gabrielė albertavičiūtė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gabrielė albertavičiūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gabrielė albertavičiūtė“.

Irkluotojas M. Griškonis Vokietijoje - aštuntas

Sekmadienį Vokietijoje pasibaigusio pasaulio irklavimo taurės antrojo etapo vyrų vienviečių valčių B finale (7-12 vietos) Lietuvos atstovas Mindaugas Griškonis finišavo antras ir galutinėje įskaitoje užėmė aštuntąją vietą. Praėjusių metų Europos čempionas 2000 m distanciją įveikė per 7 min. 7,37 sek. Moterų porinių dviviečių varžybose aštuntąją vietą užėmė Gabrielė Albertavičiūtė ir Lina Šaltytė.
2010-06-20

Lietuvos irkluotojai - čempionai Lenkijoje

Lietuvos irkluotojai Mindaugas Griškonis ir Donata Vištartaitė tapo Lenkijos ilgų distancijų irklavimo čempionato nugalėtojais vienviečių valčių klasėje. M. Griškonis 8000 m distanciją įveikė per 31 min. 23,77 sek. ir antrąją vietą užėmusį savo tėvynainį Mykolą Masilionį aplenkė 58,43 sek. D. Vištartaitė distanciją įveikė per 34 min. 56,33 sek. Antrą finišavo kita lietuvė - Lina Šaltytė. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 44 sek.
2009-10-04

Mindaugui Griškoniui – Europos auksas!

Lietuvos irkluotojas Mindaugas Griškonis Baltarusijoje vykstančio Europos irklavimo čempionato vienviečių valčių varžybose sekmadienį iškovojo aukso medalį! 23-ejų metų vilnietis finale 2000 m distanciją įveikė per 7 min. 3,05 sek. ir antrąją vietą užėmusį graiką Joanį Kristų (Ioannis Christou) pralenkė 3,56 sek. Bronzos medalį pelnė kroatas Marijus Vekičius. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 5,59 sek. Finale dar varžėsi Slovakijos, Prancūzijos ir Bulgarijos irkluotojai.
2009-09-20

M. Griškonis iškopė į Europos čempionato finalą

Lietuvos irkluotojas Mindaugas Griškonis pateko į Baltarusijoje vykstančio Europos irklavimo čempionato vienviečių valčių finalą. 23-ejų metų vilnietis šeštadienį laimėjo antrąjį pusfinalio plaukimą. M. Griškonis 2000 m distanciją įveikė per 6 min. 59,47 sek. ir pranoko Slovakijos, Prancūzijos, Vengrijos, Latvijos ir Rusijos irkluotojus. Finalas vyks sekmadienį.
2009-09-19

M. Griškonis – pasaulio čempionato pusfinalyje

Lietuvos irkluotojas Mindaugas Griškonis Lenkijoje vykstančiame pasaulio čempionate antradienį laimėjo ketvirtąjį vienviečių valčių paguodos plaukimą ir pateko į pusfinalį. 23-ejų metų vilnietis 2000 m distanciją įveikė per 7 min. 19,59 sek. ir antrąją vietą užėmusį Vokietijos atstovą pralenkė 3,89 sek. Moterų porinių dviviečių paguodos plaukime Lina Šaltytė bei Gabrielė Albertavičiūtė finišavo paskutinės – ketvirtos (7.46,44) – ir nepateko į pusfinalį.
2009-08-25

Irkluotojas Mindaugas Griškonis tapo Lenkijos čempionu

Lietuvis Mindaugas Griškonis tapo 85-ojo Lenkijos irklavimo čempionato nugalėtoju. 23-ejų metų mūsų šalies irkluotojas laimėjo vienviečių valčių varžybas. M. Griškonis iš Bidgoščiaus klubo „Lotto-Bydgostia-WSG-Bank Pocztowy“ 2000 m distanciją įveikė per 6 min. 52,60 sek. Lietuvis antrąją vietą užėmusį lenką Michalą Slomą aplenkė 7,61 sek. Moterų porinių keturviečių varžybose bronzą pelnė Bidgoščiaus klubo komanda, kuriai atstovavo ir dvi lietuvės - Gabrielė Albertavičiūtė bei Lina Šaltytė.
2009-06-08

M. Griškoniui - Europos irklavimo čempionato sidabras

Mindaugas Griškonis iškovojo sidabro medalį sekmadienį Lenkijoje pasibaigusiame Europos akademinio irklavimo čempionate. Vienviečių valčių varžybų pagrindiniame finale startavęs Mindaugas Griškonis 2000 m distanciją įveikė per 7 minutes 9,68 sekundės ir 1,33 sek. pralaimėjo Senojo žemyno čempionu tapusiam austrui Ralphui Kreibichui.
2007-09-23

Lietuvių vaikinų porinė dvivietė - pasaulio jaunių čempionė

Šeštadienį (08.09) pasibaigusiame pasaulio jaunių akademinio irklavimo čempionate Graikijoje lietuviai Marius Ravinskis ir Eimantas Grigalius (porinė dvivietė) 1000 m distanciją nuplaukė per 3 min. 5,06 sek. ir iškovojo aukso medalį. Atrankinėse varžybose 2000 m distancijoje jie irgi buvo pirmi, nuotolį įveikę per 6 min. 43,72 sek.