frank schleck

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „frank schleck“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „frank schleck“.

F. Schleckas: „Tai buvo ilgiausias kilometras mano gyvenime“

Trečią lenktynių dieną „Tour of Switzerland“ lenktynėse (Šveicarijoje) pergalę iškovojo Fabiano Cancellara komandos draugas Frankas Schleckas („Saxo Bank“), kuris po lenktynių pasakė, kad tai buvo ilgiausias kilometras jo gyvenime. Lenktynių lyderio vietą užėmė vokietis Tony Martinas („Columbia“), pakilęs iš 3 vietos (+3 sek.). „Lenktynių pabaiga buvo labai sunki ir man priminė klasikines lenktynes, kurios baigiasi gausiomis atakomis“.– pasakojo Frankas Schleckas.
2010-06-15

F. Schlecko 30-mečio dovana – kūdikis

Balandžio 15 dieną (ketvirtadienį) liuksemburgietis Frankas Schleckas („Saxo Bank“), besiruošiantis „Amstel Gold Race“ lenktynėms (Olandija), vargu ar kaip reikiant atšventė savo 30-ies metų jubiliejų, juolab kad vakar Frankui ir jo žmonai Martine gimė kūdikis. Kaip spėjama, anksčiau laiko pasaulin pasibeldusi 47 cm ūgio ir 2,8 kg svorio mergytė buvo didžiausia Franko Schlecko gimtadienio dovana, o pats jubiliatas – laimingiausias tėtis pasaulyje.
2010-04-16

Dviratininkų lenktynėse Liuksemburge I. Konovalovas finišavo ketvirtas

68-ą kartą vykusiose daugiadienėse „Škoda-Tour de Luxembourg“ dviratininkų lenktynėse ketvirtąją vietą galutinėje įskaitoje užėmė „Credit Agricole“ komandos narys Ignatas Konovalovas. Lietuvos dviratininkas prologo bei keturių etapų lenktynėse 54 sekundes pralaimėjo nugalėtojui olandui Joostui Posthumai.
2008-06-09

Po Tour de France VIII etapo keičiasi lyderis ir dviratininkams suteikiama viena poilsio diena

Vienas sudėtingiausių, VIII-asis etapas Le Grand Bornand – Tignes (165 km) yra antrasis Alpių kalnų etapas, kuriame – po atakos įkalnėje Cormet de Roseland, kurioje nemažai dviratininkų neišvengė griūties ir sužeidimų, pirmasis finišavo danų dviratininkas Michael Rasmussen (Rabobank). 99,5-ame km, Cormet de Roselend įkalnėje, Michael Rasmussen surinko didžiausią taškų skaičių.