fredas van vleetas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fredas van vleetas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fredas van vleetas“.

Jonas Valančiūnas žaidė nedaug, bet galingai

Jonas Valančiūnas sužaidė galingas 22 minutes ir padėjo komandai laimėti. Toronto „Raptors“ šiąnakt savo aikštėje 116:112 (31:32, 28:32, 25:27, 32:21) įveikė Bruklino „Nets“ krepšininkus. Pirmoji rungtynių dalis vyko atkakliai, o trečiajame kėlinyje svečiai atitrūko, įgiję dviženklę persvarą – 86:72. „Raptors“ varžovus aplenkė ketvirtojo kėlinio viduryje – 100:99. Toronto krepšininkai, likus pusantros minutės, pirmavo 110:103. „Nets“ nepasidavė ir kovojo iki galo, bet šeimininkai atsilaikė.
2018-03-24

Jonas Valančiūnas prie pergalės prisidėjo dviženkliu taškų skaičiumi

Jonas Valančiūnas pelnė 12 taškų, o Toronto „Raptors“ iškovojo trečiąją pergalę iš eilės. Šįkart Kanados komanda Jungtinių Amerikos Valstijų sostinėje 102:95 (19:27, 32:20, 26:27, 25:21) nugalėjo Vašingtono „Wizards“ krepšininkus. Šeimininkai rungtynes pradėjo 6:0, o kėlinio viduryje įgijo dviženklę persvarą – 18:4. „Raptors“ varžovus pasivijo antrojo ketvirčio pradžioje – 32:32. Nuo to laiko vyko atkakli ir permaininga kova. Mačo finiše Toronto komandai pavyko atitrūkti.
2018-03-03

NBA fronte – nieko naujo: Jonas Valančiūnas surinko dvigubą dublį

NBA lygoje ketvirtąjį dvigubą dviženklį iš eilės užfiksavo Jonas Valančiūnas. Jis vėl tapo pergalės garantu – Toronto „Raptors“ 109:104 (19:27, 32:30, 27:23, 31:24) namie nugalėjo Minesotos „Timberwolves“. Nors pirmajame kėlinyje rezultatas dažnai buvo lygus, ketvirčio pabaigoje Minesotos krepšininkai spurtavo 10:0 ir įgijo dviženklę persvarą (27:17). „Raptors“ varžovams pasivyti prireikė beveik dviejų kėlinių.