gerrardas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gerrardas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gerrardas“.

Gerrardas apie Kloppą: tai vienas geriausių, gal net geriausias treneris pasaulyje

„Liverpool“ klubo legenda Stevenas Gerrardas pastaruoju metu sėkmingai darbuojasi Škotijoje. Nuo 2011 m. Škotijos lygos titulo neturintis „Rangers“ šį sezoną žaidžia fantastiškai – laimėjo 18 rungtynių, pasiekė 2 lygiąsias, nesuklupo nė karto ir su 56 taškais (įvarčių santykis 54:5) triuškina net favoritą Glazgo „Celtic“ (40 tšk.), kuris žaidė trejomis rungtynėmis mažiau. Vis garsiau kalbama, kad ateityje S.Gerrardas gali perimti „Liverpool“ vairą.
2020-12-27

TOP 11: kaip atrodo iš futbolo klubų legendų sudaryta komanda?

Nauji laikai ateina į Madrido „Real“, „Barcelona“ ir „Liverpool“ ekipas. Garsūs futbolininkai palieka klubus. Savo klubus. Ikeras Casillasas, anot žiniasklaidos, po 16 metų atsisveikins su karališkuoju klubu, Xavi atsuka nugarą katalonams po 17 metų, o į JAV persikeliančio Steveno Gerrardo tikriausiai niekas nepakeis. Su „raudonaisiais“ jis buvo nuo 1989 metų. Visi trys yra savo klubų legendos – niekuomet nežaidė kitose komandose. I. Casillas sirgalių vadinamas „San Iker“ arba Šventasis Ikeras.
2015-06-12

Stevenas Gerrardas: nežinau, kas tuo momentu man šovė į galvą

Legendinis „Liverpool“ saugas Stevenas Gerrardas pripažino, kad dėl jo kaltės „raudonieji“ buvo priversti pripažinti „Man Utd“ pranašumą 1-2 „Premier“ lygos derbyje. Veteranas buvo išvarytas praėjus vos 38 sekundėms po keitimo antrajame kėlinyje. „Privalau pripažinti, kad teisėjo sprendimas buvo teisingas. Šiandien nuvyliau savo komandos draugus ir trenerį, o dar svarbiau – ir visus gerbėjus. Todėl privalau prisiimti visą atsakomybę už savo veiksmus“, – kalbėjo Gerrardas.
2015-03-23

Steveno Gerrardo vedamas „Liverpool“ žengė į kitą FA taurės etapą

Pirmadienį Anglijoje buvo sužaistos dvejos FA taurės 3-ojo etapo rungtynės. „Liverpool“ futbolininkai svečiuose susitiko su „Wimbledon“ ekipa. Steveno Gerrardo vedami „raudonieji“ rezultatu 2:1 pranoko šeimininkus ir pateko į šešioliktfinalį. 12-ąją minutę S. Gerrardas išvedė „Liverpool“ į priekį, tačiau 36-ąją minutę rezultatą išlygino buvęs Klaipėdos „Atlanto“ ir bene vienu stipriausiu futbolininku tituluojamas Adebayo Akinfenwa. Vis dėlto, 62-ąją minutę S. Gerrardas padėjo lemiamą tašką.
2015-01-06

„Liverpool“ dievukas Stevenas Gerrardas atsisveikina

Gyvąja futbolo klubo „Liverpool“ legenda tapęs 34 metų Stevenas Gerrardas po šio sezono ketina palikti raudonųjų komandą. Veikiausiai jis vilksis JAV čempiono „Los Angeles Galaxy“ marškinėlius, rašo sport1.de. 114 rungtynių nacionalinės rinktinėje sužaidęs S. Gerrardas Liverpulyje tapo savotišku dievuku. Futbolininkas nuo 1998 metų sužaidė 695 rungtynes ir pelnė 180 įvarčių. Sirgaliai ne veltui praminė jį Kapitonu Fantastika.
2015-01-02

Stevenas Gerrardas: mes krentame ir vėl stojamės

Buvęs Anglijos rinktinės kapitonas Stevenas Gerrardas besibaigiant paskutinėms Čempionų lygos grupės rungtynėms pasiuntė įvartį į „Basel“ vartus, tačiau to neužteko, kad „Liverpool“ patektų į aštuntfinalį. Raudonieji „Anfield“ stadione privalėjo įveikti svečius iš Šveicarijos, tačiau sužaidė tik lygiosiomis 1:1. „Ne, - papurtė galvą S.Gerrardas, po mačo paklaustas ar jo atstovaujama komanda nusipelnė vietos kitame etape, - mes iškritome ne dėl to, kaip sužaidėme šį vakarą.
2014-12-10

Stevenas Gerrardas gali palikti „Liverpool“ komandą

„Liverpool“ kapitonas Stevenas Gerrardas neatmeta galimybės apsivilkti kitos komandos aprangą. „Anfield“ stadiono legenda tikisi pratęsti besibaigiančią sutartį su Brendano Rodgerso treniruojamu klubu, tačiau kitu atveju dar nebaigs karjeros. 34 metų veteranas laisvuoju agentu taptų po šio sezono. „Kol kas mąstau tik apie šiuos futbolo metus, nes sutartis galioja iki gegužės mėnesio. Galiu užtikrinti, kad neplanuoju kabinti batelių ant vinies ir žaisiu toliau.
2014-10-31

S. Gerrardas: šiandien nebus jokių pasiteisinimų

Anglijos rinktinės kapitonas Stevenas Gerrardas neabejoja, kad jis ir jo komandos draugai puikiai pasiruošė pirmosioms FIFA pasaulio futbolo čempionato D grupės rungtynėms prieš Italiją. Tačiau taip pat patyręs saugas pareiškė, jog nesėkmės atveju jie pasiteisinimų neieškos. Futbolininkas atskleidė, jog Anglijos rinktinė užsidaryti savo aikštės pusėje neketina ir tikrai italus atakuos. „Visos distancijos ir įveikti kilometrai, ruošimasis dideliam karščiui – mes visa tai padarėme.
2014-06-14

„Liverpool“ futbolininkus nuo Anglijos čempionato lyderio skiria vos taškas

Dvidešimt pirmą pergalę 31-ose Anglijos futbolo elito (Premier League) rungtynėse iškovojo ir į antrąją vietą čempionate pakilo "Liverpool" (68 tšk.) klubas, kurį nuo lyderės Londono "Chelsea" (69 tšk.) komandos skiria vos taškas. Trečiadienį namuose "Liverpool" vienuolikė 2:1 (1:0) nugalėjo aštuonioliktojoje pozicijoje esančius "Sunderland" (25 tšk.) futbolininkus. Įvarčius nugalėtojams pelnė Stevenas Gerrardas (39 min.) ir Danielis Sturridge'as (48 min.