futbolo asociacija

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „futbolo asociacija“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „futbolo asociacija“.

Futbolo federacija po pirmo kėlinio kapituliavo – pasižadėjo įgyvendinti politikų reikalavimus: „Išgirdome jūsų nuogąstavimus“

Futbolo federacijos ir konservatorių kare po pirmo kėlinio laimi politikai – šiandien federacijos vadovai Seimo komitete kapituliavo. Anksčiau aiškinę, kad keisti nieko nesiruošia ir politikams nenusileis, šiandien FIFA ir UEFA pasiuntinių akivaizdoje pažadėjo persitvarkyti ir atsikratyti nusikaltimus padariusių asmenų, tačiau prašo tam duoti laiko.
Aktualijos 2022-10-05

Prie įspūdingos „Liverpool“ pergalės prisidėjo tris įvarčius į savus vartus įsimušę svečiai

Sekmadienį Anglijoje sužaistos dar trejos Futbolo asociacijos (FA) taurės penktojo etapo rungtynės. Įspūdingą pergalę iškovojo „Liverpool“ vienuolikė, savų žiūrovų akivaizdoje net 6-1 sutriuškinusi antrosios pagal pajėgumą lygos „Brighton & Hove Albion“ komandą. Įdomu tai, kad pusę įvarčių svečiai įsimušė į savus vartus, o Liamas Bridcuttas galės „džiaugtis“ dubliu.
2012-02-19

„Chelsea“ nesugebėjo įveikti „Birmingham“ klubo

Šeštadienį buvo pradėtos 5-to Anglijos FA taurės etapo kovos. Pirmosios rungtynės buvo žaidžiamos Londone, kur susitiko vietos „Chelsea“ ir svečiai „Birmingham City“ futbolininkai. Rungtynės tarp šių klubų baigėsi lygiosiomis 1-1. Rungtynės prasidėjo gan vangiai ir kėlinio pradžioje progų pasižymėti beveik nebuvo. Visgi tai vyko tik iki 21-os minutės, kada netikėtai „Birmingham“ žaidėjai išsiveržė į priekį.
2012-02-18

„Arsenal“ žengia į kitą FA taurės etapą

Londono „Arsenal“ įmušė tris įvarčius per aštuonias antrojo kėlinio minutes ir po permainingos kovos 3-2 palaužė Birmingemo „Aston Villa“. Arsene'o Wengero auklėtiniai po šios pergalės prasimušė į Anglijos Futbolo asociacijos (FA) taurės turnyro aštuntfinalį. Nepaisant to, kad antrąjį kėlinį svečiai pradėjo turėdami dviejų įvarčių pranašumą, po pertraukos Robino van Persie ir Theo Walcotto smūgiai lėmė „Arsenal“ pergalę.
2012-01-29

A. Wengeras: myliu FA taurę

Londono „Arsenal“ vyriausiasis treneris Arsene'as Wengeras atskleidė, kad jis myli Anglijos FA taurės varžybas ir jose stengsis išpešti kiek tik įmanoma daugiau, bet jis didžiausią prioritetą teikia „Premier" lygos aukščiausioms pozicijoms. 62-erių metų stratego vadovaujimi „kanonieriai“ rytoj „Emirates“ stadione susitiks su kita „Premier“ lygos ekipa Birmingemo „Aston Villa“. Prancūzas atskleidė, kad jis padarys viską, kad klubas laimėtų šias varžybas.
2012-01-28

FA taurės turnyre „Liverpool“ peržengė „Manchester United“ barjerą

Šeštadienį žaidžiamos Anglijos Futbolo asociacijos (FA) taurės turnyro ketvirtojo etapo rungtynės. Dramatiškame mače principinę pergalę iškovojo „Liverpool“ ekipa, 2-1 palaužusi mirtiną priešą „Manchester United“. Pirmajame kėlinyje šeimininkai įsiveržė į priekį, kai po kampinio nesėkmingai sužaidus vartininkui Davidui De Gea kamuolį į tinklą galva pasiuntė Danielis Aggeras.