fredas hoibergas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fredas hoibergas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fredas hoibergas“.

Rajonas Rondo – tikrasis „Bulls“ treneris?

Per penktąsias NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynes didysis krepšinio pasaulis atkreipė dėmesį į Čikagos „Bulls“ minučių pertraukėlės, kurioms dažnai vadovavo traumuotas komandos įžaidėjas Rajonas Rondo. Kol tikrasis vyriausiasis komandos treneris Fredas Hoibergas šiame sezone su „Bulls“ žvaigždėmis nesusitvarko, minučių pertraukėlių metu iniciatyvos imasi R. Rondo.
2017-04-27

Penktadienį Žydrūnas Ilgauskas "Cavaliers" ekipai pelnė 18 taškų

Trisdešimt pirmą pralaimėjimą penkiasdešimtose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Klivlendo "Cavaliers" ekipa, kurioje žaidžia Žydrūnas Ilgauskas. Šeštąją vietą Rytų konferencijos Centriniame pogrupyje užimantys "Cavaliers" krepšininkai penktadienį svečiuose 92:103 (22:26, 34:25, 21:27, 15:25) turėjo pripažinti Vakarų konferencijos Vidurio Vakarų pogrupio lyderio Minesotos "Timberwolves" (35 pergalės ir 14 pralaimėjimų) klubo pranašumą.