gerda voitechovskaja

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gerda voitechovskaja“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gerda voitechovskaja“.

Prasideda didžiausias tarptautinis badmintono turnyras Lietuvoje

Birželio 8–11 dienomis legendinėje Kauno sporto halėje vyks tradiciniu tapęs tarptautinis badmintono turnyras „Yonex Lithuania International 2017“. Šių metų varžybose laukiamas rekordinis aukšto meistriškumo sportininkų skaičius – 206 dalyviai iš 30 valstybių.
2017-06-08

Kęstutis Navickas ir Akvilė Stapušaitytė vėl tapo Lietuvos badmintono čempionais

Vilniuje vykusiame Lietuvos badmintono čempionate išaiškinti ir apdovanoti pajėgiausi šalies badmintonininkai. Šiais metais čempionate dalyvavo 69 sportininkai iš 15 stipriausių Lietuvos badmintono klubų, tarp jų ir penki geriausi Lietuvos rinktinės nariai: Kęstutis Navickas, Akvilė Stapušaitytė, Gerda Voitechovskaja, Vytautė Fomkinaitė ir Povilas Bartušis, prieš savaitę sugrįžę iš Europos čempionato.
2017-05-08

Badmintono lyderiai – Klaipėdos atstovai

Klaipėdoje vyko 45-asis Lietuvos aukščiausiosios lygos komandinis badmintono čempionatas, kuriame tarp 8 šalies klubų, kaip dera šeimininkams, dominavo pajūrio atstovai. Tarp moterų lygių neturėjo Gerda Voitechovskaja. Be to, ši Antano Narvilo auklėtinė kartu su komandos drauge Kristina Dovydaityte tapo ir moterų dvejetų varžybų nugalėtoja. Neįveikiamas buvo ir klaipėdiečių - Donato Narvilo ir K. Dovydaitytės - duetas.
2008-12-30

Antrąją nesėkmę patyrė Lietuvos merginų badmintono rinktinė

Antrą pralaimėjimą iš eilės Europos komandinėse badmintono pirmenybėse patyrė bei viltis tęsti kovą dėl čempionato medalių prarado Lietuvos moterų rinktinė. Keturių ekipų G grupės mačą antradienį 0:5 pralaimėjusi Bulgarijai, trečiadienį Lietuvos komanda nesugebėjo pasipriešinti ir Škotijai - 0:5. Akvilė Stapušaitytė 14:21, 6:21 pralaimėjo Susan Hughes, Kristina Dovidaitytė 5:21, 12:21 nusileido Lindai Sloan, o Gerda Voitechovskaja 9:21, 9:21 turėjo pripažinti Ritos Yuan Gao pranašumą.
2008-02-13

Europos moterų badmintono čempionate – Lietuvos komandos nesėkmė

Antradienį Olandijoje prasidėjo Europos komandinis badmintono čempionatas. Skaudžia nesėkme moterų keturių ekipų G grupės turnyrą pradėjo Lietuvos rinktinė, antradienį 0:5 pralaimėjusi Bulgarijos komandai. Vienetų varžybose Akvilė Stapušaitytė 19:21, 12:21 pralaimėjo Lindai Zechiri, Kristina Dovidaitytė 21:19, 9:21, 11:21 nusileido Dianai Dimovai ir Gerda Voitechovskaja 11:21, 15:21 turėjo pripažinti Gabrielos Banovos pranašumą.
2008-02-12

Europos jaunių badmintono čempionate lietuviai liko 21-i

28 rinktinių Europos jaunių (iki 17 metų) komandinėse badmintono pirmenybėse Lietuvos ekipa užėmė 21-ąją vietą, šeštadienį 4:1 nugalėjo 22-ojoje pozicijoje likusią Norvegijos ekipą.Lietuvos jaunių badmintono rinktinei čempionate Turkijoje atstovo klaipėdietė Gerda Voitechovskaja, vilnietė Oksana Jaciuk, kaunietė Indrė Starevičiūtė, Edgaras Slušnys iš Kretingos, vilnietis Alanas Plavinas ir tauragiškis Povilas Bartušis.
2007-10-27

Europos jaunių badmintono čempionate lietuviai nugalėjo kroatus

28 rinktinių Europos jaunių (iki 17 metų) komandinėse badmintono pirmenybėse penktadienio vakarą Lietuvos ekipa 4:2 nugalėjo Kroatijos bendraamžius ir šeštadienio popietę dėl 21-osios vietos kovos su Norvegijos komanda.Jaunieji Norvegijos sportininkai penktadienio vakarą 4:1 įveikė Graikijos rinktinė, kuri su kroatais varžysis dėl 23-iosios pozicijos.
2007-10-27

Europos jaunių badmintono čempionate – pirmoji lietuvių nesėkmė

Turkijoje tęsiasi 28 rinktinių Europos jaunių (iki 17 metų) komandinės badmintono pirmenybės. Nesėkmę antrosiose keturių rinktinių E grupės rungtynėse patyrė Lietuvos ekipa, trečiadienį 2:5 turėjusi pripažinti Škotijos bendraamžių pranašumą.Pirmajame mače lietuviai 5:2 nugalėjo Kipro ekipą.Ketvirtadienį paskutinį grupės susitikimą Lietuvos rinktinė žais su abi pergales iškovojusia Ukrainos komanda, kuri trečiadienio popietę 7:0 sutriuškino grupės autsaiderę Kipro ekipą.
2007-10-24

Lietuvos jauniai pergalingai pradėjo Europos badmintono čempionatą

Pergale 28 rinktinių Europos jaunių (iki 17 metų) komandines badmintono pirmenybes Turkijoje pradėjo Lietuvos ekipa.Trečiadienį pirmajame keturių rinktinių E grupės mače lietuviai 5:2 nugalėjo Kipro bendraamžius.Trečiadienio popietę lietuviai dar žais šu škotais, kurie pirmajame mače 1:6 nusileido grupės lydere tapusiai Ukrainos komandai.Tik grupės nugalėtojas tęs kovą dėl Senojo žemyno jaunių badmintono čempionato medalių.