g. lukjančukė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „g. lukjančukė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „g. lukjančukė“.

„Gintra“ gėdingai išmesta iš Čempionių lygos – sugėrė 8 įvarčių antausį

UEFA moterų Čempionių lygos sezonas Šiaulių „Gintros” komandai baigėsi tragiškai. Šiauliuose vykusiame atrankos turnyro finale Lietuvos čempionės nesurado priešnuodžių prieš varžoves iš Islandijos Koupavoguro „Breidablik“, kurioms nusileido rezultatu 1:8 (0:3). Islandijos ekipa laimėjusi šį susitikimą tapo 1 atrankos grupės nugalėtoja ir pateko į pagrindinį UEFA moterų Čempionių lygos turnyrą. Rungtynės prasidėjo pavojingu epizodu prie viešnių vartų.
2021-08-21

Čempionių lygos atrankoje „Gintra“ iškopė į finalą

Šiaulių „Gintros” komanda žengė į UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyro 1 grupės finalą. Lietuvos čempionės Šiauliuose vykstančiame atrankos turnyre, pusfinalyje 2:0 (1:0) nugalėjo Estijos čempionę Talino „Flora”. Kitose atrankos pusfinalio rungtynėse triuškinančią pergalę 7:0 iškovojo Koupavoguro „Breidablik“ ekipa iš Islandijos, įveikusi Farerų salų čempionę Klaksviko „KI“. Atrankos turnyro finale šeštadienį susitiks „Gintros” ir „Breidablik“ futbolininkės.