futbolsa

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „futbolsa“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „futbolsa“.

„Atletico“ žengė į Ispanijos taurės pusfinalį

Ispanijoje paaiškėjo ketvirtoji „Copa del Rey“ taurės dalyvė. Madrido „Atletico“ minimalia persvara 1:0 įveikė „Sevilla“ komandą ir pateko tarp keturių stipriausių taurės komandų. Pirmajame kėlinyje daug progų žiūrovai neišvydo. Visgi, „Atletico“ turėjo puikią progą įsiveržti į priekį kai 26-ąją minutę buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys į svečių vartus.
2024-01-26

„Arsenal“ išsigelbėjo mače prieš QPR, šešių įvarčių „Reading“ ir „Fulham“ drama baigėsi taikiai

Šeštadienį žaidžiamos šešios IX Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynės. Londono „Arsenal“ savo žiūrovų akivaizdoje po atkaklios kovos rezultatu 1:0 įveikė dešimtyje mačą baigusius „Queens Park Rangers“ futbolininkus. Likus dešimt minučių iki mačo pabaigos iš aikštės buvo išvytas QPR gynėjas Stephanas M'Bia, todėl tuo netruko pasinaudoti varžovų vartus užgulę „kanonieriai“. Jau po keturių minučių „Arsenal“ saugas Mikelis Arteta pelnė pergalę atnešusį įvartį.