gediminas jarmalavičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gediminas jarmalavičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gediminas jarmalavičius“.

Žaidėjai nubausti, bet neinformuoti, „Šilas“ išteisintas

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Drausmės komitetas (DK) Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkams skyrė griežtas bausmes – ilgalaikes diskvalifikacijas. Nubaustieji piktinasi negavę jokios oficialios informacijos, o apie sankcijas sužinoję iš spaudos. „Šilas“ nuo žaidėjų ir trenerio atsiribojo – klubas išteisintas. Baudžiami ne pirmą kartą LFF DK sąžiningo žaidimo pažeidimus įžvelgė Kazlų Rūdos „Šilo“ draugiškose rungtynėse Rygoje.
2017-03-13

„Šilas“ žaidėjams leido ieškotis naujų komandų, pats ketina nežaisti A lygoje

Kazlų Rūdos „Šilas“, praėjusiame sezone laimėjęs Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmą lygą, nusprendė neužimti sportiniu keliu iškovotos vietos „SMScredit.lt A lygoje“. Lažybų skandale paskendusi komanda paleido žaidejus ir ketina trauktis. Drausmės komitetas sprendimą skelbs antradienį „Šilą“ įtarimų šešėlis apgaubė po vasario 13-ąją Latvijoje vykusių draugiškų „Winter Cup“ rungtynių.
2017-02-24

A lyga: pasitraukus „Kruojai“ žalgiriečiai mėgausis laisva diena

Pasitraukus Pakruojo „Kruojai“ iš „SMScredit.lt A lygos“, likę pirmenybių turai sutrumpės vieneriomis rungtynėmis. Šį kartą po pakruojiečių pasitraukimo atsivėrusia praraja pasinaudos Vilniaus „Žalgiris“. Savo ruožtu įdomiausia 25-ojo turo akistata įvyks Kaune, kur vietos „Spyris“ priims turnyro lentelės kaimynę Marijampolės „Sūduvą“. Kauniečiai, norėdami pakovoti dėl ketvirtosios vietos, suteikiančios teisę atstovauti Lietuvai Europos lygos atrankos varžybose, šio mačo pralaimėti nebegali.
2015-08-27

„Klaipėdos granito“ ir „Šiaulių“ vienuolikių kontroliniame mače užfiksuotos lygiosios

Šeštadienį Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštėje vykusios kontrolinės rungtynės tarp „Klaipėdos granito“ ir Šiaulių „Šiaulių“ baigėsi lygiosiomis 2:2. Pirmieji 39-ą dvikovos minutę po Ramūno Rudavičiaus 11 m baudinio į priekį išsiveržė šiauliečiai – 1:0. Antrajame kėlinyje daugiau iniciatyvos jau ėmėsi klaipėdiečiai ir po Deivido Lukošiaus ir buvusio atlantiečio Mariaus Papšio įvarčių persvėrė rezultatą – 2:1. 85-ą mačo minutę rezultatą išlygino „Šiaulių“ žaidėjas Dovydas Medžia...
2015-02-21

„A lygos“ klubai veržiasi diržus

Nors Lietuvoje už lango oro sąlygos idealios žiemos sportui, šalies futbolo klubai jau bunda iš žiemos miego. A lygos komandos po truputį pradeda rengtis naujajam sezonui, kurio pradžia numatyta kovo viduryje. Nuo pastarojo Lietuvos čempionato, kuriame triumfavo Panevėžio "Ekranas", dar neprabėgo du mėnesiai. Tačiau elitinės lygos klubai jau pamiršo praeities kovas ir braižo 2009-ųjų sezono kontūrus.
2009-01-07

„A lygos“ bronza - „Vėtrai“ ar „Sūduvai“?

Rytoj Lietuvos futbolo „A lygos“ sezonas pasieks kulminaciją – bus sužaistos paskutinės ketverios šio sezono rungtynės, jose paaiškės, kuri ekipa pasidabins bronzos medaliais ir pelnys trečią kelialapį į Europos taures. „A lygos“ čempionė ir vicečempionė jau aiškios - tai Panevėžio „Ekrano“ ir FBK „Kauno“ ekipos.
2008-11-15

„A lygos“ lyderis „Ekranas“ Panevėžyje palaužė „Sūduvą“

Šiandien buvo žaidžiamos vienos Lietuvos futbolo „A lygos“ rungtynės, nukeltos iš 11-ojo  turo - Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione jėgas išmėgino turnyrinės lentelės viršuje esantys „Ekrano“ ir „Sūduvos“ klubai. Atkakliame mače triumfavo šeimininkai panevėžiečiai, vienintelį  įvartį pasiekę pačioje antrojo kėlinio pabaigoje.
2008-09-17

Čikagos “Lithuanica” - 1-ojo Šiaurės Amerikos lietuvių futbolo turnyro čempionai

Po kelių dešimtmečių pertraukos, simboliškai pažymint galutinį Lietuvos valstybingumo įtvirtinimą - Lietuvos įstojimą į NATO ir Europos Sąjungą, birželio pradžioje Filadelfijos (Pensilvanijos valstija) priemiestyje - Horsham miestelyje, ukrainiečių sporto stadione, įvyko Šiaurės Amerikos lietuvių futbolo turnyras. Jis susilaukė didelio susidomėjimo ir pripažinimo ne tik tarp Amerikoje gyvenančių lietuvių, bet ir Lietuvoje.