gaziantepspor

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gaziantepspor“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gaziantepspor“.

Žydrūnas Karčemarskas: alytiškiai – kieti ir užsispyrę vyrukai

Lietuvos mažojo futbolo pirmenybės įgauna pagreitį – šį savaitgalį komandos sužais antrojo etapo rungtynes Alytuje, garsėjančiame talentingų futbolininkų kalve. Alytaus futbolo mokykla gerai žinoma visoje Lietuvoje, nes išugdė ne vieną nacionalinės rinktinės žaidėją. Alytiškiai garsėja ir stipriais vartininkais. Vienas tokių – Turkijos Ankaros „Osmanlispor“ klube žaidžiantis Žydrūnas Karčemarskas. Pokalbis su juo – apie besibaigiantį sezoną ir Lietuvos futbolą.
2017-06-02

Vartininko Ž.Karčemarsko klubas užsitikrino vietą Turkijos futbolo taurės turnyro atkrintamosiose varžybose

Antrą pergalę 2015-2016 metų sezono Turkijos futbolo taurės turnyro grupių  etape iškovojo „Gaziantepspor“ klubas, kuriame  nebuvo registruotas vartininkas Žydrūnas Karčemarskas. „Gaziantepspor“ futbolininkai penktojo turo rungtynėse svečiuose 3:2 (2:1) įveikė trečiojoje pozicijoje likusią I lygos „Adanaspor“ (4 taškai) komandą ir su 8 taškais užsitikrino antrą vietą grupėje bei kelialapį į atkrintamąsias varžybas. Po įvartį nugalėtojams pelnė Muhammedas Ildizas (11 min.
2016-01-21

Trečioji Žydrūno Karčemarsko atstovaujamos komandos pergalė Turkijos futbolo lygoje

Trečią pergalę Turkijos futbolo elito čempionato (Süper Lig) septintojo turo rungtynėse iškovojo dešimtąją vietą užimantis „Gaziantepspor“ (10 tšk.) klubas su vartininku Žydrūnu Karčemarsku. Šeštadienį namuose „Gaziantepspor“ futbolininkai 2:1 (2:1) įveikė penktojoje pozicijoje esančius „Osmanlispor“ (11 tšk.) futbolininkus. Lietuvis šeimininkų vartus gynė visą susitikimą. Po įvartį nugalėtojams pelnė Muhammetas Demiras (11 min.) ir Johnas Chibuike (35 min.
2015-10-04

Trečiasis Žydrūno Karčemarsko atstovaujamos komandos pralaimėjimas Turkijos futbolo lygoje

Trečią nesėkmę Turkijos futbolo elito čempionato (Süper Lig) šeštojo turo rungtynėse patyrė dešimtąją vietą užimantis „Gaziantepspor“ (7 tšk.) klubas su vartininku Žydrūnu Karčemarsku. Šeštadienį svečiuose „Gaziantepspor“ futbolininkai 1:2 (1:1) turėjo pripažinti trečiojoje pozicijoje esančių Stambulo „Galatasaray“ (11 tšk.) futbolininkų pranašumą. Įvarčius į lietuvio saugomus vartus įmušė Lukašas Podolskis (11 min.) ir Umutas Bulutas (56 min.
2015-09-27

Vilniaus „Žalgirio“ gretose treniruojasi puolėjas Darvydas Šernas ir gynėjas iš Olandijos

Lietuvos futbolo čempionas ir pirmenybių lyderis Vilniaus „Žalgirio“ klubas įtemptai ruošiasi išvykai į Švediją, kur 2015-2016 metų sezono UEFA Čempionų lygos atrankos mače susitiks su FF „Malmo“ klubu. Pasiruošimo metu prie komandos treniruočių prisijungė ilgametis Lietuvos nacionalinės rinktinės narys Darvydas Šernas bei Amsterdamo „Ajax“ (Olandija) auklėtinis Donovanas Slijngardas. Pasak pranešimo, vasaros žaidėjų perėjimo laikotarpis žalgiriečiams – kaip niekada užimtas.
2015-07-01

M. Stankevičius Turkijos čempionato rungtynėse įmušė įvartį į savo vartus

Trečiąją pergalę Turkijos futbolo čempionato XII turo rungtynėse iškovojo šešioliktą vietą užimantis trijų lietuvių "Gaziantepspor" (11 tšk.) klubas. Sekmadienį namuose "Gaziantepspor" futbolininkai 3:1 (1:1) nugalėjo aštuoniolikos komandų turnyro autsaiderę "Elazigspor" (7 tšk.) ekipą ir nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų bei keturių iš eilės nelaimėtų rungtynių serijas.
2013-11-24

Turkijos „Gaziantepspor“ klubas įsigijo M. Stankevičių

Turkijos „Gaziantepspor“ klubas oficialiai paskelbė, kad jų gretas papildė Lietuvos rinktinės gynėjas Marius Stankevičius. Lietuvis turėtų pasirašyti dviejų metų kontraktą. M. Stankevičius nuo 2011 metų žaidė Romos "Lazio" klube.
2013-09-07

Įspūdingas D. Šerno įvartis atvedė Turkijos klubą į pergalę

Septintą pergalę Turkijos futbolo čempionate iškovojo dviejų lietuvių: Žydrūno Karčemarsko ir Darvydo Šerno atstovaujamas „Gaziantepspor“ klubas. Jis namuose rezultatu 2:1 parklupdė „Bursaspor“ vienuolikę. Iki 87-os minutės rungtyniavęs D. Šernas 27-ą rungtynių minutę pelnė įvartį. Svečiai 38-ą minutę po Pablo Martin Batalla pelnyto įvarčio rezultatą išlygino. Tačiau antrame kėlinyje Cenko Tosuno tikslus smūgis garantavo tris taškus šeimininkams (78 min.
2013-02-23

D. Šerno įvartis neišgelbėjo jo klubo nuo pralaimėjimo

Turkijos čempionate vakar pavyko pasižymėti Lietuvos rinktinės puolėjui Darvydui Šernui. Visgi jo įvartis „Gaziantepspor“ klubo neišgelbėjo nuo pralaimėjimo ir pastarasis 1-2 nusileido galingajam Stambulo „Fenerbahce“. Darvydas Šernas įmušė pirmąjį mačo įvartį. Lietuvis po tikslaus komandos draugo perdavimo 42 minutę galingu smūgiu nuginklavo „Fenerbahce“ vartų sargą Volkaną Demirelį. Namuose žaidęs „Gaziantepspor“ pirmavo iki 65 minutės.