gabrielė jankutė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gabrielė jankutė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gabrielė jankutė“.

Rasa Leleivytė – tarp 50-ies geriausių pasaulio dviratininkių

Praėjusį sekmadienį lenktynėse Belgijoje sėkmingai pasirodžiusi Lietuvos dviratininkė Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“) Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) plento dviratininkių reitinge iš 54-os vietos pakilo į 50-ą. 28-erių metų lietuvės taškų kraitis išaugo nuo 205 iki 245. Lietuvos dviratininkių pirmame šios klasifikacijos 50-uke nebuvo nuo 2014 metų vasario.
2017-04-05

Keirino rungties auksą iškovojusi S. Krupeckaitė: spaudimas buvo didelis

Lietuvos dviratininkė Simona Krupeckaitė Londone (Didžioji Britanija) vykusio paskutinio, ketvirtojo, pasaulio dviračių treko taurės varžybų etapo moterų keirino rungtyje iškovojo aukso medalį. 29-erių metų lietuvė finale sekmadienį pranoko penkias varžoves ir finišavo pirma. Viena geriausių pasaulio dviratininkių Simona Krupeckaitė šiandien Pasaulio dviračių taurės varžybų paskutiniame, 4-iajame, etape Londone keirino rungtyje iškovojo auksą. „Labai džiaugiuosi pergale.
2012-02-19

Laimėjusi plento varžybas Šveicarijoje, G. Jankutė koncentruojasi į treką

Šios savaitės pradžioje ELTA pranešė, kad dviratininkė Gabrielė Jankutė, atstovaujanti Pasaulio dviračių sporto centro komandai, konkuruodama su 17 varžovių, iškovojo pergalę B grupės lenktynėse „Grand Prix de Lancy“ (35 km), Šveicarijoje. Portalas „Balsas“ pasidomėjo, kokios tai buvo varžybos, kas ir kada 17-metę sportininkę atvedė į klestintį Pasaulio dviračių sporto centrą (pranc. Centre Mondial du Cyclisme, sutr. CMC), ir kokioje srityje ji specializuojasi.

S. Krupeckaitė ir vėl skina pergales Dviračių treko čempionate

Penktadienį prasidėjusiame Lietuvos dviračių treko čempionate komandinio sprinto rungtyse paaiškėjo nugalėtojų poros. Pirmąją vietą pelnė pasaulio treko čempionės ir rekordininkės Simonos Krupeckaitės pora su Gintare Gaivenyte. Antrąją vietą užėmė Vilija Sereikaitė ir Gabrielė Jankutė. Trečiąją vietą pelnė Aušrinė Trebaitė ir Vaida Pikauskaitė. Trijų dienų trukmės čempionate dar paaiškės nugalėtojai sprinto ir kerino rungtyse.