gediminas albrichtas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gediminas albrichtas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gediminas albrichtas“.

Gintarei Albrichtei motinystės pradžia tapo kitokia, nei tikėtasi: „Klausiau savęs, ar aš bloga mama“

Virtuvės šefas Gediminas Albrichtas su žmona, „Marabel“ butiko įkūrėja Gintare Albrichte jau mėnesį namuose gyvena nebe dviese – sutuoktiniams gimė pirmagimis. Nors kūdikio kvapas pakelia iki debesų, mama tapusi moteris atvira – laikotarpiu po gimdymo teko stoti į kovą su savimi, o žmonės aplinkui yra pernelyg įpratę girdėti tik rožinės spalvos istorijas.  Su naujienų portalui tv3.lt Gintarė pasidžiaugė, jog jų namuose jau mėnesį krykštauja mergaitė, vardu Eiva.
2024-02-24

Gediminas ir Gintarė Albrichtai surengė kūdikio lyties atskleidimo šventę: „Sužinojus apie nėštumą daug kas pasikeitė“

Virtuvės šefas Gediminas Albrichtas su žmona, „Marabel“ butiko įkūrėja, atlikėja Gintare Albrichte gyvena pakiliomis laukimo akimirkomis – sutuoktiniai laukiasi pirmagimio. Saulėtą sekmadienio popietę, džiuginant vasariškiems orams, pora surengė jaukią kūdikio lyties atskleidimo šventę, kurios metu sužinojo, jog šeimą papildys mergaitė.
2023-08-19

Natalija Bunkė su sužadėtiniu surengė privačią šventę: renginio nepraleido žymūs poros bičiuliai

Dainininkė Natalija Bunkė ir jos sužadėtinis Edgaras Eidėjus artimiausius bičiulius pakvietė į išskirtinę šventę. Pora surengė privatų savo parduotuvės Homedecorbynb.lt atidarymą. Pasak N. Bunkės, jos kuriamo verslo sėkmei prireikė ypač daug jėgų ir pastangų, tačiau naujos parduotuvės atidarymas ir klientų lojalumas įrodo, kad jei sieksi savo tikslo nuoširdžiai, pasisekimas garantuotas. „Su Edgaru esame be proto laimingi. Į šį verslą įdėjome labai daug pastangų ir meilės.
2021-09-08
Į viršų