French

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „French“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „French“.

Ispanas R. Nadalis septintą kartą triumfavo „French Open“ turnyre

Paryžiuje vykusio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudarė 18,7 mln. eurų, vyrų vienetų varžybų nugalėtoju tapo antroji pasaulio raketė 26-erių metų ispanas Rafaelis Nadalis. Jis finale 6:4, 6:3, 2:6, 7:5 įveikė pirmąją pasaulio raketę 25-erių metų serbą Novaką Džokovičių. Mačas truko 3 val. 49 min. Sekmadienį prasidėjusi dvikova dėl lietaus buvo nutraukta ketvirtajame sete, Serbijos tenisininkui pirmaujant 2:1, ir pratęsta pirmadienį.
2012-06-11

„French Open“ vyrų varžybų nugalėtojas paaiškės pirmadienį

Paryžiuje vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 18,7 mln. eurų, vyrų vienetų varžybų finalo dvikova, kurioje susitiko pirmoji pasaulio raketė 25-erių metų serbas Novakas Djokovičius ir antroji pasaulio raketė 26-erių metų ispanas Rafaelis Nadalis, sekmadienį nutraukta dėl lietaus. Tenisininkai mačą pratęs pirmadienį.
2012-06-11

Rusė M. Šarapova pirmą kartą tapo „French Open“ nugalėtoja

Paryžiuje vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 18,7 mln. eurų, moterų vienetų varžybų nugalėtoja pirmą kartą tapo antroji pasaulio raketė 25-erių metų rusė Marija Šarapova. Ji finale šeštadienį 6:3, 6:2 įveikė 24-ąją pasaulio raketę 25-erių metų italę Sarą Erranį. Mačas truko 1 val. 29 min. M. Šarapova tapo dešimtąja tenisininke per visą istoriją, laimėjusia visus keturis „Grand Slam“ turnyrus.
2012-06-09

R. Nadalis „French Open“ finale susitiks su N. Džokovičiumi

Paryžiuje vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 18,7 mln. eurų, vyrų vienetų varžybų pusfinalyje penktadienį pirmoji pasaulio raketė 25-erių metų serbas Novakas Djokovičius 6:4, 7:5, 6:3 įveikė trečiąją pasaulio raketę 30-metį šveicarą Rogerį Federerį. Mačas truko 2 val. 5 min. N. Džokovičius „French Open“ finale žais pirmą kartą. Serbas „Grand Slam“ serijos turnyruose finalą pasiekė aštuntą kartą.
2012-06-08

„French Open“ finale susikaus M. Šarapova ir S. Errani

Paryžiuje vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 18,7 mln. eurų, moterų vienetų varžybų pirmajame pusfinalyje ketvirtadienį 24-oji pasaulio raketė 25-erių metų italė Sara Erani (Sara Errani) 7:5, 1:6, 6:3 įveikė šeštąją pasaulio raketę 28-erių metų australę Samantą Stoser (Samantha Stosur). Mačas truko 2 val. 4 min.
2012-06-07

Į „French Open“ pusfinalį iškopė M. Šarapova, P. Kvitova, R. Nadalis ir D. Ferreras

Paryžiuje vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 18,7 mln. eurų, moterų vienetų varžybų ketvirtfinalyje trečiadienį antroji pasaulio raketė 25-erių metų rusė Marija Šarapova 6:2, 6:3 įveikė 26-erių metų estę Kają Kanepi (Kaia Kanepi, 23-ioji pasaulio raketė). Mačas truko 1 val. 14 min. M. Šarapova į „French Open“ pusfinalį pateko antrus metus iš eilės ir trečią kartą per visą karjerą.
2012-06-06

Į „French Open“ pusfinalį iškopė S. Stoser, S. Errani, R. Federeris ir N. Džokovičius

Paryžiuje vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 18,7 mln. eurų, moterų vienetų varžybų ketvirtfinalyje antradienį šeštoji pasaulio raketė 28-erių metų australė Samanta Stoser (Samantha Stosur) 6:4, 6:1 įveikė 23-ejų metų slovakę Dominiką Cibulkovą (16-oji pasaulio raketė). Mačas truko 1 val. 25 min. S. Stoser „French Open“ pusfinalį pasiekė trečią kartą. 2010 metais ji žaidė šio turnyro finale.
2012-06-05

Ispanas R. Nadalis nesunkiai pateko į „French Open“ ketvirtfinalį

Paryžiuje vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 18,7 mln. eurų, vyrų vienetų varžybų aštuntfinalyje pirmadienį antroji pasaulio raketė 26-erių metų ispanas Rafaelis Nadalis 6:2, 6:0, 6:0 sutriuškino 28-erių metų argentinietį Juaną Monaco (15-oji pasaulio raketė). Mačas truko 1 val. 46 min.
2012-06-05

Nugalėtojos titulą gynusi kinė Na Li nepateko į „French Open“ ketvirtfinalį

Paryžiuje vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 18,7 mln. eurų, moterų vienetų varžybų aštuntfinalyje pirmadienį 142-oji pasaulio raketė 24-erių metų Kazachstano atstovė Jaroslava Švedova 3:6, 6:2, 6:0 įveikė nugalėtojos titulą gynusią septintąją pasaulio raketę 30-metę kinę Na Li. Mačas truko 2 val. 2 min. J. Švedova ketvirtfinalį pasiekė ir 2010 metų atvirajame Prancūzijos čempionate.
2012-06-04

Pirmoji pasaulio raketė – V. Azarenka pralaimėjo „French Open“ aštuntfinalyje

Paryžiuje vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 18,7 mln. eurų, moterų vienetų varžybų aštuntfinalyje sekmadienį pirmoji pasaulio raketė 22-ejų metų baltarusė Viktorija Azarenka 2:6, 6:7 (4-7) pralaimėjo 16-ąją vietą pasaulio reitinge užimančiai 23-ejų metų slovakei Dominikai Cibulkovai. Mačas truko 1 val. 47 min. Slovakijos tenisininkė „French Open“ ketvirtfinalyje žais pirmą kartą.