gerhardas mayeris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gerhardas mayeris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gerhardas mayeris“.

Atsigavęs V. Alekna sezoną baigė ne pergale, bet pakiliai

Dukart olimpinis ir dukart pasaulio disko metimo čempionas Virgilijus Alekna Taline (Estija) vykusiose „ERGO World discus challenge“ varžybose užėmė antrąją vietą. 37 metų vilnietis diską nusviedė 65 m 55 cm. Tai buvo paskutinės V. Aleknos varžybos šį sezoną. Nugalėjo olimpinis čempionas estas Gerdas Kanteris. Jis diską nusviedė 66 m 85 cm.
2009-09-17

Virgilijus Alekna Berlyne liko ketvirtas

Dukart olimpinis disko metimo čempionas Virgilijus Alekna Berlyne vykstančio pasaulio lengvosios atletikos čempionato vyrų disko metimo varžybų finale užėmė ketvirtąją vietą. 37-erių metų vilnietis sėkmingiausiu, pirmuoju, bandymu diską nusviedė 66 m 36 cm. Lietuvis antruoju mėginimu įrankį numetė 66 m 32 cm, trečiuoju - 65 m 68 cm, ketvirtuoju - 64 m 53 cm, penktuoju - 66 m 24 cm, o šeštasis nebuvo įskaitytas.
2009-08-19

Virgilijus Alekna – pasaulio čempionato finale!

Dukart olimpinis disko metimo čempionas Virgilijus Alekna Vokietijos sostinėje vykstančio 12-ojo pasaulio lengvosios atletikos čempionato vyrų disko metimo atrankos varžybose antradienį jau pirmuoju bandymu įvykdė kvalifikacinį normatyvą (64 m 50 cm) ir pateko į trečiadienį vyksiantį finalą. B grupėje startavęs 37-erių metų vilnietis diską nusviedė 65 m 4 cm. Tarp visų atrankos varžybų dalyvių lietuvio rezultatas buvo šeštas.