giedrė grigonytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „giedrė grigonytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „giedrė grigonytė“.

Plaukikė Giedrė Grigonytė Europos čempionate – dešimta

Suomijos sostinėje Helsinkyje vykstančio 37-ojo Europos jaunių plaukimo čempionato merginų (15-16 metų) 100 m plaukimo peteliške varžybose Lietuvos atstovė Giedrė Grigonytė užėmė dešimtąją vietą. Lietuvė finale distanciją įveikė per 1 min. 3,08 sek. Nugalėjo britė Rašel Keli (Rachael Kelly) – 1 min. 0,47 sek. Sidabras atiteko Ispanijos, o bronza - Italijos atstovėms.
2010-07-18

Lietuva olimpinio festivalio medalių lentelėje - 24-a

Penktadienį Tamperėje (Suomija) pasibaigusio X Europos jaunimo (iki 17 metų) vasaros olimpinio festivalio medalių lentelėje Lietuvos sportininkai, iškovoję vieną aukso ir du sidabro apdovanojimus, užėmė 24-ąją vietą. Olimpinio festivalio čempione tapo Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) krepšinio rinktinė, o sidabro medaliais pasipuošė plaukikė Giedrė Grigonytė ir dziudo imtynininkas Žilvinas Lekavičius.
2009-07-25

Jaunieji Lietuvos krepšininkai tapo olimpinio festivalio čempionais! (papildyta)

Tamperėje (Suomija) vykstančio X Europos jaunimo (iki 17 metų) vasaros olimpinio festivalio vaikinų krepšinio turnyro finale penktadienį Lietuvos rinktinė 80:66 (16:16, 18:13, 22:24, 24:13) nugalėjo Rusijos komandą ir apgynė prieš dvejus metus Serbijoje iškovotą čempionės titulą. Mūsų šalies rinktinei, kurią treniruoja Darius Dikčius ir Egidijus Ženevičius, 19 taškų pelnė Rokas Narkevičius (6 atkovoti kamuoliai), 16 - Tomas Lekūnas, 13 - Tauras Jogėla.
2009-07-24

Lietuvos plaukikai estafetėse buvo 16-i

Tamperėje (Suomija) vykstančio X Europos jaunimo (iki 17 metų) vasaros olimpinio festivalio merginų kompleksinės estafetės 4x100 m atrankos varžybose Lietuvos komanda - Asta Drevinskaitė, Giedrė Grigonytė, Vaiva Gimbutytė ir Miglė Štaraitė - užėmė 16-ąją vietą. Mūsų šalies plaukikės distanciją įveikė per 4 min. 33,39 sek. Atrankos varžybose dalyvavo 27 ekipos, į finalą pateko aštuonios.
2009-07-24

Plaukikei G. Grigonytei - olimpinio festivalio sidabras

Tamperėje (Suomija) vykstančio X Europos jaunimo (iki 17 metų) vasaros olimpinio festivalio merginų 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi varžybose ketvirtadienį Lietuvos atstovė Giedrė Grigonytė pelnė sidabro medalį. Vilnietė finale distanciją įveikė per 26,51 sek. ir nusileido tik prancūzei Lejai Visok (Lea Wissocq, 26,31 sek.). Bronzos medalį iškovojo britė Amelija Mogan (Amelia Maughan, 26,57 sek.). Atrankos varžybose G. Grigonytė tarp 36 dalyvių buvo trečia (26,91 sek.