giampaolo pazzini

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „giampaolo pazzini“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „giampaolo pazzini“.

Krachas tęsiasi: „Real“ neįveikė dar vienų autsaiderių

Ispanijoje eilinius taškus prarado titulą ginantis Madrido „Real“. Čempionas šeštadienį svečiuose 2:2 (1:1) sužaidė su Valensijos „Levante“. „Real“ dukart pirmavo. 11-ąją minutę įmušė Sergio Ramosas, 81-ąją – Isco. „Levante“ abusyk lygino rezultatą. 42-ąją minutę įvartį pelnė Emmanuelis Boatengas, 89-ąją – Giampaolo Pazzini. „Real“ (39 taškai) užima ketvirtąją poziciją, „Levante“ (20 tšk.) – 17-ąją. Čempionus lenkia „Barcelona“ (57 tšk.), Madrido „Atletico“ (46 tšk.) ir „Valencia“ (40 tšk.