g. sirgėdas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „g. sirgėdas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „g. sirgėdas“.

Pagyras žaidėjams žarstęs Urbonas išpeikė LFF stadioną: „Tai mūsų visų gėda“

Lietuvos futbolo rinktinė parodė kovą, tačiau Italijos žvaigždžių spindesys buvo neišvengiamas. Gražus pirmasis kėlinys 0:0, tačiau po finalinio švilpuko – 0:2. „Aukščiau! Aukščiau!”, – drąsino savo vyrus antrojo kėlinio pabaigoje Valdas Urbonas. Rinktinė patyrė pralaimėjimą, tačiau vaizdelis kitoks nei Šveicarijoje. Sent Galene progomis kažką pavadinti buvo sunku, tačiau LFF stadione Gianluigi Donnarummos vartų tinklas galėjo ir suspurdėti. „Rungtynės su stipriu varžovu.
2021-04-01
2020-ųjų Optibet Lietuvos futbolo apdovanojimai  2020-ųjų Optibet Lietuvos futbolo apdovanojimai

2020-ųjų Optibet Lietuvos futbolo apdovanojimai: kandidatai tapti geriausiu A lygos metų futbolininku

Lietuvos futbolo federacija ir toliau pristato kandidatus tapti 2020–ųjų Optibet Lietuvos futbolo apdovanojimų laureatais. Šį kartą pristatomas sąrašas žaidėjų, kurie gali tapti geriausiu praėjusių metų A lygos žaidėju. Pirmajame balsavimo etape sirgaliams pateikiamas išplėstinis kandidatų sąrašas, iš jo rinktis bus galima iki pat sausio 31 dienos, 23.59 val. Vėliau trys daugiausiai balsų surinkę kandidatai pateks į finalinį etapą, o jame balsavimas vyks iki vasario 8 dienos.
2021-01-25

Garbingai kovojęs „Atlantas“ nusileido svečiams iš Kauno

„Kauno Žalgiris“ ir toliau nuožmiai kovoja dėl vietos kito sezono UEFA Europos lygos varžybose. Laikinosios sostinės komandai Lietuvos futbolo A lygos atidėtose 17-ojo turo rungtynėse 1:0 (1:0) pavyko įveikti kaip reikiant į atlapus kibusį Klaipėdos „Atlantą“. Susitikimo pradžioje abiejų ekipų vartininkai turėjo darbo. Martynas Matuzas apsigynė nuo Tado Labuko bandymo, savo ruožtu, Dawidas Smugas atmušė kamuolį, kai iš toli smūgiavo Gratas Sirgėdas.
2018-08-15

Atkutę „Trakai“ pradeda vytis lygos favoritus

Sunkiai A lygos sezoną pradėjusi „Trakų“ komanda po truputį įgauna pagreitį. Trakiškiai šalies čempionate iškovojo antrąją pergalę iš eilės, kai antradienį LFF stadione rezultatu 1:0 palaužė „Kauno Žalgirio“ atstovus. Pirmajame kėlinyje iniciatyva priklausė „Trakams“, tačiau mačo šeimininkams sunkiai sekėsi pramušti varžovų gynybą. Iš pradžių Jevgenijaus Osipovo smūgį galva atrėmė vartininkas Martynas Matuzas. Po to galimybę turėjo Rokas Gedminas, bet trakiškis smūgiavo virš vartų.
2018-04-25

Čempioną persekiojanti „Sūduva“ dar sykį įveikė „Kauno Žalgirį“

Antroji iš eilės šią savaitę Marijampolės „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ akistata baigėsi dar viena įspūdinga suvalkiečių pergale A lygoje. Savaites pradžioje į varžovų vartus pelnę penkis įvarčius savo žiūrovų akivaizdoje, sūduviečiai nepasikuklino ir svečiuose – 5:1 (2:0). Tris įvarčius įmušė antrajame kėlinyje pasirodęs Josipas Tadičius.
2017-10-14

Tado Labuko įvartis grąžino „Atlantą“ į pirmąjį ketvertuką

Tado Labuko įvartis mačo pabaigoje nulėmė Klaipėdos „Atlanto“ pergalę A lygos XXV turo starte. Uostamiesčio ekipa svečiuose įveikė dėl išlikimo stipriausiame šalies čempionate kovojantį „Kauno Žalgirį“ minimaliu rezultatu 1:0 (0:0) ir sugrįžo į ketvirtąją vietą, dėl geresnio tarpusavio rungtynių santykio aplenkdamas Utenos „Utenį“. Pralaimėjimas stipriai sumažino „Kauno Žalgirio“ šansus ir kitą sezoną rungtyniauti A lygoje.
2017-09-19

G. Sirgėdas apie „Stuttgart“ klubą: čia puikios sąlygos tobulėti

Linas JOCIUS Antradienį Vokietijos „Bundeslygos“ čempionate rungtyniaujantis „Stuttgart“ klubas pranešė, kad jų gretas papildo Lietuvos futbolo talentas 18-metis Gratas Sirgėdas. Jaunuolis futbolo abėcėlės mokėsi Panevėžio futbolo akademijoje, rašo dienraštis „Sekundė”. Panevėžietis saugas sėkmingai pasirodė kelių dienų vokiečių komandos stovykloje: atlikus medicininį patikrinimą su klubu pasirašyta trejų metų sutartis – iki 2016-ųjų vasaros.