force india

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „force india“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „force india“.

Skaudžių avarijų paženklintose Azerbaidžano lenktynėse – Lewiso Hamiltono triumfas

Pirmąją pergalę „Formulės 1“ sezone įsirašė „Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas. Britas triumfavo Azerbaidžano lenktynėse, kurių nebaigė net septyni lenktyninkai. Britas lenktynes įveikė per 1 val. 43 min. 44,291 sek. Antras finišavo „Ferrari“ atstovas Kimi Raikkonenas (+2,460 sek.), trečias – „Force India“ lenktynininkas Sergio Perezas. Lenktynės skaudžiai baigėsi Valtteri Bottui, kuris ilgą laiką pirmavo ir atrodė, kad iškovos pergalę, tačiau sprogus padangai jam teko baigti pasirodymą.
2018-04-29

Kaip sezone, taip ir paskutiniajame etape – triumfavo „Mercedes“

Paskutinįjį „Formulės 1“ etapą, kaip ir sezoną, laimėjo „Mercedes“. Valtteri Bottas sekmadienį Abu Dabyje buvo pirmas, o Lewisas Hamiltonas – antras. Nugalėtojas 55 ratus įveikė per valandą 34 minutes 14,062 sekundės. L. Hamiltonas atsiliko 3,899 sekundės. Ant podiumo kopė ir „Ferrari“ lyderis Sebastianas Vettelis (+19,330 sekundės). Taškų taip pat iškovojo Kimi Raikkonenas („Ferrari“, +45,386 sek.), Maxas Verstappenas („Red Bull“, +46,269 sek.), Nico Hulkenbergas („Renault, +85,713 sek.
2017-11-26

Atotrūkis didėja: Lewisas Hamiltonas – pirmas, Sebastianas Vettelis nefinišavo

„Formulės-1“ čempionato lyderis Lewisas Hamiltonas laimėjo dar vienas lenktynes. 32-ejų britas triumfavo sekmadienį Japonijoje. Pagrindinis „Mercedes“ piloto konkurentas Sebastianas Vettelis nefinišavo. L. Hamiltonas 53 ratus įveikė per valandą 27 minutes 31,193 sekundės. „Tu šiandien buvai greitas, žmogau“, – po finišo L. Hamiltonas gyrė Maxą Verstappeną. 20-metis „Red Bull“ lenktynininkas finišo liniją kirto antras, nugalėtojui pralaimėjęs 1,211 sekundės.
2017-10-08

Malaizijoje – jaunojo Maxo Verstappeno triumfas

Pirmąją pergalę šiemet ir antrąją „Formulės-1“ karjeroje iškovojo Maxas Verstappenas. 20-metis „Red Bull“ pilotas užtikrintai laimėjo Malaizijos etapą. M. Verstappenas lenktynių pradžioje aplenkė kvalifikacijos nugalėtoją Lewisą Hamiltoną ir pakilo į pirmąją vietą. Belgas joje išsilaikė iki finišo. M. Verstappenas trasoje užtruko valandą 30 minučių 1,290 sekundės. Jis 12,770 sekundės aplenkė antrojoje vietoje likusį L. Hamiltoną.
2017-10-01

Italijoje dominavo Lewisas Hamiltonas

Italijoje Monzos trasoje lengvą pergalę iškovojo Lewisas Hamiltonas. 32-ejų britas startavo iš pirmosios pozicijos ir dominavo visų lenktynių metu. „Mercedes“ lenktynininkas 53 ratus įveikė per valandą 15 minučių 32,312 sekundės. Ant podiumo taip pat kopė L. Hamiltono komandos draugas Valtteri Bottas (atsiliko 4,471 sekundės) ir „Ferrari“ lyderis Sebastianas Vettelis (+36,317 sek.). Taškų Italijoje iškovojo Danielis Ricciardo („Red Bull“, +40.335 sek.), Kimi Raikkonenas („Ferrari“, +60.082 sek.
2017-09-04

Užsitęsusi kvalifikacija nesutrukdė pagerinti Michaelio Schumacherio rekordo

Lewisas Hamiltonas laimėjo Italijos Monzos trasos kvalifikaciją. Tai – 69-oji „pole“ pozicija brito karjeroje. „Mercedes“ lenktynininkas pagal šią statistiką aplenkė legendinį rekordininką Michaelį Schumacherį. 32-ejų L. Hamiltonas greičiausią ratą įveikė per minutę 35,554 sekundės. Antras liko „Williams“ lenktynininkas Lance’as Strollas (1 minutė 37,032 sekundės), trečias – „Force India“ vairuotojas Estebanas Oconas.
2017-09-03

Belgijoje – užtikrintas Lewiso Hamiltono triumfas

„Formulės 1“ Belgijos etapo lenktynes laimėjo britas Lewisas Hamiltonas. 32-ejų „Mercedes“ lenktynininkas pirmavo kone viso savaitgalio metu. L. Hamiltonas pirmas kirto finišo liniją po 44 ratų Belgijos „Spa“ trasoje, užtrukęs valandą 24 minutes, 42,82 sekundės. Antrąją vietą užėmė Sebastianas Vettelis („Ferrari“, atsiliko 2,358 sekundės), trečiąją – Danielis Ricciardo („Red Bull“, +10,791 sek.). Taškų taip pat iškovojo Kimi Raikkonenas („Ferrari“, +14,471 sek.
2017-08-27

Azerbaidžane – Danielio Ricciardo pergalė

Sekmadienį „Formulės 1“ etapą Azerbaidžane laimėjo Danielis Ricciardo su „Red Bull“. Antras – „Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas. Sensacingai trečias – 18-metis Lance’as Strollas („Williams“). D. Ricciardo 51 ratą įveikė per 2 valandas 3 minutes 55,573 sekundės.
2017-06-25

„Formulė-1“ Ispanijoje: avarijos, lenkimai, kilnus Kimio poelgis ir Lewiso triumfas

Sekmadienį puikias ir kupinas įvykių „Formulės-1“ lenktynes Ispanijoje laimėjo Lewisas Hamiltonas su „Mercedes“. Pirmajame rate iš trasos po susidūrimo pasitraukė Kimi Raikkonenas („Ferrari“) ir Maxas Verstappenas („Red Bull“). Šis incidentas iššaukė jaunojo „Ferrari“ bei K. Raikkoneno gerbėjo ašaras. Suomis lenktynių pabaigoje savo aistruolį pasikvietė į boksus, padovanojo kepuraitę ir įsiamžino bendroje nuotraukoje. Lenktynėse puikiai sekėsi Sebastianui Vetteliui.
2017-05-14

Rusijoje – pirmoji pergalė Valteri Botto karjeroje

Suomis Valteri Bottas iškovojo pirmąją pergalę „Formulės 1“ karjeroje. „Mercedes“ atstovaujantis suomis sekmadienį Sočyje vykusiose lenktynėse finišo liniją kirto pirmas ir aplenkė du raudonuosius „Ferrari“ – vokietį Sebastianą Vettelį ir tautietį Kimi Raikkoneną. Lenktynės prasidėjo avarija.