futures

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „futures“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „futures“.

Prezidento taurės turnyras baigėsi brito triumfu

Šeštadienį Vilniaus Bernardinų sodo aikštyne baigėsi vienintelis Lietuvoje rengiamas Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos vyrų turnyras Prezidento taurė. Jo nugalėtoju vienetų varžybose tapo 18-metis britas Paulas Jubbas (ATP-1465). Turnyro finale P. Jubbas po 1 val. 3 min. trukusios kovos 6:4, 6:2 įveikė 20-metį rusą Denisą Kloką (ATP-746). Talentingasis britas iki čempiono titulo nuėjo sudėtingą kelią – prieš pagrindines varžybas turėjo įveikti ir kvalifikaciją.
2018-07-28

Prezidento taurės dvejetų finale – jaunųjų Brazilijos tenisininkų triumfas

Vilniaus Bernardinų sodo teniso aikštyne vykstančiame Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos turnyre Prezidento taurei laimėti paaiškėjo dvejetų varžybų nugalėtojai. Jais tapo talentingi brazilai – 17-metis Matheusas Pucinelli de Almeida ir 18-metis Joao Reisas da Silva. Turnyro finale penktadienį Brazilijos tenisininkai per 59 minutes 6:2, 6:2 nugalėjo antrąjį reitingą turnyre turėjusius olandus Marcą Dijkhuizeną ir Bartą Stevensą.
2018-07-28

Julius Tverijonas po dramatiško mūšio pasitraukė iš Prezidento taurės turnyro

Pirmadienį Vilniaus Bernardinų sodo teniso aikštyne startavo tradicinis ir vienintelis šiais metais Lietuvoje organizuojamas Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos turnyras Prezidento taurei laimėti. Vyrų vienetų varžybose pirmasis iš lietuvių startavo 24-erių metų Julius Tverijonas (1483-ioji pasaulio raketė). Jam teko išgyventi tikrą trilerį, kuris baigėsi nesėkmingai. Lietuvis po 2 val. 49 min.
2018-07-24

Lietuvos tenisininkai stoja į kovą Prezidento taurės teniso turnyre

Pirmadienį Vilniaus Bernardinų sodo teniso aikštyne startuoja Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos Prezidento taurės turnyro pagrindinės varžybos. Tai yra vienintelis Lietuvoje rengiamas profesionalų teniso turnyras. Vienetų varžybose dalyvaus keturi lietuviai – Julius Tverijonas, Tadas Babelis, Robertas Vrzesinskis ir Aleksas Tverijonas.
2018-07-23

Laurynas Grigelis laimėjo turnyrą Italijoje

Laurynas Grigelis triumfavo ITF „Futures“ serijos vyrų teniso turnyre Italijoje. 26-erių lietuvis sekmadienį finale 6:4, 6:4 įveikė bendraamžį iš Austrijos Maximilianą Neuchristą. Jis ATP reitinge rikuojasi 369-ojoje pozicijoje. L. Grigelis užima 281-ąją. Lietuviui už pergalę atiteko 27 ATP vienetų reitingo taškai. L. Grigelis ITF „Futures“ serijos teniso turnyrą laimėjo 22-ąjį kartą karjeroje.
2018-03-04

Estai nusiteikę palikti Lietuvos rinktinę be pergalių, lietuvių mintyse – revanšas

Geriausi Lietuvos ir Estijos tenisininkai bei rinktinių kapitonai raketes Šiaulių teniso mokyklos kortuose trumpam padėjo į šalį ir trečiadienio rytą išskubėjo į susitikimą su žurnalistais. Estijos rinktinės nariai teigė atiduosią visas jėgas, kad lietuviai tarpusavio susitikimuose ir toliau liktų be pergalių. Savo ruožtu, lietuviai tikino, kad atėjo laikas revanšui už visas šešias kol kas patirtas nesėkmes.
2018-01-31

Daviso taurė: lietuviai Šiauliuose bandys įveikti neparankiuosius estus

Už dviejų savaičių Šiaulių teniso mokykloje vyksiančiame Daviso taurės mače geriausių Lietuvos tenisininkų lauks bene pats neparankiausias varžovas – Estijos rinktinė. Mačas Šiauliuose bus septintoji lietuvių ir estų tarpusavio akistata, bet visi iki šiol vykę susitikimai baigėsi Estijos tenisininkų pergalėmis. Tiesa, didžiąją dalį šių pergalių estai iškovojo prieš kelioliką metų, kai komandų sudėtyse dar nebuvo dabartinių lyderių.
2018-01-17

Du kartus finale atsitiesęs Laurynas Grigelis iškovojo čempiono titulą

Laurynas Grigelis du kartus buvo patekęs į sudėtingą situaciją Maroke vykusiame „Futures“ serijos turnyro finale, tačiau abu sykius sugebėjo atsitiesti ir iškovojo čempiono titulą. Lietuvis po dvi valandas trukusios kovos 4:6, 6:2, 7:5 palaužė kortų šeimininką Lamine‘ą Ouahabą (ATP 513). Finalą L. Grigelis pasiekė iškovojęs užtikrintas keturias pergales ir gerokai žemesnį reitingą turėjusiems varžovams vidutiniškai leido laimėti mažiau nei po penkis geimus.
2017-11-04

Laurynas Grigelis grįžta susigrąžinti titulo

Prezidento taurės turnyre vieno šalies teniso rinktinės lyderių Lauryno Grigelio laukia ne tik kovos aikštėje, o ir ambasadoriaus vaidmuo Vaikų dieną. L. Grigelis vėl bus didžiausia Lietuvos viltis ir favoritas vieninteliame mūsų šalyje rengiamame profesionalų teniso turnyre Prezidento taurė. Varžybos šiemet vyks liepos 17–23 d. Vienas stipriausių Lietuvos tenisininkų grįžta į Vilnių ir sieks susigrąžinti pernai prarastą vienetų varžybų nugalėtojo titulą.
2017-07-11

Laurynas Grigelis pateko į Lenkijos turnyro finalą

Antroji Lietuvos raketė Laurynas Grigelis (ATP-251) tęsia sėkmingą pasirodymą Lenkijoje vykstančiame „Futures“ serijos turnyre. Pajėgiausias turnyro tenisininkas pusfinalyje 6:2, 6:4 nugalėjo britą Billy Harrisą (ATP-951). Penktadienį prasidėjusiame mače pirmajame sete lietuvis pirmavo 5:1, kai mačas buvo nutrauktas dėl prasto oro. Pratęsus mačą L.Grigelis laimėjo setą ir pirmavo antrajame, kai mačas ir vėl buvo nutrauktas. Galiausiai mačas buvo nukeltas į šeštadienį.