flying tigers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „flying tigers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „flying tigers“.

Liūdnas Motiejūno sekmadienis: komandai Kinijoje sezonas baigtas

Donato Motiejūno sezonas Kinijos čempionate finišavo nemalonia gaida – dėl titulo lietuvio atstovaujama Sindziango „Flying Tigers“ komanda jau nekovos. Ketvirtfinalio susitikime Sindziango klubas namuose po atkaklios akistatos 101:105 (29:24, 28:34, 22:19, 22:28) neatsilaikė prieš Šandongo „Heroes“ krepšininkus.
2021-04-18

Motiejūnas gavo simbolinį įvertinimą Kinijoje

Kinijos krepšinio lygoje baigėsi reguliarusis sezonas, po kurio išdalinti apdovanojimai. Donatas Motiejūnas pateko į simbolinį lygos legionierių penketą, kuriame taip pat yra MarShonas Brooksas, Dakari Johnsonas, Hamedas Haddadi ir Lesteris Hudsonas. Tiesa, geriausiu lygos legionieriumi Sindziango „Flying Tigers“ lietuvis netapo – titulas atiteko M.Brooksui.
2021-04-16

Motiejūno ekipa pateko į atkrintamąsias Kinijoje

Kinijos lygoje pasibaigė reguliaraus sezono kovos ir penktadienį startuos aštuntfinalio etapas. Pirmąsias keturias vietas užėmusios komandos yra ramios – jos iškart iškeliavo į ketvirtfinalį. Per plauką į ketvertą prasibrovė ir Sindziango „Flying Tigers“, kurios garbę gina Donatas Motiejūnas – 34 pergalės ir 20 pralaimėjimų, kuri vienu laimėjimu aplenkė turnyrinės lentelės kaimynus.
2021-04-15

Pralaimėtame mače Motiejūnas vėl pro šalį svaidė baudų metimus

Kinijos krepšinio čempionate pralaimėjimą patyrė Donato Motiejūno atstovaujamas Sindziango „Flying Tigers“ (34/17) klubas, kuris svečiuose 117:136 (27:28, 28:32, 27:35, 35:41) nusileido Čingdao „Eagles“ (29/22). Lietuvis per 24 minutes pelnė 16 taškų (6/12 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 4/10 baudos metimai), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tris kartus prasižengė ir sykį suklydo. Nugalėtojams 31 tašką įmetė Dakari Johnsonas.
2021-04-06

Motiejūno skaičiai krito, tačiau šou surengė kinas

Kinijos lygoje pergalę iškovojo Donato Motiejūno atstovaujama Sindziango „Flying Tigers“. Ekipa išvykoje 110:93 (36:14, 21:33, 28:22, 25:24) įveikė Guangdžou „Long Lions“. D. Motiejūnas pasirodė kukliai – per 23 minutes pelnė 13 taškų (5/12 dvit., 1/1 trit.) ir atkovojo 5 kamuolius. Tiesa, estafetė iš ekipos lyderio perėmė kinas Zhou Qi. Jis pelnė 37 taškus ir atkovojo 26 kamuolius. Žaidėjo benefisas leido „Flying Tigers“ dar labiau atitrūkti nuo persekiotojų žemiau turnyrinėje lentelėje.
2021-04-01

Solidžiai žaidęs Motiejūnas vėl pro šalį svaidė baudų metimus

Kinijos čempionate pergalę iškovojo Donato Motiejūno atstovaujama Sindziango „Flying Tigers“ (31/15) ekipa, kuri namuose 129:106 (30:21, 28:33, 34:30, 37:22) pranoko Čingdao „Eagles“ (24/22) klubą. Lietuvis per 27 minutes pelnė 25 taškus (7/12 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 1/6 baudos metimai), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo du metimus, penkis kartus prasižengė ir perėmė 3 kamuolius. Nugalėtojams po 17 taškų pelnė Ianas Clarkas bei Abudushalamu Abudurexiti.
2021-03-25

Dvitaškius vertęs Motiejūnas klubui pergalės neatnešė

Donatas Motiejūnas Kinijos čempionate atliko eilinį dvigubą dublį. Sindziango „Flying Tigers“ komandos aukštaūgis per 39 minutes pelnė 20 taškų (10/20 dvit.), atkovojo 19, perėmė 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet po triskart suklydo ir prasižengė. Tai 37 naudingumo balų pasirodymas. Aukštaūgis neišmetė nė vieno tritaškio ar baudos metimo. Lietuvio komanda 102:112 nusileido Džedziango „Lions“ klubui.
2021-01-29

Įspūdingus skaičius rinkęs Motiejūnas nukalė komandos pergalę Kinijoje

Pergalę Kinijos lygoje iškovojo Sindziango „Flying Tigers“ (24/9) ekipa su Donatu Motiejūnu, kuri namuose 108:98 (25:21, 25:27, 29:27, 29:23) Šanchajaus „Sharks“ (14/17) krepšininkus. 38 minutes žaidęs D.Motiejūnas pelnė 28 taškus (12/15 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 4/7 baudos metimai), sugriebė 20 kamuolių, blokavo metimą, prasižengė 5 sykius ir 3 kartus suklydo. Taip pat 28 taškus (3/3 tritaškiai, 15 rez. perd.) prie pergalės pridėjo ir Zengas Lingxu.
2021-01-23

Motiejūnas Kinijoje vėl pro šalį svaidė baudų metimus

Nesėkmę Kinijos krepšinio lygoje patyrė Donato Motiejūno atstovaujama Sindziango „Flying Tigers“ (23/9) ekipa, kuri svečiuose 65:87 (14:29, 18:13, 14:25, 19:20) nusileido Džedziango „Guangsha Lions“ (16/14) komandai. Lietuvis ant parketo praleido 41 minutę ir pelnė 17 taškų (7/13 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 3/10 baudos metimai), atkovojo 18 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 4 kamuolius, blokavo varžovo metimą bei 5 kartus suklydo.
2021-01-19

Dominavęs Motiejūnas pergalės neiškovojo

Donatas Motiejūnas Kinijos lygoje užfiksavo galingą dvigubą dublį. Sindziango „Flying Tigers“ komandos aukštaūgis per 37 minutes surinko 31 tašką (11/20 dvit., 1/2 trit., 6/9 baud.), atkovojo 21 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, bet po 4 kartus suklydo ir prasižengė. Tačiau jo vedama ekipa 97:110 nusileido Šanchajaus „Sharks“ krepšininkams. Nugalėtojams Jimmeras Fredette’as surinko 35 taškus.