės ir puodelio arbatos – vėjas, lietus ir daugybė šiukšlių. Taip ankstyvą šeštadienio rytą pasaulinę švarinimosi akciją pasitiko savanoriai ir narai profesionalai Vilniuje ir Kaune. Upes ir jų pakrantes tvarkę entuziastai aptiko ir išties didelių kiaulysčių – į upes šiukšlintojai meta ir metalo atitvarus, ir sunkvežimio padangas, ir net elektrinius paspirtukus. Vilniuje ankstyvą šeštadienio rytą greta Šilo tilto, Neries pakrantėje pluša dešimtys sostinės gyventojų.
Aktualijos 2019-09-21

Socialinis verslas – prasmingas, bet nepelningas? Ką daryti?

Inovacijos – žodis, šiuolaikiniame kontekste esantis tarsi kodas, kuriuo atveriamos visos durys. O jeigu socialinės inovacijos? Nevyriausybinio sektoriaus (NVO) veikla, virstanti į inovatyvų socialinį verslą? Kas yra socialinis verslas? Ką iš tiesų Lietuvoje darome socialiai verslaus? Ar socialinis verslas gali tapti sėkmingu startuoliu? Kaip susiję socialinis aktyvumas, verslumas ir technologinės inovacijos? Ar šios trys kryptys gali susijungti ir atnešti pokyčius socialiniame visuomenės gyveni...
2017-05-29

Naują kolekciją pristatanti Julia Janus: stilius neturi nei amžiaus, nei dydžio

Dizainerė Julija Janus, sukūrusi 15-ą kolekciją, tarsteli: „Tai, kam mes turime vis mažiau laiko, praeina akimirksniu ir tenka rinktis: daryti daug ir nieko nebepastebėti ar atsirinkti daryti tai, kas svarbiausia ir pastebėti itin trumpas laimės akimirkas.
2017-03-03

Dizaino parodoje „Ambiente 2013“ – ir lietuvių kūrėjai

Vasario mėn. 15 – 19 dienomis, Vokietijoje, Frankfurte vykstančioje didžiausioje pasaulyje interjero dizaino parodoje „Ambiente 2013“ lietuvių kūrėjai, jungtiniame stende, pristato savo kūrybos darbus. Jau pirmosiomis parodos dienomis mūsų šalies delegacija sulaukė didelio parodos dalyvių susidomėjimo. Jungtiniame Lietuvos dizaino kūrėjų stende savo darbus pristato March design, Contra forma, Aistė Nesterovaitė, LTD studio, Stiklo paslaptis.
2013-02-19
Į viršų