galas mekelis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „galas mekelis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „galas mekelis“.

Gražiose, bet nieko nelėmusiose rungtynėse – „Barca“ pergalė

Ketvirtadienį Eurolygos rungtynėse Ispanijoje pergalę iškovojo „Barcelona“. Katalonai 76:71 (23:13, 17:19, 18:22, 18:17) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis). Šeimininkai pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios mačo minutės. „Barca“ mačą pradėjo 10:0 (2 minutė). Šią persvarą Ispanijos ekipa išlaikė ilgą laiką. Pirmosios rungtynių dalies pabaigoje „Maccabi“ priartėjo iki minimumo (32:33 – 18 min.). Katalonai turėjo iniciatyvą ir po pertraukos.
2017-03-31

Izraelio krepšininkai dramatiškoje dvikovoje palaužė lenkus

Trečią pergalę ketvirtosiose Europos vyrų krepšinio pirmenybių rungtynėse iškovojo Izraelio rinktinė. Prancūzijoje vykstančio šešių ekipų A grupės turnyro ketvirtojo turo susitikime Izraelio krepšininkai 75:73 (22:24, 13:8, 16:18, 24:23) įveikė Lenkijos ekipą ir, tapę grupės lyderiais užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose. 18 taškų nugalėtojams pelnė Galas Mekelis, 15 - Derrickas Fischeris, 14 - Omri Casspis.
2015-09-09

Ispanai nušlavė ir Izraelio rinktinę

Draugiškame keturių komandų turnyre Ispanijoje antrąją pergalę iškovojo šeimininkų rinktinė, kuri 102:79 sutriuškino Izraelio krepšininkus. Ispanams vis dar negalėjo padėti Pau Gasolis bei Alexas Mumbru. Nugalėtojams Felipe Reyesas pelnė 16 taškų, Victoras Claveris, Raulis Lopezas ir Sergio Llullas įmetė po 13 taškų, Rudy Fernandezas – 12 (4/7 tritaškiai), Juanas Carlosas Navarro (1/6 tritaškiai, 7 kld.), Marcas Gasolis bei Jorge Garbajosa pridėjo po 10 taškų.