gatlinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gatlinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gatlinas“.

Japonų šou programoje Justinas Gatlinas pagerino Usaino Bolto rekordą

Amerikiečių lengvaatletis Justinas Gatlinas tapo neoficialaus 100 m bėgimo pasaulio rekordo autoriumi, pagerinęs net „Žaibo“ Usaino Bolto geriausią rezultatą. Tiesa, sprinteriui „šiek tiek“ padėjo... ventiliatoriai. J. Gatlinas tapo populiaraus pramoginio japonų televizijos šou dalyviu. Demonstraciniame bėgime amerikietis 100 m įveikė per 9,45 sek. Už sportininko nugaros prie starto linijos buvo įrengtas aerodinaminis vamzdis, sukūręs palankų 20 m/sek. vėją.
2016-03-01

Lengvaatlečiai rodys raumenis JAV

Įsibėgėjančios IAAF „Deimantinės lygos“ varžybos keliauja į kitą Atlanto pusę. Trečiasis etapas, „Prefontaine Classic“ susitikimas, vyks JAV Oregono valstijoje. Jį šeštadienį tiesiogiai iš Judžino miesto transliuos „Viasat Sport Baltic“ kanalas. Pradžia – 23.10 val. Jau per pirmąjį „Deimantinės lygos“ etapą Lietuvos sporto gerbėjus nudžiugino Airinė Palšytė, laimėjusi moterų šuolio į aukštį varžybas.
2015-05-29

Veteranas J. Gatlinas Romoje atėmė iš U. Bolto šou

Amerikiečių sprinto žvaigždė 31 metų Justinas Galinas ketvirtadienį Romoje vykusiose „Golden Gala“ lengvosios atletikos varžybose viena šimtąja sekundės dalimi įveikė šešiskart olimpinį čempionatą ir pasaulio rekordininką Usainą Boltą, rašo ESPN. Tai pirmas toks stambus U. Bolto pralaimėjimas nuo 2011 metų pasaulio čempionato Pietų Korėjoje, kai jamaikietis buvo diskvalifikuotas dėl taip vadinamo falstarto. J. Gatlinas 100 m distanciją Romoje įveikė per 9,94 sek.