gaisras viršuliškėse

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gaisras viršuliškėse“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gaisras viršuliškėse“.

Nuo gaisro nukentėjusio Viršuliškių daugiabučio gyventojai pritarė planui jį atstatyti

Nuo sprogimų ir gaisro nukentėjusio Viršuliškių daugiabučio Vilniuje gyventojai antradienį pritarė savivaldybės siūlymui atstatyti namą. 73-iosios daugiabučių namų savininkų bendrijos „Viršuliškės“ pirmininkas Grigorijus Snežko BNS sakė, kad už tai balsavo 25 namo gyventojai, vienas prieštaravo. „Sprendimas yra atstatyti namą“, – teigė jis. Anot G. Snežko, dabar bus ieškoma darbų rangovo.
Aktualijos 2024-03-12

Per Viršuliškių gaisro tyrimą bus aiškinamasi ir dėl pastato priežiūros, ir reagavimo

Per Viršuliškių gaisro tyrimą bus aiškinamasi ir dėl pastato priežiūros, ir reagavimo į įvykį aplinkybių, sako ikiteisminį tyrimą kontroliuojanti Vilniaus apygardos prokuratūra. Ikiteisminis tyrimas atliekamas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo visuotinai pavojingu būdu. Per gaisrą žuvus dviem žmonėms, atliekamas tyrimas jų mirties priežasčiai nustatyti. „Tyrimo metu siekiama nustatyti š. m. sausio 2 d. sostinės Viršuliškių mikrorajono daugiabutyje kilusio gaisro aplinkybes.

Daugiabučio Viršuliškėse gaisro tyrimo komisija toliau spręs dėl pastato sutvirtinimo

Daugiabučio Viršuliškėse gaisrui suburta Vilniaus savivaldybės komisija pirmadienį renkasi į posėdį, toliau rengs rekomendacijas dėl pastato ateities. Kaip BNS informavo savivaldybės atstovas Gabrielius Grubinskas, avarijos tyrimo komisija pirmadienį tęs darbą rengiant rekomendacijas ir siekiant užtikrinti pastato konstrukcijų saugumą.
Aktualijos 2024-01-15

Gaisrą Vilniuje išgyvenę žmonės rodo socialinius būstus: „Viena viryklė ir viskas“

Prabėgus savaitei po tragiško gaisro Viršuliškių daugiabutyje, žmonės guodžiasi, kad savivaldybės būstuose nėra jokių baldų ir buitinės technikos, o pinigų naujiems jie neturi. Tačiau Raudonasis kryžius ramina žmones, kad juos pasieks žmonių suaukoti pinigai, taip pat artimiausiu metu nukentėjusiems namo gyventojams dovanos baldus. Pasak draudikų, didelė dalis namo gyventojų buvo apsidraudę ir žada prisidėti prie namo atstatymo.

Benkunskas: socialinio būsto paprašė 10 nuo gaisro Viršuliškių daugiabutyje nukentėjusių šeimų

Socialinio būsto paprašė 10 gaisro Viršuliškėse suniokoto namo butų savininkų, teigia Vilniaus miesto meras Valdas Benkunskas. Pasak sostinės mero, siekiama šiuos būstus kuo greičiau pritaikyti gyventojų poreikiams. „Šio ryto duomenimis, jau 10 gyventojų arba būstų savininkų yra apsisprendę ir pasirinkę būstus, į kuriuos netrukus įsikels.

ESO specialistas: įprastas dujų nuotėkis tokio masto sprogimo kaip daugiabutyje Viršuliškėse sukelti negalėjo

Tokio masto sprogimo ir gaisro, koks antradienį įvyko daugiabutyje Viršuliškėse, įprastas dujų nuotėkis sukelti negalėjo, sako „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) Dujų tinklo eksploatavimo departamento vadovas Marius Rindokas. „Mano, kaip specialisto vertinimu, tokios apimties sprogimo ir vėliau gaisro paprastas buitinis dujų nuotėkis negalėjo sukelti“, – Eltai ketvirtadienį sakė M. Rindikas.

7-metį pražudęs gaisras sukrėtė visą Lietuvą: pasakė žodžius, kuriuos verta išgirsti kiekvienam

Antradienį, sausio 2-ąją, vos prasidėjus Naujiesiems metams, Vilniuje įvyko skaudi ir tragiška nelaimė. Viršuliškių mikrorajono daugiabutyje nugriaudėjo didžiulis sprogimas, po kurio įsiplieskė milžiniškas gaisras. Nors didžioji dalis gyventojų iš daugiabučio buvo sėkmingai evakuoti, deja, ši nelaimė neapsiėjo be aukų. Skelbiama, kad gaisre žuvo du žmonės, vienas jų – vos 7-erių sulaukęs berniukas.
100 2024-01-03

Paslapties šydas apgaubė daugiabučio sprogimą: „Palaidojo žmoną ir paskui kažkoks keistas pasidarė“

Įvykus skaudžiai tragedijai Viršuliškėse, kai užsidegė daugiabutis, o gaisro metu žuvo berniukas ir dar vienas žmogus, kaimynai dalijasi mįslingais liudijimais apie vyrą, kurio bute įvyko sprogimas. Liudininkai pasakoja, kad pastaruoju metu buto savininko elgesys buvo labai keistas. Naujienų portalui tv3.lt namo gyventojas Jonas sako, kad sprogimo garsas buvo labai stiprus. „Viena iš minčių buvo, kad prasidėjo karas. Paskui vyko evakuacija, kažkas į mano duris beldė, bet aš buvau lauke.

Benkunskas – dėl sudegusio pastato atliekami tyrimai, namas gali nebetikti eksploatacijai

Trečiadienį Vilniaus miesto meras Valdas Benkunskas pranešė, jog šiuo metu atliekamas Viršuliškėse užsidegusio daugiabučio tyrimas. Nors kol kas nėra aišku, ar šis pastatas galės būti eksploatuojamas ateityje, V. Benkunskas pabrėžė, jog tokia galimybė nėra visiškai atmetama. Pasak mero, kol kas nėra nustatytas tikslus buto gyventojų skaičius. Trečiadienį vykusios spaudos konferencijos metu Vilniaus miesto meras Valdas Benkunskas pranešė, jog pastato Viršuliškėse gaisras – neeilinis įvykis.
Į viršų