giannis kalambokis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „giannis kalambokis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „giannis kalambokis“.

Š. Jasikevičiaus klubui – Graikijos auksas

Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkai šeštus metus iš eilės iškovojo Graikijos pirmenybių auksą - lemiamose finalo rungtynėse namuose jie 90:76 (19:14, 20:20, 26:16, 25:26) įveikė Pirėjo „Olympiacos“ komandą ir laimėjo seriją 3-2. „Panathinaikos“ Graikijos čempionu tapo 29-ąjį kartą klubo istorijoje. „Olympiacos“ komanda nelaimėjo Graikijos lygos nuo 1997 metų. Tradiciškai neapsieita be emocijų.
2008-06-05

A. Kavaliauskas į varžovų krepšį įmetė aštuonis taškus

Naujajam Graikijos vyrų krepšinio sezonui besirengianti Atėnų „Panionios“ ekipa trečiadienį kontroliniame mače 76:65 (13:19, 19:8, 18:20, 26:18) nugalėjo Rethimno AGO krepšininkus. Aštuonis taškus nugalėtojams šiame mače pelnė Antanas Kavaliauskas.Sėkmingiau už lietuvį rungtyniavo Giannis Kalambokis (19 tšk.), Gerry McNamara ir Ivanas Zaroskis (po 14 tšk.) bei Levonas Kendallas (12 tšk.