Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gattuso“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gattuso“.

Itin reta liga sergantis Gattuso: kaip kurie sako, kad man liko gyventi mėnesį

Reta nervų-raumenų liga – miastenija – sergantis italas Gennaro Gattuso, net ir paūmėjus simptomams, nusprendė nepailsėti ir toliau treniruoja „Napoli“ klubą. „Paskutines 12 dienų jaučiuosi kaip nesavas. Noriu kreiptis į visus, ypač vaikus, kurie žiūri į veidrodį ir pamato kažką keisto – gyvenimas yra gražus, mėgaukitės juo. Vaikinai irgi kankinasi, matydami mane tokį. Žinau tai, bet aš vis dar gyvas.
2020-12-24

Gattuso debiutas „Napoli“ pažymėtas netikėtu pralaimėjimu

Gyvos italų futbolo legendos Gennaro Gattuso debiutas „Napoli“ trenerio kedėje pažymėtas netikėtu pralaimėjimu savų žiūrovų akivaizdoje. „Napoli“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis 1:2 krito prieš „Parma“. „Parma“ atakos smaigalyje atsidūręs Dejanas Kulusevski 4-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė svečius į priekį 1:0. Arkadiušas Milikas 64-ąją minutę puikiu smūgiu galva išlygino rungtynių rezultatą 1:1. Gervinho 93-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir...
2019-12-14

Gennaro Gattuso: Guardiola sukūrė monstrą

Italų futbolo ikona ir „AC Pisa“ komandos treneris kritikuoja „Bayern“ strategą Pepą Guardiolą. 2006 metų pasaulio čempionas rėžia iš peties: „Pepas Guardiola su „Barcelona“ sukūrė futbolo monstrą“. G. Gattuso tvirtina, kad dominuojantis futbolo stilius, kurį P. Guardiola sukūrė su „Barcelona“, pernelyg stipriai veikia kitas futbolo mokyklas, tarp jų ir italų. Nors italų futbolas taip pat dažnai atsiduria po kritikos plaktuku – pernelyg jau jis kovingas, gynybinis ir neefektyvus.
2016-05-03

Geriausia planetos futbolo vienuolikė pagal italų Buldogą G. Gattuso

Italų futbolininkas Gennaro Gattuso niekuomet nebuvo preciziškos technikos propaguotojas. Jam labiau tinka grubus žaidimas. Ne veltui per karjerą jis užsitarnavo tokias pravardes kaip Buldogas ar Kareivis. Italas daug pasiekė per „juodą“ darbą. Su Italijos rinktine G. Gattuso pasidabino pasaulio čempionato auksu, su „AC Milan“ ekipa dukart tapo UEFA Čempionų lygos ir Italijos pirmenybių nugalėtoju. „Kareivis“ žino, kaip prisijaukinti sėkmę.
2012-11-21

Futbolo blogiukas G. Gattuso: kasdien rijau po 12 įvairiausių vaistų

33 metų italų saugas Gennaro Gattuso po septynerių mėnesių pertraukos dėl akies traumos vėl pasirodė „Milan“ ekipos starto sudėtyje. Antradienį Milano ekipa šventė pergalę Italijos lygos rungtynėse su Veronos „Chievo“ 1:0. 2006 metų pasaulio čempionas po rungtynių apie savo sugrįžimą kalbėjo kaip apie stebuklą. „Dėkoju gydytojui, kuris mane visą tą laiką gydė. Jis sukūrė stebuklą. Negalvoju apie ateitį, mėgaujuosi tuo, kad galiu vėl žaisti, – kalbėjo G. Gattuso.
2012-04-11

TOP 15: aršiausi futbolo „blogiukai“

Futbolo aikštėje žaidėjai ne visuomet laikosi taisyklių, o yra tokių, kurie jas pažeidžia itin dažnai – nuo rasistinio pobūdžio provokacijų iki kung fu stiliaus smūgių, po kurių traumas tenka gydyti ne vieną mėnesį. Vokiečių laikraštis „Sport Bild“ sudarė 15-os futbolo „blogiukų“ sąrašą. 15. Timas Wiese. Vokietijos Bundeslygos komandos „Werder“ vartininkas 2008 metais rungtynėse su HSV „kunf-fu“ stiliumi smogė varžovų puolėjui Ivicai Oličiui.
2012-02-10

Italijos čempionate nugalėjo „Milan" ir „Lazio"

Šeštadienį Italijos čempionate sužaistos dvejos priešpaskutinio XXVII turo rungtynės. Stilingai triumfą pirmenybėse pažymėjo pirmą vietą užsitikrinęs „Milan“ klubas, namie 4-1 sutriuškinęs „Cagliari“. Prieš rungtynes sirgaliai lydėjo komandą į „San Siro“ stadioną, o po mačo futbolininkai prieš daugiatūkstantinę minią kėlė nugalėtojų taurę. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Robinho, po vieną - Gennaro Gattuso ir Clarence'as Seedorfas. „Cagliari“ gretose pasižymėjo Andrea Cossu.