francois duval bp ford

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „francois duval bp ford“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „francois duval bp ford“.

Pasaulio ralio čempionate S. Loebas iškovojo 9-ąją sezono pergalę

Pasaulio ralio čempionato (WRC) 12-ajame etape Ispanijoje ketvirtąją pergalę iš eilės bei devintąją šį sezoną iškovojo prancūzas Sebastienas Loebas iš „Citroen“ komandos. Keturiskart pasaulio čempionas pirmavo nuo pat pirmosios ralio dienos. Antrąją vietą užėmė kitas „Citroen“ ekipos lenktynininkas ispanas Danielis Sordo. Jis nugalėtojui pralaimėjo 25 sek. Trečioji vieta atiteko suomiui Mikko Hirvonenui, vairuojančiam „Ford“ komandos automobilį.
2008-10-05

Ispanijos ralyje pirmauja „Citroen“ lenktynininkai

Ispanijos ralyje po dviejų dienų užtikrintai pirmauja penktojo pasaulio čempiono vardo siekiantis prancūzas Sebastienas Loebas. „Citroen“ ekipos atstovas po 12-os greičio ruožų beveik 28 sekundėmis lenkia antroje vietoje esantį komandos draugą ispaną Danielį Sordo. Trečias klasifikuojasi ralio arenoje vėl sužibėjęs belgas Francois Duvalis, vairuojantis „Ford Focus RS“ automobilį.