fuenlabrada

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fuenlabrada“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fuenlabrada“.

Į Kėdainius atvyksta Ispanijos lygoje žaidęs krepšininkas

Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ pasirašė sutartį su 204 cm ūgio vidurio puolėju iš Ispanijos Osu Egihiator. Paskutinius keturis 23-ejų metų krepšininkas praleido Fuenlabrados „Carplus“ komandoje. „Osas yra aukštas bei labai fiziškai stiprus žaidėjas. Tikra jėga po krepšiu tiek puolime, tiek gynyboje.“, – apie komandos naujoką pasisakė „Nevėžio“ sporto direktorius Jonas Mačiulis. Krepšininkas vilkės 12 numeriu pažymėtus Kėdainių ekipos marškinėlius.
2023-07-14

„Real“ sužaidė lygiosiomis su trečiojo diviziono klubu

Ispanijoje užfiksuota sensacija. Rezervine sudėtimi žaidęs karališkasis Madrido „Real“ taurės rungtynėse antradienį savo aikštėje 2:2 (0:1) išsiskyrė su trečiojo diviziono „Fuenlabrada“. Vis dėlto, „Real“ žengė į kitą varžybų etapą. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį. 25-ąją minutę įmušė Luisas Milla. „Real“ rezultatą lygino, o vėliau komandą į priekį išvedė Borja Mayoralas, įvarčius pelnęs 62 ir 70 minutėmis. Pirmasis įmuštas po Garetho Bale’o perdavimo.
2017-11-29

„Real“ vargo su trečiojo diviziono klubu

„Real“ ne be vargo nugalėjo trečiojo Ispanijos diviziono „Fuenlabrada“. Madrido futbolininkai ketvirtadienį „Copa del Rey“ varžybose realizavo 11 metrų baudinius rungtynių pabaigoje ir svečiuose laimėjo 2:0 (0:0). 63-ąją minutę nuo 11 metrų žymos įmušė Marco Asensio. 72-ąją „Fuenlabrada“ į kovą metė Paco Candela. Jis 73-ąją užsidirbo pirmąją, 79-ąją – antrąją geltoną kortelę. Šeimininkai liko dešimtiese. 80-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo ir Lucasas Vazquezas.
2017-10-27

Marko Popovičiaus paslaugų užsimanė „Panathinakos“, tačiau yra viena kliūtis

Atėnų „Panathinakos“ klubas siekia prisivilioti kroatą Marko Popovičių. Toks pirkinys sustiprintų komandos perimetrą. Tačiau yra viena kliūtis – išpirkos suma. Šiuo metu „Fuenlabrada“ klube rungtyniaujantis gynėjas kainuotų 200 tūkstančių eurų, o ši suma – per didelė Graikijos klubui. Sekmadienį M. Popovičiaus agentas susisieks su dabartiniu žaidėjo klubu Ispanijoje ir aptars galimo perėjimo detales. Po rungtynių su „Valencia“ pats krepšininkas sakė: „Aš esu „Fuenlabrada“ klubo dalis.
2016-11-06

B. Biyombo pavyko pabėgti iš Fuenlabrados klubo

Septintasis šių metų Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų biržos šaukimas Bismackas Biyombo vis dėlto galės debiutuoti stipriausioje pasaulio lygoje jau šį sezoną. Afrikiečiui pavyko susitarti su Fuenlabrados „Fuenlabrada“ klubu. Ispanijos ekipa į Šarlotės „Bobcats“ iš Kongo kilusį aukštaūgį norėjo išleisti tik sumokėjus 4 mln. JAV dolerių išpirką. Galiausiai pavyko susiderėti dėl 1,5 mln. dolerių išmokos.
2011-12-19

Septintasis NBA naujokų biržos šaukimas negali ištrūkti iš Ispanijos

Septintuoju šaukimu šių metų Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų biržoje Šarlotės „Bobcats“ pakviestas puolėjas Bismackas Biyombo stipriausioje lygoje 2011-2012 m. sezone gali taip ir nedebiutuoti. Krepšininkui nepavyksta ištrūkti iš Ispanijos. Nuo 2010 m. B.Biyombo rungtyniauja Fuenlabrados „Fuenlabrada“ klube, kuris neketina lengvai išleisti savo žaidėjo. Iš viso ispanai prašo net 4 mln. JAV dolerių už 1,2 mln.
2011-12-16

R. Seibutis Ispanijoje debiutavo sėkmingai

Pirmąsias kontrolines rungtynes besirengdama naujam sezonui sužaidė Bilbao „Basket“ ekipa, su kuria dvejų metų sutartį neseniai pasirašė lietuvis Renaldas Seibutis. Nors pirmose rungtynėse „Basket“ 77:80 (21:22, 28:16, 16:16, 13:26) nusileido Madrido „Fuenlabrada“ komandai, lietuvis savo komandai surinko 9 taškus ir šioje kategorijoje nusileido tik Luke'ui Reckeriui (18 tšk.) bei Quincy Lewisui (10 tšk.). „Fuenlabrada“ gretose išsiskyrė Bradas Olesonas, kurio sąskaitoje 25 taškai.