gianmarco tamberi

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gianmarco tamberi“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gianmarco tamberi“.

Italija pirmą kartą istorijoje laimėjo komandinį Europos lengvosios atletikos čempionatą

Lenkijoje baigėsi komandinis Europos lengvosios atletikos čempionatas. Pirmą kartą istorijoje elitinės lygos nugalėtojais tapo Italijos lengvaatlečiai. Beveik visas varžybas dominavę italai per 37 rungtis surinko 426,5 taško. Šeimininkai lenkai užėmė antrą vietą (402,5) ir neapgynė titulo, iškovoto 2019 m. bei 2021 m. Trečią vietą su 387,5 tšk. užėmė Vokietija. Ji yra tituluočiausia visų laikų rinktinė, pagal lygų formatą 5 kartus tapusi stipriausia Europoje.
2023-06-26

Daugiau nei šimtmetį nematytas įvykis olimpinėse žaidynėse: atletų draugystė ir du čempionai

Sekmadienį Tokijo olimpiniame stadione tęsėsi sporto „karalienės“ – lengvosios atletikos – varžybos. Tarp gausybės rungčių akys krypo ir į šuolio į aukštį sektorių, kur vyko tikra drama. Katarietis Mutazas Essa Barshimas ir italas Gianmarco Tamberis nenorėjo nusileisti vienas kitam. Jie perškokinėjo identiškus aukščius.