fotoaparatas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fotoaparatas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fotoaparatas“.
REKLAMA
P1000687  P1000687

Kalėdinių dovanų gidas. Ši universali dovana pradžiugins kone kiekvieną

Nesvarbu, ar ieškote dovanos aistringam nuotykių ieškotojui, kelionių mėgėjui, menininkui ar tiesiog šeimos nariui, mėgstančiam įamžinti svarbias gyvenimo akimirkas. Kokybiškas ir stilingas fotoaparatas – puikus pasirinkimas, kuris pradžiugins beveik kiekvieną. Mums brangūs prisiminimai atmintyje ilgainiui išblėsta, todėl fotoaparatas tampa daugiau nei dar vienu prietaisu mūsų namuose. Tai įrankis, leidžiantis įamžinti, užfiksuoti ir tarsi iš naujo išgyventi pačius brangiausius prisiminimus.
2023-11-30

Stulbinanti Aleksandros karjera Anglijoje: merginos darbai vilioja net populiariausius ženklus

Dar paauglystėje pažįstamo berniuko įteiktas juostinis fotoaparatas Aleksandros Kingo gyvenimą pasuko visiškai netikėta linkme. Stipriai pamilusi fotografiją, vilnietė nusprendė savo sėkmę išbandyti prestižiniame Londono menų universitete. Taip po truputį savo darbus ėmusi publikuoti instagrame, dabar ši lietuvaitė tapo žinoma fotografė visame pasaulyje.
2019-09-08

Klaipėdoje sulaikyti brangų fotoaparatą pasisavinę sukčiai

Klaipėdos policijos pareigūnai sulaikė brangų fotoaparatą pasisavinusius sukčius. Klaipėdos miesto policijos pareigūnai praneša išaiškinę sukčiavimo atvejį. Sekmadienį į uostamiesčio pareigūnus kreipėsi 58 metų vyras. Jis nurodė, jog tądien Taikos prospekte, automobilių stovėjimo aikštelėje nepažįstamam, apie 20 metų smulkaus kūno sudėjimo asmeniui įdavė savo fotoaparatą NIKON D750. Jo vertė – 1700 eurų. Tariamas pirkėjas buvo atsiuntęs neva padaryto bankinio pavedimo už fotoaparatą kopiją.
Kriminalai 2019-01-07

Kažkas čia negerai: šios nuotraukos neturėjo išvysti dienos šviesos

Šiais laikais fotografuoti galima ne tik fotoaparatais, bet ir paprasčiausiais telefonų aparatais. Technologijos taip pažengė į priekį, kad žmonės kartais nesuspėja jų vytis, rašoma portale brightside.me. Vienas iš tokių pavyzdžių yra panoraminės nuotraukos. Sutikite nuotraukose norisi įamžinti nuostabų prieš jūsų akis atsivėrusi panoraminį vaizdą, bet rekomenduojama tam gerai pasiruošti ir pasipraktikuoti.
2018-05-12

Pasakė, kodėl absoliuti dauguma fotoaparatų – juodos spalvos: to neįtarėte!

Dauguma kamerų ir fotoaparatų yra juodi. Nors egzistuoja ir kitokių spalvų įrenginių, juoda šioje srityje dominuoja. Kodėl taip yra? Kodėl, tarkim, baltų ar įvairiaspalvių kamerų nėra tiek daug? Kada nors eidami pro foto įrangos skyrių elektronikos prekių parduotuvėje apsižvalgykite - aplink pamatysite gausybę juodų įrenginių. Įvairių renginių metu fotografų būriai taip pat atrodo tarytum visi būtų įsigiję tą patį fotoaparato modelį, nors taip tikrai nėra.
2018-03-19

Paviešino prieš 100 metų darytas nuotraukas – pamatę jas pašiurpsta!

Sunku patikėti, kad kiek mažiau nei prieš 100 metų darytos nuotraukos įkvėpė žmones tikėti vaiduokliais ir kitomis antgamtiniais apreiškimais. Bet blogiau yra tai, kad dar nebuvo iki galo sutvarkytos fotografavimo technologijos. Todėl nenuostabu, kad kadrus buvo lengva paveikti vos apšvietus. Nesunku būtų visus netikslumus ar įsivėlusias klaidas vertinti kaip technines, tačiau niekas negali atsakyti šimtu procentų, kad taip ir yra.
2017-11-25

Mergina su fotoaparatu – tai ne nuobodu, tai itin seksualu

Pasiūlymas fotokamerų gamintojams: nesukite sau galvos dėl naujos produkcijos reklaminės kampanijos. Geriausią reklamą jums padarys merginos, kurioms fotoaparatas labai tinka. Kasdien socialiniai tinklai plyšta nuo nuotraukų, kuriose merginos stengiasi kuo seksualiau save nufotografuoti, ir ne visos renkasi išmaniuosius telefonus. Taip, „muilinės“ vis dar yra reikalingos.
2015-01-22

Per kratą Vilniuje rasta ir narkotikų, ir papuošalų

Spalio 7 d. 19 val. 30 min. Vilniuje, Dariaus ir Girėno g., atliekant kratą viename iš namų, rastos ir paimtos galimai narkotinės medžiagos, grynieji pinigai, juvelyriniai dirbiniai, elektroninės svarstyklės, mobiliojo ryšio telefonai, skaitmeniniai fotoaparatai.
Kriminalai 2014-10-08

Septyni dalykai, kuriuos pražudė „iPhone“

Prieš septynerius metus sausio 9 dieną pasaulio šviesą išvydo pirmasis „Apple iPhone“ modelis. Jį pristatė kompanijos įkūrėjas Steve Jobs. Tada jis teigė, kad kompanijos tikslas iki 2008 m. užimti 1 proc. pasaulinės išnašiųjų telefonų rinkos. Šiandien „Apple“ turi 12,9 proc. rinkos ir yra vadinama revoliucioniere skaitmeninių technologijų pasaulyje. Per septynerius metus „iPhone“ ne tik stipriai pasikeitė ir patobulėjo, tačiau pakeitė ir žmones bei jų įpročius.
2014-01-10

Užkirstas kelias bandymams perduoti nuteistiesiems draudžiamus daiktus

2014 m. sausio 4 d. apie 18.40 val. ir 19.40 val. į pataisos namų teritoriją, panaudojant savadarbius įtaisus, veikiančius suspausto oro principu, buvo įšauti du paketai. Permesti paketai rasti įstaigos teritorijoje. Paketus išardžius, juose rasta: 7 telefonų įkrovimo antgaliai, 8 SIM kortelės, 1 adapteris, 32 švirkštai, 4 pakeliai po 100 g mielių, 1 foto aparatas ir 16 mobiliojo ryšio telefonų. 2014 m. sausio 5 d. apie 19.55 val. buvo įvykdytas dar vienas permetimas.
Kriminalai 2014-01-06
REKLAMA
REKLAMA

5 technologijos, kurių nebeliks per 5 metus

Prie esamo technologijų tobulėjimo tempo labai sunku pasakyti, ko galime laukti po penkerių metų, bet lengvai galime nuspėti, ko neliks. Išmanieji telefonai išstumia kompaktiškus fotoaparatus, „Netflix“ paslauga tampa patrauklesnė už DVD ir „Blu-ray“ diskus. Portalas time.com pateikia penkis technologijų produktus, kurių po pusės dešimtmečio niekas nebenaudos. „Blu-ray“ ir DVD grotuvai Neįtikėtina, tačiau visa ši rinka žlugs tik dėl vienos kompanijos.
2014-01-03

Lietuvių fotografavimo įpročiai: užstalės ūžavimus keičia meniškos fotografijos

Per pastaruosius 10 metų Lietuvos gyventojų fotografavimo įpročiai pasikeitė kardinaliai – skaitmeninių kompaktinių fotoaparatų pardavimas sparčiai mažėja, o buitines nuotraukas iš vakarėlių vis dažniau keičia meniški fotografiniai eksperimentai. Be to, pirkėjai renkasi vis profesionalesnę fotografavimo įrangą ir nevengia į ją investuoti solidesnių sumų – veidrodinei fotokamerai Lietuvoje šiemet vidutiniškai išleidžiama per 2200 Lt.
2013-10-28

Antikvarinius fotoaparatus nugvelbusį vagį surado per „Facebook“

Dar kartą pasitvirtino tiesa, kad socialiniai tinklai gali tarnauti patiems įvairiausiems visuomenės poreikiams. Šįkart socialinis tinklas „Facebook“ padėjo nustatyti Gedimino prospekte įsikūrusią batų parduotuvę apšvarinusį ilgapirštį. Socialiniame tinkle „Facebook“ buvo įdėta tokio turinio žinutė: „Draugai, prašome Jūsų pagalbos! Iš avalyne prekiaujančios parduotuvės, esančios Gedimino pr.

10 mažiausių, įprastai funkcionuojančių technologijų (I)

Listverse.com nusprendė pasidomėti mažiausiais funkcionuojančiais mechanizmais pasaulyje. Kad ir kaip būtų keista, pavyko rasti tikrai nemažai miniatiūrinių daiktų, kuriuos, nors visiškai kitokių matmenų, naudojame ar bent apie juos girdime kas dieną.
2013-08-20

Idealus kampas: ką galima pamatyti nuotraukose…

Kartais nuotraukose pamatome tokias akimirkas, kuriu nė nesitikėjome… Su patikima kamera galima sukurti neįtikėtinų improvizacijų. List25.com siūlo pasigrožėti įgyvendintomis smagių ir juokingų nuotraukų idėjomis.
2013-08-18

„Sony“ siūlo „tiuninguoti“ telefonus

Pastaruoju metu kompaktiškų skaitmeninių fotoaparatų („muilinių“) pardavimai smarkiai sumažėjo. Šios tendencijos kaltininku ekspertai laiko išmaniuosius telefonus: žmonės nenori su savimi tampytis technikos, kuri daro beveik tokios pačios kokybės nuotraukas, kaip ir šiuolaikiniai telefonai. Vis tik reikėtų pripažinti, kad su išmaniaisiais telefonais padarytų nuotraukų kokybė neretai nesiekia to lygio, kurį demonstruoja 3-4 metų senumo skaitmeniniai fotoaparatai.
2013-08-15

Aukščiausios klasės fotoaparatas „Fujifilm X100S” pelnė auksinį „DPReview“ apdovanojimą

„Fujifilm X100S” pelnė prestižinį „DPReview“ auksinį apdovanojimą. „DPReview“ yra vienas iš pačių populiariausių skaitmeninės fotografijos entuziastų portalų, pritraukiantis net septynis milijonus unikalių lankytojų per mėnesį. „DPReview“ komentuoja suteiktą apdovanojimą: „„X100S” yra puikus fiksuoto židinio nuotolio fotoaparatas, kurį visada ir visur galima pasiimti su savimi, tinkantis portretų, siužetų ir kasdienei fotografijai. Tai patrauklus ir galingas fotoaparatas.
2013-08-14

J. Roždestvenskaja: aš – tarsi žmogus-fotoaparatas

Snieguolė Dovidavičienė, LRT televizijos laida „Stilius“, LRT.lt Žurnalistė, fotomenininkė, vertėja Jekaterina Roždestvenskaja tvirtina, kad iš rankų niekada nepaleidžia fotoaparato, o padarytas nuotraukas pristato ne tik parodose, tačiau ir ant savo siuvamų suknelių. Tačiau pripažįsta – fotomenininkei patinka ne visi jos darbai. J. Roždestvenskaja neslepia – Lietuvoje ji lankėsi labai seniai, prieš kelis dešimtečius, kartu su savo tėvu, garsiu Rusijos poetu Robertu Roždestvenskiu.
2013-04-20

Amerikietė atgavo prieš šešerius metus jūroje pamestą fotoaparatą

2007 metų rugpjūtį nardydama Havajuose Lindsay Scallan pametė savo povandeninį fotoaparatą. Praėjus šešeriems metams jis rastas už 10 000 km. Neįtikėtina fotoaparato kelionė sulaukė žiniasklaidos dėmesio visame pasaulyje, praneša agentūra AFP. Fotoaparatą vanduo į krantą išmetė Taitungo paplūdimyje Rytų Taivane. Šių metų vasario pradžioje jį surado vienas oro bendrovės „China Airlines“ vadovų Douglas Cheng.
2013-03-28

Amerikietė atgavo prieš šešerius metus jūroje pamestą fotoaparatą

 2007 metų rugpjūtį nardydama Havajuose Lindsay Scallan pametė savo povandeninį fotoaparatą. Praėjus šešeriems metams jis rastas už 10 000 km. Neįtikėtina fotoaparato kelionė sulaukė žiniasklaidos dėmesio visame pasaulyje, praneša agentūra AFP. Fotoaparatą vanduo į krantą išmetė Taitungo paplūdimyje Rytų Taivane. Šių metų vasario pradžioje jį surado vienas oro bendrovės "China Airlines" vadovų Douglas Cheng.
2013-03-27

Plėšikas apšvarino trylikametę

Panaudojęs smurtą užpuolikas iš paauglės atėmė du telefonus ir fotoaparatą. Pirmadienį į Kauno policiją apie dešimtą valandą vakaro kreipėsi moteris, kuri pranešė, kad namo kieme iš matymo pažįstamas jaunuolis iš dukros atėmė mobiliojo ryšio telefoną. Vėliau tas pats jaunuolis panaudojo fizinę jėgą ir iš paauglės pavogė mobiliojo ryšio telefoną ir fotoaparatą. Materialinis nuostolis - 1 410 litų.
Kriminalai 2013-02-12

J. Mekas – realybės įrašinėtojas

Jonas Mekas, amerikietiškojo avangardinio kino tėvas, kalba apie realybės įrašymą. Pirmasis J. Meko prisiminimas apie realybės įrašinėjimą yra susijęs su cenzūra. „Aptiksliai dvi ar trys dienos po to, kai nusipirkau fotoaparatą, į šalį įžygiavo sovietų armija. Aš buvau ūkininko sūnus. Nuėjau prie dulkančio kelio, kur žygiavo armija, ir tikėjausi padaryti savo pirmąją nuotrauką.
2012-12-09

10 ženklų, rodančių, kad jūs nesate „miestų turistas“

Kai kuriems žmonėms labai lengva atsakyti į klausimą, kur jam maloniai keliauti – po milžiniškas betono džiungles ar ramius gamtos kampelius. Jei jus atsakyti į šį klausimą nėra paprasta, pateikiame dešimt požymių, rodančių, kad jūs ne „miestų turistas“. Labai lengva atpažinti žmogų, kuris dar ne visai perprato miesto gyvenimą. Miestas iš tiesų yra tas padaras, kurį reikia perprasti prieš jį pasibalnojant.
2012-11-11

„Kodak“ nebegamins fotografinių juostų

Kompanija „Eastman Kodak“ pranešė apie planus parduoti savo fotografinių juostų ir popieriaus gamybos sektorius, informuoja BBC. Kad sumažintų išlaidas po to, kai sausį paprašė apsaugos nuo bankroto, „Kodak“ jau sustabdė skaitmeninių fotoaparatų ir vaizdo kamerų gamybą. Kompanija taip pat stengėsi surinkti lėšų parduodama daugiau nei 1 tūkst. 100 patentų. Apie pirkėją „Kodak“ ketino pranešti dar praėjusią savaitę, tačiau derybos užsitęsė ir sandoris gali neįvykti.
2012-08-24

Išmanusis elektroninių įrenginių žudikas

Navigacija, fotoaparatas, kamera, modemas, diktofonas, žaidimų kompiuteris, MP3 grotuvas, radijas, prožektorius ir dar daug tradicinių įrenginių telpa vos viename išmaniajame telefone. Prekybininkai žada, kad išmanusis greit perims ir piniginės funkcijas. Tam, kad įkrautumėte 1983 metais pasirodžiusį pirmąjį mobilųjį telefoną „Motorola DynaTAC 8000X“ ir juo pusvalandį pakalbėtumėte, reikėdavo skirti maždaug dešimt valandų.
2012-07-31

Brangiausi ir įdomiausi praėjusių metų pirkiniai (II)

2012 metai įsibėgėjo, krizė ir toliau šiepia dantis, nerimstančios masės gatvėse reikalauja teisingumo, euro zona eižėja, o po Graikijos saule neonaciai sėkmingai mojuoja vėliavomis. Ta proga „Business Insider“ prisimena brangiausius ir ekstravagantiškiausius praėjusių metų pirkinius. 24. Pernai XVIII amžiaus rašomasis stalas parduotas už 5,68 mln. JAV dolerių tapo brangiausiu Amerikos biuro baldu. 23. Pernai prekyba vyko ne tik tikrovėje, bet ir virtualiame pasaulyje.
2012-05-19

Bandome: fotoaparatas, įtiksiantis nereikliam mėgėjui

Mažas ir nepretenzingas – toks iš pirmo žvilgsnio mums pasirodė „Canon“ fotoaparatas „IXUS 1100 HS“, skirtas mėgėjams. Pirmas įspūdis nenuvylė – nors galimybių daug bei įvairių, spalvų gylis nuotraukose, gausybė „žaislinių“ funkcijų, dydis ir kitos detalės įrodė, kad šis prietaisas tiks didelių reikalavimų savo fotoaparatui nekeliančiam žmogui.
2012-04-23

„Canon“ pristatė fotoaparatą „EOS 5D Mark III“

Bendrovė  „Canon“ pristatė laukiamiausią EOS gaminių grupės naujieną – skaitmeninį veidrodinį fotoaparatą „EOS 5D Mark III“. Pasak bendrovės atstovų, naujasis fotoaparatas perims visas pirmtako „EOS 5D Mark II“ funkcijas, bus spartesnis, galingesnis, turės didesnę raišką, suteiks daugiau kūrybinės išraiškos galimybių tiek fotografuojant, tiek filmuojant.
2012-03-02

„Canon“ pristatė kelionėms skirtą fotoaparatą

Bendrovė „Canon“ pristatė fotoaparatą „PowerShot D20“, pritaikytą fiksuoti aukštos kokybės kelionių nuotraukas. Tvirtame „PowerShot D20“ korpuse integruota pažangi „Canon“ vaizdo technologija, fotoaparatas yra atsparus drėgmei, smūgiams, šalčiui ir dulkėms, sakoma bendrovės pranešime. Pasak „Canon“ atstovų, „PowerShot D20“ lengvai tilps kuprinėje, jį lengvai galima prikabinti net ir prie karabino.
2012-02-08

Iš buto Panevėžyje pavogta turto už beveik 38 tūkst. litų

Panevėžyje iš Molainių gatvėje esančio buto pavogta turto už 37 890 litų. Nusikaltimas pastebėtas gruodžio 26 d. apie 13 val. Iš buto pavogta 18 tūkst. litų, du fotoaparatai, kompiuteris bei auksiniai juvelyriniai dirbiniai. Įvykį tiria policija.

Vagys iš namų išsinešė turto už daugiau kaip 30 tūkst. litų

Pirmąją šv. Kalėdų dieną vagys iš vieno buto sostinės daugiabutyje pagrobė vertybių už 30 780 litų. Anot Policijos departamento pranešimo, apie 22 val. namo Dūkštų gatvėje gyventoja 38 metų T. A. pastebėjo, kad iš jos buto, nesant laužimo žymių, pavogtas fotoaparatas, du kompiuteriai bei juvelyriniai dirbiniai. Įvykis tiriamas.

Kaip lietuvis apkvailino Nigerijos sukčius

Nigerijos sukčiai bandė apgauti ir išvilioti lietuvio Karolio Žukausko pinigus, tačiau gavosi atvirkščiai - vaikinas pats juos apkvailino. Sukčiai tapo Lietuvos krepšinio sirgaliais patys to nesuprasdami. Visą nuotaikingą istoriją vaikinas aprašė savo bloge. Kova tarp sukčių ir K. Žukausko prasidėjo dėl fotoaparato, kurį  jis kartu su drauge bandė parduoti internetu.

Su šypsena: beždžionės autoportretai pakerėjo pasaulį

Juodoji makaka Indonezijos nacionaliniame parke iš atvykusio fotografo „pasiskolino“ fotoaparatą ir grąžino jį su keletu neįtikėtinų autoportretų. Davidas Slateris parke fotografavo tris dienas. Pasitelkęs vietinį gidą, jis bandė kuo labiau priartėti prie makakų. „Vaikštinėjau greta jų beveik tris dienas iš eilės. Jos artinosi prie mūsų ir nerodė absoliučiai jokios agresijos - tiesiog buvo susidomėję mano daiktais“, - britų „The Guardian“ sakė fotografas.
2011-07-08

„Samsung“ pristatė kompaktišką daugiafunkcę fotokamerą

Bendrovė „Samsung Electronics“ pateikė rinkai kompaktišką nedidelių matmenų fotokamerą ST93. pasak bendrovės atstovų, kuriant šį naujausią „Samsung ST“ serijos modelį buvo pritaikyta patobulinta šiuo metu pažangiausia rinkoje dviguba vaizdo stabilizavimo technologija („Dual Image Stabilization“ – IS), apimanti įprastą skaitmeninę vaizdo stabilizavimo sistemą ir optinio vaizdo stabilizavimo (OIS) funkciją. 1,7 cm storio fotokamera lengvai telpa kišenėje ar rankinėje.
2011-05-03

Fotografuojantis USB kaupiklis

Jei neturite fotoaparato ar telefono su įmontuota fotokamera,  arba tam tikrais atvejais nenorite jų nešiotis, gal pravers fotografuoti mokantis miniatiūrinis „Fuuvi" USB kaupiklis? Jo matricos raiška – 3,1 MP, o nuotraukos įrašinėjamos į „microSD" formato korteles.
2011-04-06

Skaitmeninės naujovės: fotoaparatas primins, kur fotografavote

Skaitmeninių fotoaparatų rinka praėjusiais metais augo dešimt procentų, tvirtina „Canon“ atstovai Lietuvoje. Antradienį buvo pristatyta šio gamintojo naujausia technika bei įdiegtos naujovės, o visi norintys galėjo patys įsitikinti, ar tiesą kalba „Canon“ atstovai, fotografuodami dizainerės Agnės Kuzmickaitės mados kolekcijos modelius. Mėgėjams skirtoje fotoaparatų kolekcijoje įdiegta HS sistema, padedanti gauti kokybiškesnes nuotraukas tada, kai fotografuojama esant prastam apšvietimui.
2011-02-08

„Panasonic“ pristatė naują „Lumix“ fotoaparatą ir „Micro Four Thirds“ objektyvus

Bendrovė „Panasonic“ pranešė pristačiusi naujausią „Lumix G Micro System“ fotoaparatų su keičiamais objektyvais serijos modelį – „Lumix G DMC-GH2“ bei tris naujus objektyvus, kurių vienas yra skirtas fiksuoti vaizdą 3D formatu. Pasak bendrovės atstovų, naujasis DMC-GH2 modelis su LCD ekrane integruotu sensoriniu valdymu išsiskiria greičiausiu pasaulyje „Light Speed AF“ automatiniu fokusavimu, kuriam pakanka 0,1 sekundės sufokusuoti ir užfiksuoti vaizdą.
2010-09-22

„Samsung“ pristatė naują kompaktišką fotoaparatą su keičiamais objektyvais

„Samsung Electronics“ pranešė pristačiusi „Samsung NX100“ – inovacinį, veidrodžio neturintį fotoaparatą, kuriame įrengtas pirmasis pasaulyje „i-Function“ objektyvas, leidžiantis naujoviškai valdyti aparatą. „NX100“ fotoaparatą galima užsisakyti Lietuvos parduotuvėse. Jo kaina siekia apie 2000 Lt, teigiama bendrovės pranešime.
2010-09-16

Saulė įkraus fotoaparatus

Šiuolaikiniai skaitmeniniai fotoaparatai, taip pat ir profesionalūs veidrodiniai jų modeliai, gali daryti šimtus nuotraukų be pakrovimo, tačiau visada būna situacijų, kai akumuliatoriaus energijos nepakanka svarbiai fotosesijai. Paprastai tokiu atveju naudojamos atsarginės baterijos, tačiau egzistuoja ir įdomesni būdai.
2010-06-29

„Canon“ pristatė „IXUS 300 HS“ fotoaparatą

Bendrovė „Canon“ pristatė naują skaitmeninį kompaktinės klasės fotoaparatą „IXUS 300 HS“, kurio korpuso formos atkartoja sportinių automobilių linijas. Vartotojams siūlomos šlifuoto sidabro, matinės juodos ir blizgios baltos spalvų modeliai, teigiama bendrovės pranešime. Pasak gamintojų, „IXUS 300 HS“ – pirmasis „Canon“ fotoaparatas su naująja HS sistema. Ji leidžia vienu spustelėjimu sukurti kokybiškas nuotraukas esant labai silpnam apšvietimui ar trumpam išlaikymui.
2010-05-11

Rinkoje pasirodė automatiškai gyvenimo akimirkas fiksuojantys fotoaparatai

Kompanija „Vicon“ rinkai pateikė autonomiškai veikiantį fotoaparatą, kuris automatiškai fiksuoja jį nešiojančio žmogaus gyvenimo momentus. Įdomu tai, kad bene pirmoji panašaus įrenginio prototipą buvo pasiūliusi bendrovė „Microsoft“, tačiau dėl neaiškių priežasčių kol kas jo rinkai dar nepateikė.
2010-05-06

Skaitmeninis fotoaparatas pypliams

Vaikams skirta „Kidizoom Plus“ skaitmeninė fotokamera turi 2 MP matricą, 256 MB vidinės atminties, pagrindines nuotraukų redagavimo funkcijas, SD kortelių lizdą, USB jungtį ir, žinoma, 5 įrašytus žaidimus, jei reikėtų trumpam atsipūsti nuo fotografavimo. Vaikiška ir kaina.
2010-03-02
Į viršų