Forza Motorsport

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Forza Motorsport“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Forza Motorsport“.

„Forza Motorsport“ apžvalga: Du žingsniai į priekį, vienas atgal

„Sony Playstation“ platformos gerbėjai jau kurį laiką mėgaujasi naujausia „Gran Turismo“ dalimi, o štai „Xbox“ konsolės savininkai turėjo laukti daugiau nei šešerius metus, kol vėl galės įžengti į „Forza Motorsport“ garažą. Skirtingai negu „Forza Horizon“ serija, kurioje lenktyniavimas ir automobilių kolekcionavimas labiau primena pramogą, o ne rimtą užsiėmimą, jau aštuntoji „Forza Motorsport“ iteracija siekia iš pagrindų transformuoti lenktynių žanrą „Xbox“ konsolėse.
2023-10-13

Iš pagrindų atsinaujinanti „Forza Motorsport“ pasirodys 2023 metais

Kompiuterinių žaidimų studija „Turn 10“ uolia dirba prie naujos „Forza Motorsport“ dalies, kuri turėtų padėti atversti naują puslapį populiarios lenktynių žaidimo serijos istorijoje.  Nors pirmą kartą apie naują „Forza Motorsport“ dalį buvo prasitarta dar 2020 metais, tačiau lenktynių simuliatorių kuriantys specialistai daugiau detalių atskleidė specialiai „Xbox“ konsolei skirtų žaidimų prezentacijos renginyje.
2022-06-14

Pats kiečiausias lenktyninių žaidimų simuliatorius

Norintys pajusti adrenalino pliūpsnį žaidžiant kompiuterinį lenktynių žaidimą, visuomet galite apsilankyti lietuviškoje „Simuliatorių akademijoje“. Vietoje, kurią mėgsta ir profesionalūs lenktynininkai, kurie norėdami patobulinti savo reakciją ir vairavimo įgūdžius, keliauja į anksčiau minėtą automanų kampelį.
2017-10-25

„Forza Motorsport“ atkeliauja į PC platformą

Kompiuterinių žaidimų kūrėja - „Turn 10“ ir programinės įrangos milžinė - „Microsoft“, paskelbė, jog šį pavasarį visi PC platformos žaidėjai gaus galimybę pasimėgauti nemokama „Forza Motorsport 6“ versija. Jeigu esate kompiuterinių žaidimų entuziastai ir jeigu tokie žaidimai kaip : „Live for Speed“ arba „Project Cars“ neatrodo patrauklūs, daugelį metų „Xbox“ konsolėms skirta lenktynių serija turėtų jus sužavėti.
2016-03-03
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų