freebuds pro

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „freebuds pro“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „freebuds pro“.
REKLAMA
„Huawei FreeBuds Pro“ apžvalga  „Huawei FreeBuds Pro“ apžvalga

Ausinės, kurios meta iššūkį bet kokiam aplinkos triukšmui – „Huawei FreeBuds Pro“ apžvalga

Šiame pasaulyje yra garsų prieš kuriuos mes bejėgiai – lėktuvo turbinos, gatvės triukšmas ar tiesiog kartais taip pabostantis klaviatūros tarškėjimas. Prieš šiuos garsus kartais bejėgiai net garsiausių roko grupių būgnai ar elektrinės gitaros. Bet kaip byloja garsus posakis, juokiasi tas, kas juokiasi paskutinis. Panašu, kad kalbant apie bet kokį aplinkos triukšmą paskutiniai juoksis būtent naujųjų belaidžių ausinių „Huawei FreeBuds Pro“ naudotojai.
2020-10-21
REKLAMA
Robertas Kalinkinas ir „Huawei“ naujoje vyrų mados kapsulėje sujungė technologijas ir stilių  Robertas Kalinkinas ir „Huawei“ naujoje vyrų mados kapsulėje sujungė technologijas ir stilių

Robertas Kalinkinas ir „Huawei“ naujoje vyrų mados kapsulėje sujungė technologijas ir stilių

Tarp mados ir technologijų – daugiau bendro, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Būtent tai puikiai atsiskleidžia ir naujausiame dizainerio, mados namų „Robert Kalinkin“ įkūrėjo Roberto Kalinkino ir technologijų kompanijos „Huawei“ bendrame projekte – mados kapsulėje vyrams. Šios kapsulės centre – pačios technologijos ir vis spartėjantis gyvenimo ritmas.
2020-10-01
Į viršų