gama peilis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gama peilis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gama peilis“.

Šie simptomai gali išduoti smegenų vėžį: ragina nebijoti kreiptis, nes galimybės padėti yra

Smegenų navikai, dar žinomi kaip centrinės nervų sistemos navikai, – reta navikų forma, kurią gali būti sunku pastebėti, ji ilga laiką gali nesukelti akivaizdžių simptomų ar negalavimų. Albertas Šliaužys, Kauno klinikų Neurochirurgijos klinikos gydytojas neurochirurgas, sako, kad šiuo metu smegenų navikus galima išskirti į 12 grupių ir kiekviena grupė turi skirtingas augimo bei vystymosi tendencijas. Pasak gydytojo neurochirurgo, daugiau kaip 50 proc.
2023-11-01

Saulius svaigo, temdavo akyse: paaiškėjo, kad jo galvoje – 8 centimetrų auglys

Prieš 13 metų Saulius pajuto pirmuosius ligos simptomus. „Nuolat svaigo galva, temdavo akyse. Pastebėjau, kad atsirado koordinacijos sutrikimų“, – prisimena vyras. Saulius nusprendė nedelsti ir kreiptis į gydytojus. Kauno klinikose atlikus magnetinio rezonanso tyrimą (MRT), jo galvoje rastas 8 centimetrų auglys. Šarūnas Tamašauskas, Kauno klinikų Neurochirurgijos klinikos gydytojas neurochirurgas, pasakoja, kad šis auglys, vadinamas hemangiopericitoma, yra ypač retas.
2023-05-05

Loreta papasakojo apie išgelbėtą gyvybę – auglys pašalintas su itin moderniu peiliu

Kauno klinikų medikai jau skaičiuoja perversmą įvykdžiusio gama peilio naudą. Pasak gydytojų, po operacijos naujas kokybiškas gyvenimas dovanotas beveik 200 pacientų. Jie tikina, kad procedūros unikaliu aparatu ne tik neskausmingos, bet ir nepavojingos, o pagydomų ligų spektras didžiulis. Vytauto Didžiojo universiteto dėstytoja Loreta Andziulienė sako visai neseniai išgirdo puikią žinią – gama peiliu pašalintas auglys nebeauga.

Pristatė naujovę Lietuvoje: onkologinę ligą gydys be skausmo

Kauno klinikose bus pradėta operuoti gama peiliu, šis gydymo metodas suteikia galimybę atlikti smegenų operacijas neatveriant kaukolės. „Jau yra ir laukiančių pacientų eilė gama peilio operacijoms, ir tikimės, kad pagaliau turėsime Lietuvoje unikalią galimybę gydyti pacientus neatveriant kaukolės, nepažeidžiant aplinkinių audinių“, – per spaudos konferenciją sakė Kauno klinikų generalinis direktorius Renaldas Jurkevičius.
2019-06-03
Į viršų