gabriela soukalova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gabriela soukalova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gabriela soukalova“.

Mišrios estafetės varžybose pasaulio biatlono čempionate Lietuvos kvartetas liko 23-as

Ketvirtadienį Suomijoje mišrios estafetės (dvi po 6 km ir du po 7,5 km) varžybomis prasidėjo 2015 metų pasaulio biatlono čempionatas. Lietuvos kvartetas (Diana Rasimovičiūtė-Bricė, Natalija Paulauskaitė, Karolis Dombrovskis ir Tomas Kaukėnas), kaip ir dar keturios ekipos, nebuvo kvalifikuotas, nes nuo lyderių atsiliko ratu.
2015-03-05

Biatlonininkė A. Sosunova varžybose Austrijoje nuo varžovių atsiliko ratu

Austrijoje vykusių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės trečiojo etapo varžybų moterų 10 km persekiojimo lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovė Aliona Sosunova nuo varžovių atsiliko ratu. 21-erių metų A. Sosunova per pirmąsias dvi šaudymo serijas suklydo net keturis kartus. Nugalėjo tris kartus šaudykloje suklydusi ir tris baudos ratus turėjusi įveikti čekė Gabriela Soukalova. Ji distanciją įveikė per 31 min. 20,9 sek.
2010-12-19

Biatlonininkė A. Sosunova varžybose Austrijoje – 46–a

Austrijoje vykstančių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės trečiojo etapo varžybų moterų 7,5 km sprinto lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovė Aliona Sosunova užėmė 46–ąją vietą. Nugalėjo be klaidų šaudžiusi čekė Gabriela Soukalova. Ji distanciją įveikė per 22 min. 15,8 sek. 21–erių metų A. Sosunova, kuriai teko įveikti du baudos ratus, nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 59,1 sek.