geresnis miegas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „geresnis miegas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „geresnis miegas“.

Mėgstate miegoti nuogi? Turi jums žinių

Nors miegojimas nuogiems turi daug naudos sveikatai, tačiau gydytojas perspėjo, kad, kalbant apie higieną, to geriau vengti. Tad skaitykite tekstą iki galo ir sužinosite, kodėl miegas nuogiems vertinamas tikrai nevienareikšmiškai.  Viena vertus, yra nustatyta, kad miegojimas nuogiems yra naudingas sveikatai.
2024-05-25

Naktį užmigsite turbo greičiu: štai, ką reikia žinoti

Miego ekspertas atskleidė vieną veiksmą, kurį darote ryte, kuris gali sugadinti jūsų miego rutiną ir dėl kurio miegosite prasčiau. Nekartokite šios klaidos, jei norite išsimiegoti ir atsibusti pailsėję. Svarbu neprigulti dienos eigoje Geras miegas naktį yra labai svarbus, kad turėtumėte jėgų atlikti visus darbus. Bet ar žinojote, kad yra dalykų ir mūsų pačių daromi veiksmai, dėl kurių miegas gali pablogėti? Vienas iš tokių dalykų yra ilgas vartymasis lovoje.
2024-01-24

Prieš naktį suvalgykite šių produktų: miegosite daug geriau

Norint užtikrinti gerą savijautą, labai svarbu tinkamai maitintis ir kokybiškai miegoti. Jei norite puikiai išsimiegoti, yra keletas produktų, kurie itin naudingi – suvalgę šių produktų prieš naktį miegosite daug geriau. Mityba svarbi norint ne tik užtikrinti, kad būtume sveiki – tam tikri maisto produktai ir maistinės medžiagos padeda geriau išsimiegoti. Dr. Michaelas Breusas išskyrė tris produktus. 1. Kiviai Kiviuose gausu maistingų medžiagų: vitamino C, kalio, vitamino E ir folio rūgšties.
2023-11-11

Lengvesnei kasdienybei: 5 būdai, kaip technologijos pasitarnauja tėvams ir vaikams

Išmaniosios technologijos gerokai palengvino mūsų kasdienybę. Vis dėlto, daugelis tėvų nežino daugybės mažų gudrybių, kurios gali ne tik palengvinti buitį turint vaikų, bet ir padėti šeimai gyventi sveikiau. Dalijamės 5 paprastais būdais, kurie pasitarnaus tėvams ir jų atžaloms. 1. Padėkite vaikams geriau išsimiegoti naktį Miegas labai svarbus vaiko vystymuisi. Miego kiekis proporcingai daro įtaką fizinei, emocinei ir psichinei gerovei.
2022-12-12
REKLAMA
Lininė patalynė (nuotr. Shutterstock.com) Lininė patalynė (nuotr. Shutterstock.com)

Geresniam miegui: 10 faktų, kuriuos sužinoję rinksitės tik šio audinio patalynę

Miegodami žmonės praleidžia trečdalį savo gyvenimo, tačiau miegas toli gražu nėra tik laikas, praleistas gulint lovoje. Nuo pastarojo kokybės priklauso mūsų tiek fizinė, tiek emocinė sveikata, produktyvumas, nuotaika ir daugelis kitų faktorių. Dėl šių priežasčių pasirūpinti kokybišku ir ramiu miegu nenuginčijamai svarbu ir vienas iš būdų tai užtikrinti yra tinkamas patalynės pasirinkimas.
2021-12-13
Į viršų