frankas rijkaardas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „frankas rijkaardas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „frankas rijkaardas“.

Milijardieriui R. Abramovičiui dėl šykštumo gresia teismas

Su „Chelsea“ komanda apmaudžiai pralaimėjęs UEFA Čempionų lygos finalą „Manchester United“ klubui ir dėl to paskui išspirtas iš vyriausiojo trenerio pareigų, futbolo specialistas Avramas Grantas yra pasiruošęs taip lengvai nepasiduoti ir pateikti teisminį ieškinį ekipai ir jos vadovui rusui Romanui Abramovičiui.
2008-05-28

Čempionų lyga: kas žengs toliau?

Šiandien vėlai vakare paaiškės likusių dviejų kelialapių į UEFA Čempionų lygos pusfinalį savininkai, kurie ir prisijungs prie vietas pusfinalyje jau užsitikrinusių „Liverpoolio“ bei „Chelsea“ futbolininkų. „Manchester United“ ir „Barcelonai“ klubai prieš atsakomąsias rungtynes turi kiek geresnes startines pozicijas nei jų priešininkai (atitinkamai „Romos“ ir „Schalke 04“ komandos), nes ne tik laimėjo pirmąjį susitikimą, bet ir šiandien žais sau įprastoje aplinkoje- namų aikštėje.
2008-04-09

Olandas Edgaras Davidsas iki sezono pabaigos rungtyniaus "Barcelona" futbolo klube

Septintąją vietą po pirmojo rato Ispanijos futbolo čempionate užimantis "Barcelona" klubas iki sezono pabaigos iš Italijos čempiono Turino "Juventus" pasiskolino 30-metį Olandijos rinktinės saugą Edgarą Davidsą. Pirmadienį galutinai baigta derinti sutartimi Katalonijos klubas įsipareigojo už olandą sumokėti 1,2 mln. eurų, o pasibaigus sezonui turės pirmumo teisę įsigyti šį futbolininką.
2004-01-13

“Barsos" pergalę prieš Europos čempionus lėmė naujokų įvarčiai

Trečiadienį (07.30) Vašingtone sužaistose ikisezoninėse draugiškose futbolo rungtynėse ispanų "FC Barcelona" nugalėjo šių metų Čempionų lygos nugalėtoją "AC Milan" 2:0 (1:0), o abu įvarčius nugalėtojams pelnė ekipos naujokai. 10 min. pasižymėjo portugalas Ricardo Quaresma (Rikardas Kvaresma), o 50 min. įvartį pelnė brazilas Ronaldinho (Ronaldinjas). Mačą stebėjo per 45 tūkst. žiūrovų.
2003-07-31

"Barcelona" futbolininkus vėl treniruos olandas

Buvęs Olandijos nacionalinės futbolo rinktinės treneris Frankas Rijkaardas pasirašė ilgalaikę sutartį ir nuo šiol treniruos Ispanijos "Barcelona" klubo futbolininkus, praneša Olandijos spauda. 40-metis F.Rijkaardas Ispanijos vienuolikės vyriausiojo trenerio pareigose pakeis serbą Radomirą Antičių, kurio vadovaujama "Barcelona" sekmadienį pasibaigusiame šalies čempionate iškovojo šeštąją vietą bei pelnė teisę dalyvauti UEFA taurės futbolo turnyre.