Futbolas

Komandinis sportas, žaidžiamas dviem komandomis, kurių kiekvienoje yra po vienuolika žaidėjų. Įdomiausios ir svarbiausios naujienos iš viso pasaulio apie populiariausią žaidimą planetoje, kurio ištakos siekia net 1863 metus.

Čempionų lygoje – saldus „Real“ revanšas prieš „City“ ir gynybinė „Bayern“ pergalė

Madrido „Real“ ir Miuncheno „Bayern“ vienuolikės po gynybinio futbolo vakaro prasibrovė į Čempionų lygos pusfinalį.  Didžiulė įtampa vyravo Madrido „Real“ ir „Manchester City“ rungtynėse.
Futbolas Prieš 11 val.

„Juventus“ turės paploninti piniginę: Cristiano Ronaldo prisiteisė didžiulę sumą

Cristiano Ronaldo Italijoje sulaukė palankaus teismo verdikto, kuris dar labiau papildys portugalo piniginę. Šiandien baigėsi teismo procesas kuriame C.Ronaldo į teismą buvo padavęs savo buvusią darbovietę Turino „Juventus“. Portugalas siekė prisiteisti jam neišmokėtos algos. Teismo priimtas sprendimas buvo palankus Portugalijos futbolininkui. „Juventus“ nurodyta sumokėti 9,7 milijono eurų sumą buvusiam žaidėjui.
Futbolas Prieš 14 val.

Lietuvos futsal rinktinė turnyrą Jonavoje užbaigė pralaimėjimu Brazilijai

Jonavoje antradienio vakarą oficialiai finišavo nuo šeštadienio čia vykęs keturių komandų draugiškas futsal turnyras. Paskutiniame turnyro susitikime Lietuvos rinktinė metė iššūkį Brazilijos rinktinei. Visgi lietuviams įkąsti favoritams nepavyko ir buvo patirtas pralaimėjimas 0:8 (0:8). Turnyro nugalėtojais tapo visas pergales iškovoję prancūzai, antri su šešiais taškais liko brazilai, trečia vieta atiteko Ukrainai, ketvirta – Lietuvos futbolininkams.
Futbolas 2024-04-17

Čempionų lygos ketvirtfinalyje – dramatiški posūkiai: sutriuškinta „Barca“ ir kitas „Borussia“ veidas

UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse pergales šventė Paryžiaus „Saint-Germain“ ir Dortmundo „Borussia“ ekipos, kurios abi buvo patyrusios nesėkmes pirmuosiuose susitikimuose. „Camp Nou“ žaidusi „Barcelona“ po pirmųjų rungtynių turėjo vieno įvarčio persvarą, o savo padėtį dar labiau pasigerino po ankstyvo brazilo Raphinos įvarčio 1:0. Tačiau katalonams reikalai pradėjo griūti po Ronaldo Araujo 29-ą minutę užsidirbtos raudonos kortelės.

Eidamas 79-uosius mirė pasaulio futbolo čempionas Berndas Holzenbeinas

Mirė buvęs Vokietijos futbolo rinktinės puolėjas Berndas Holzenbeinas, kuriam buvo 78-eri. B. Holzenbeinas šalies rinktinėje sužaidė 40 rungtynių, o didžiausias jo pasiekimas – su Vakarų Vokietijos rinktine laimėtas 1974-ųjų pasaulio futbolo čempionatas. Iš viso rinktinėje jis pasižymėjo 5 įvarčiais.
Futbolas 2024-04-16

Emocijų nevaldęs Cristiano Ronaldo sužinojo, kurį laiką turės praleisti be futbolo

Saudo Arabijos taurės pusfinalyje pratrūkęs vienas geriausių pasaulio futbolininkų Cristiano Ronaldo sulaukė nuobaudos. Portugalo atstovaujama „Al Nassr“ komanda pusfinalį pralaimėjo „Al Hilal“ klubui 1:2, o dėl smūgio alkūne varžovui ir noro smūgiuoti kamuolį į teisėją C. Ronaldo buvo išvarytas iš aikštės. Šį momentą ir raštišką futbolininko paaiškinimą išnagrinėjusi Saudo Arabijos futbolo federacijos Drausmės komisija pranešė, kad raudona kortelė toje situacijoje neturėjo būti skirta.

Lietuvos futsal rinktinės trenerio asistentas po mačo su prancūzais: „Šiai dienai mums rezultatas nėra svarbiausias momentas“

Lietuvos rinktinė pirmadienio vakarą patyrė antrą nesėkmę Jonavoje vykstančiame tarptautiniame futsal turnyre. Lietuviai antrame susitikime 0:5 pralaimėjo Prancūzijos komandai, kuriai tai buvo antra pergalė turnyre. Turnyras antradienį baigsis dviem mačais – Jonavos arenoje nuo 17 valandos rungsis Prancūzija ir Ukraina, o nuo 19.30 val. žais Lietuva ir Brazilija.

Lietuvos futsal rinktinė leido prancūzams įsirašyti antrą pergalę Jonavoje vykstančiame turnyre

Lietuvos futsal rinktinė pirmadienį sužaidė antrąsias savo rungtynes tarptautiniame Jonavoje vykstančiame keturių komandų turnyre. Dentinho auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 0:5 (0:2) turėjo pripažinti Prancūzijos rinktinės pranašumą. Prancūzams tai buvo antra pergalė iš tiek pat galimų, tuo tarpu lietuviai patyrė antrą pralaimėjimą per dvejas žaistas rungtynes.

Vladimiras Čeburinas po ketvirtos pergalės iš eilės: „Svarbiausia, kad komandoje yra charakteris“

Po ketvirtos pergalės iš eilės „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas ir puolėjas Nikola Petkovičius džiaugėsi komandos charakteriu. Dvikovoje prieš praėjusių metų čempionus vilniečiai atsilikinėjo po antrojo kėlinio pradžioje praleisto baudinio, tačiau N. Petkovičiaus ir Jake‘o Larssono įvarčiai persvėrė rezultatą „Žalgirio“ naudai (2:1). „Nebuvo lengva: ir kitokia veja, ir vėjas. Abiems komandoms nebuvo įprasta. Varžovai taip pat pirmą kartą žaidė čia. Ganėtinai geros rungtynės.
Futbolas 2024-04-15

Po istorinio triumfavo Lėverkuzene fanai šturmavo aikštę, treneris išmaudytas aluje

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse pirmą kartą šalies čempionų titulą iškovojo „Bayer“ klubas. Ekipai iš Lėverkuzeno titulą atnešė pergalė 5:0 prieš „Werder“ klubą. Po šios akistatos, likus penkiems turams iki pirmenybių pabaigos Xabi Alonso auklėtiniai tapo nepavejami – jie artimiausius varžovus lenkia jau 16 taškų. Ši pergalė pažymėjo pirmąjį „Bayer“ titulą Vokietijos čempionate per visą klubo istoriją. Iškart po finalinio švilpuko šios komandos fanai šturmavo aikštę.

Šiurpus vaizdas Italijoje: ant vejos susmuko „Roma“ žaidėjas, rungtynės buvo nutrauktos

Italijoje sekmadienį buvo nutrauktos vienerios rungtynės. Dvikovos tarp „Udinese“ ir „Roma“ komandų metu ant vejos susmuko pastarosios žaidėjas Evanas Ndicka. 24-erių metų gynėjas pajautė skausmą krūtinėje ir nebegalėjo pratęsti rungtynių. Šis epizodas įvyko 83-ąją minutę, o po jo abi komandos priėmė sprendimą rungtynes nutraukti. Tuo metu rezultatas tarp „Roma“ ir „Udinese“ buvo lygus – 1:1. Kiek vėliau informacija apie žaidėjo sveikatą pasidalino žurnalistas Fabrizio Romano.

Vokietija turi naujus čempionus: Leverkuzenas nutraukė „Bayern“ dominavimą

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybės turi naujus čempionus. Sekmadienį fantastiškai šį sezoną rungtyniaujanti Leverkuzeno „Bayer“ komanda išsprendė paskutinius reikalus kovoje dėl titulo. Pergalė 5:0 prieš „Werder“ jiems garantavo šalies čempionų trofėjų. Šį sezoną vis dar nesuklupusiai „Bayer“ komandai titulą pavyko iškovoti likus net 5 turams iki čempionato pabaigos. Artimiausius varžovus Xabi Alonso auklėtiniai lenkia 15 taškų.
Futbolas 2024-04-14

„Žalgiris“ dramatiškai nugalėjo A lygos čempionus

Pirmoji akistata tarp praėjusio sezono čempionato lyderių baigėsi dramatiška pergale – Panevėžyje „Žalgiris“ įveikė nugalėtojų titulą ginančius varžovus rezultatu 2:1. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai išsiveržė į priekį po E. Veliulio realizuoto baudinio, o kėlinio viduryje rezultatą smūgiu galva išlygino N. Petkovičius. Rungtynių pabaigoje pergalingą įvartį įmušė J. Larssonas. „Žalgirio“ startinėje sudėtyje įvyko vienas pasikeitimas – vietoje N. Petkovičiaus nuo pradžių žaidė L. Antalis.

Košmariška diena favoritams: suklupo tiek „Arsenal“, tiek „Liverpool“

Dėl Anglijos „Premier“ lygos nugalėtojų titulo besikaunanti „Liverpool“ komanda prarado svarbius taškus. Sekmadienį 32-ojo turo rungtynėse „Liverpool“ namuose 0:1 nusileido „Crystal Palace“ komandai. Vienintelis rungtynių įvartis krito 14-ąją minutę. Tyrikas Mitchellas skersavo kamuolį į varžovų baudos aikštelę, kur visiškai laisvas kamuolį priėmė ir į vartus pasiuntė Eberechis Eze. Tuo tarpu „Liverpool“ progos virto niekais.

Pamatykite: Lionelis Messi pelnė gražų tolimą įvartį

Argentinietis Lionelis Messi pelnė įvartį gražuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą, o jo atstovaujama Majamio „Inter“ ekipa 3:2 nugalėjo „Sporting KC“ komandą. Šias rungtynes stebėjo 72 tūkst. 610 žiūrovų. Pranešama, kad tai buvo labiausiai lankomos futbolo rungtynės Misūrio valstijoje ir trečios pagal lankomumą MLS istorijoje. L.Messi pasižymėjo 51-ą susitikimo minutę tolimu smūgiu pasiųsdamas kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Du kartus atsilikinėjęs „Manchester United" galiausiai išsikapstė

Anglijos „Premier" lygos rungtynės tarp „Bournemouth" ir „Manchester United" komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Dominicas Solanke jau susitikimo pradžioje pasinaudojęs varžovo klaida išvedė „Bournemouth“ į priekį 1:0. Bruno Fernandesas sužaidus pusvalandį tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 1:1. Justinas Kluivertas greitai vėl persvėrė rezultatą „Bournemouth“ naudai pasinaudojęs silpna varžovų gynyba 2:1. B.Fernandesas antrajame kėlinyje sėkmin...

Nuostabus Aurelieno Tchouameni šūvis padovanojo „Real“ pergalę prieš „Mallorcą"

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Mallorca“ futbolininkus. Pirmajame kėlinyje pavojingiausią progą pasižymėti turėjo Jude‘as Bellinghamas, kurio smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją. „Real“ vos antrą kartą nepavyko atlikti nei vieno smūgio į vartų plotą per pirmąsias 45 žaidimo minutes „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse šį sezoną.
Futbolas 2024-04-13

„Serie A“ lygoje – „Torino“ ir „Juventus“ komandų lygiosios

Italijos „Serie A“ lygos rungtynės tarp „Torino“ ir Turino „Juventus“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0. Pirmajame kėlinyje abejos komandos susikūrė keletą pavojingų progų, tačiau nei vienai pasižymėti nepavyko. „Torino“ futbolininkai antrajame kėlinyje žaidė aktyviau puolime. Duvanas Zapata pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo pražangą ir įvarčio neįskaitė. Tuo tarpu Antonio Sanabria smūgiuotą kamuolį atrėmė Wojciechas Szczesny.

„Hegelmann“ ekipa A lygoje sugrįžo į pergalių kelią

8-ajame „TOPsport A lygos“ ture Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa svečiavosi Marijampolėje, kur sugebėjo patiesti vietos „Sūduvą“. Vienintelio įvarčio autoriumi tapęs Stevas Kingue savo ekipai įrašė ketvirtą pergalę čempionate – susitikimas baigėsi rezultatu 1:0 (1:0). Kėlinio viduryje greitoje atakoje pasižymėti galėjo Njoya Kaderas, tačiau, nors pastarajam ir pavyko kamuolį perkelti per vartininką, bandymas buvo netikslus.

„Man City“ puolimas pervažiavo „Luton“ komandą

„Manchester City“ šeštadienį įvykusiose Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 5:1 sutriuškino „Luton“ futbolininkus.  Daiki Hashioka susitikimo pradžioje nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Man City“ išsiveržė į priekį 1:0. Šeimininkai dominavo pirmajame kėlinyje ir atliko net 19 smūgių, kai tuo tarpu varžovai nei vieno. Puikiomis progomis pasižymėti nepasinaudojo Joško Gvardiolas, Matheusas Nunes, Erlingas Haalandas, Kevinas De Bruyne.