frankas schleckas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „frankas schleckas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „frankas schleckas“.

„La Vuelta“: kalnų etape Ignatas Konovalovas finišavo 32-as

11 etape, kurį masiniame sprinte laimėjo amerikietis Tyleris Farraras („Garmin-Slipstream“), aplenkęs belgą Ph. Gilbert („Silence-Lotto“) ir italą M. Marcato („Vacansoleil“), lietuvis Ignatas Konovalovas finišavo 32-as ir bendroje įskaitoje pakilo į 120 vietą (+59 min. 08 sek.). Distancija „Murcia – Caravaca de la Cruz“ (200 km) prasidėjo 1 kategorijos įkalne Alto Collado Bermejo, kurios viršukalnė (1.200 m) yra pati aukščiausia visame Murcijos regione.
2009-09-09

Alberto Contadoras – „Tour de France 2009“ čempionas!

Sekmadienį Prancūzijoje pasibaigus prestižinėms daugiadienėms „Tour de France 2009“ („TDF“) dviratininkų lenktynėms, antrą kartą karjeroje jose triumfavo komandos „Astana“ narys – 26-erių metų ispanas Alberto Contadoras. Amerikiečių legendai Lance’ui Armstrongui likimas lėmė tenkintis trečiąja vieta, užuot pasiėmus laurus aštuntą kartą. A. Contadoras šiemet „TDF“ laimėjo du etapus ir bendroje įskaitoje 4 minutėmis ir 11 sekundžių aplenkė antroje vietoje likusį Andy Schlecką iš Liuksemburgo.
2009-07-26

„Tour de France 2009“ – Alberto Contadoras per plauką nuo pergalės

Penktadienį „Tour de France 2009“ lenktyninių etapas baigėsi menkai pakeisdamas įskaitos rezultatus. Sprintą laimėjo britas Markas Cavendishas iš komandos „Columbia“, o antras buvo jo nuolatinis oponentas lenktynėse norvegas Thoras Hushovdas („Cervélo“). Ispanas Alberto Contadoras iš „Astanos“ išsaugojo 1 vietą.
2009-07-24

„Tour de France 2009“ – ispano triumfas

Ispanas Mikelis Astarloza („Euskaltel-Euskadi“) pasinaudojo „paskutinės minutės“ atotrūkio taktika ir laimėjo prestižinių daugiadienių dviratininkų lenktynių „Tour de France 2009“ 16 etapą „Martigny - Bourg-St.Maurice“ (159 km). Ispanas laimėjo pirmąjį „Tour de France“ etapą gyvenime. Jis atsiplėšė nuo keturių pabėgėlių grupės likus vos 2 km iki finišo. „Tai laimingiausia diena mano gyvenime“,– pripažino jis žiniasklaidai iškart po finišo.
2009-07-21

Alberto Contadoras – „Tour de France 2009” lenktynių lyderis! (papildyta)

Sekmadienį, po 15 etapo, pasikeitė prestižinių daugiadienių dviratininkų „Tour de France 2009“ lenktynių lyderis. Juo tapo ispanas Alberto Contadoras iš komandos „Astana“, įveikęs distanciją pirmas ir artimiausią persekiotoją aplenkęs 46 sek. Komandos draugas amerikietis Lance'as Armstrongas pripažino jo pranašumą ir pažadėjo padėti jam siekti galutinės pergalės. Viena iš dviejų ryškiausių komandos žvaigždžių – L. Armstrongas – pripažino laimėtojo pranašumą. „Man buvo labai sunku.
2009-07-19

Antrąjį „Tour de France 2009“ etapą laimėjo britas

Sekmadienį vykusiame „Tour de France 2009“ 2 etape „Monaco – Brignoles“ (187 km) dėl geltonų marškinėlių varžėsi geriausi sprinto meistrai. Realus startas buvo duotas 12 val. 38 min., Monako laiku. Startavo visi 180 lenktynininkų. Fabianas Cancellara, 1 etape iškovojęs 1 vietą, stojo prie starto linijos su geltonu dviračiu. Prie geltonų lyderio marškinėlių jis prisiderino ir šalmą, ir akinius nuo saulės.