gabrielė tervidytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gabrielė tervidytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gabrielė tervidytė“.
REKLAMA
Gabrielė Tervidytė-Arandi su „Penkių pojūčių“ komanda. VšĮ „Penki pojūčiai“ archyvo nuotr.  Gabrielė Tervidytė-Arandi su „Penkių pojūčių“ komanda. VšĮ „Penki pojūčiai“ archyvo nuotr.

„Penkių pojūčių“ įkūrėja: „Svarbiausia – ne brangi įranga, o holistinis vaiko suvokimas“

VšĮ „Penki pojūčiai“ teikia paslaugas šeimoms, auginančioms raidos sutrikimų ar negalią turinčius vaikus, taip pat įstaigoms siūlo sensorinę įrangą ir pirmąsias lietuviškas pasunkintas priemones „Arti“. Praėjusiais metais Vilniuje, Šermukšnių gatvėje, buvo įkurti pirmieji „Penkių pojūčių“ namai – nedidelis terapijos centras, o šių metų spalio viduryje Ozo gatvėje, vienoje iš SOS vaikų kaimo sodybų, įsikūrė antrieji „Penkių pojūčių“ namai.
2020-11-12
REKLAMA
Konferencijos dalyviai praktiniuose užsiėmimuose susipažino su įvairiomis terapijomis. Sigitos Inčiūrienės nuotr.  Konferencijos dalyviai praktiniuose užsiėmimuose susipažino su įvairiomis terapijomis. Sigitos Inčiūrienės nuotr.

Sėkmės raktas – holistinis požiūris į vaiko ugdymą

„Esu Luko mama, lapkričio mėnesį jam bus 5-eri. Savo ypatingumą – ir galias, ir negalias – jis atsinešė gimdamas. Gimė 25 savaičių, sverdamas 860 gramų, 12 savaičių praleido Santaros klinikų intensyviosios pagalbos skyriuje“, – susirinkusiems į VšĮ „Penki pojūčiai“ organizuotą konferenciją pasakojo elektroninės parduotuvės anksti.lt įkūrėja Giedrė Šopaitė-Šilinskienė.
2020-10-21

Izraelis atsakė, kodėl neįsileido lietuvės

Lietuvos pilietė Gabrielė Tervidytė į Izraelį nebuvo įleista siekiant užtikrinti saugumą ir išvengti nelegalios migracijos. Tokį atsakymą iš Izraelio institucijų pirmadienį gavo Lietuvos ambasada Tel Avive.
Aktualijos 2016-05-16

Iš Izraelio išsiųsta lietuvė: man iš tikrųjų labai gaila, kad žmogaus teisių aktyvizmas sukėlė tiek baimės

Į Lietuvą sekmadienio naktį sugrįžo iš Izraelio dėl grėsmės nacionaliniam saugumui išsiųsta Gabrielė Tervidytė. „Man iš tikrųjų labai gaila, kad žmogaus teisių aktyvizmas sukėlė tiek baimės Izraelio valstybei, kad jie mane paskelbė grėsme tautai, grėsme savo visuomenei, grėsme savo valstybei“, - BNS Vilniaus oro uoste teigė G.Tervidytė. Ji sakė pastaruosius kelerius metus vykdanti projektus Palestinoje, kurių metu dirba su nevyriausybinėmis organizacijomis.

Izraelyje dėl grėsmės nacionaliniam saugumui sulaikyta lietuvė

Izraelio Tel Avivo mieste dėl grėsmių šalies nacionaliniam saugumui buvo sulaikyta Lietuvos pilietė Gabrielė Tervidytė, BNS ketvirtadienį patvirtino Užsienio reikalų ministerija. „Ji nurodė, kad Izraelio pareigūnai ją sulaikė dėl priežasčių, keliančių grėsmę nacionaliniam saugumui“, - sakė užsienio reikalų ministro atstovas Kęstutis Vaškelevičius. Pasak jo, pokalbio su Lietuvos konsulu metu G.Tervidytė neturėjo nusiskundimų dėl laikymo sąlygų ir konsulinės pagalbos jai nereikėjo.
Į viršų